PDA

View Full Version : Editör ve Playoff

xdogus
25.Ocak.2013, 02:14
Merhaba, 13'teki bug ve saçmalıklardan artık bunaldım. 12'yi tekrar yükledim, 12.0.4 yamasına kadar da kurdum. Sorun şu ki, oyuna henüz başlamadım. Editör'ü biraz kurcaladım ve sadece yabancı sınırlamasını kaldırabildim Türkiye'de. Play-off kısmını ne ülkede, ne de ligte bulamadım. Bunu nerden ve nasıl kaldırabiliriz? Bilen birisi yardımcı olursa gerçekten çok büyük sevaba girecek. 2 saattir uğraştım ancak bulamadım.

Güncellemelerle 1 yıl sonra düzeldiğini biliyorum, oyuna hiç başlamadım yani ne değil ne değildir şu an tam net değil. Bu işi halletmeden başlamak istemiyorum aslına bakarsanız. Oyun korsan olduğu için indirip kurduğum *****li güncellemeler ne derece etki yapar bilmiyorum. Nette birkaç tane playoff'un kaldırılmış olduğu editör save'leri buldum da onlara pek güvenmiyorum. Muhtemelen yaparken 1-2 hata yapıp, saçma sapan bug'lara sebebiyet vereceklerdir. Bunu benim gibi kendi eliyle yapmış olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

ThersoN
25.Ocak.2013, 19:39
Ben de buradan bir veritabanı güncellemesi indirmiştim. O yamayı güncellemeye çalıştım. Şu ara transfer bitince yayınlamak istiyorum. Fakat şimdilik bir link vereyim. Onu indir, bir bak eğer uyarsa kullanırsın.

http://s2.dosya.tc/server25/eodqEM/Desktop.rar.html