PDA

View Full Version : Tatile Gitme ?

turanist1990
18.Şubat.2013, 20:41
Arkadaşlar oyunda maç oynanırken tatile gitme seçeneği var mıdır ?

Sadixx
18.Şubat.2013, 22:17
yok diye biliyorum kaldırıldı.

Bulstrap87
19.Şubat.2013, 11:41
mactan cıkabiliyorsun diye biliyorum ben.

Deus Dominus
19.Şubat.2013, 14:30
Maça başladıktan sonra tatile çıkamazsın, ama maç bitene kadar (sakatlık, oyundan atılma ve devre arası hariç tabii) mutfağa, oturma odasına, ne bileyim helaya gidebilir, zamanı daha yararlı işlerde kullanabilirsin :D

turanist1990
19.Şubat.2013, 16:51
Maça başladıktan sonra tatile çıkamazsın, ama maç bitene kadar (sakatlık, oyundan atılma ve devre arası hariç tabii) mutfağa, oturma odasına, ne bileyim helaya gidebilir, zamanı daha yararlı işlerde kullanabilirsin :D

Güzel bir açıklama oldu hocam sağ ol :D Eski serilerde vardı sanırım acaba yama ile bu işi halledebilir miyiz ? Forumda görmüştüm sanki ama birdaha bulamadım konuyu :S

steave
19.Şubat.2013, 19:31
yok bu oyunda 3 attıktan sora tamam kazandık dıyıp yada 3 yedıkten sora bu mactan bı cacık olmaz dıyıp tatıle gıtmek :).

Stormlord
22.Şubat.2013, 16:14
Hayır yok o seçenek. Maça girdikten sonra "oo hocam olmaz, nereye? Daha karpuz kesecektik" deyip yaka paça kulübeye götürüyorlar kaçmak isteyen hocayı. :)

fernando1907
23.Şubat.2013, 12:58
hiçbir seride yoktu öyle birşey.Kadro kurma ekranına kadar tatile çıktın çıktın kadroyu oluşturup devama tıklayınca bi daha sittin seni çıkamazsın,çıkamazdın.

Lord Black
23.Şubat.2013, 16:56
hiçbir seride yoktu öyle birşey.Kadro kurma ekranına kadar tatile çıktın çıktın kadroyu oluşturup devama tıklayınca bi daha sittin seni çıkamazsın,çıkamazdın.

Yanlışınız var :) Bu 2013 hariç her seride vardı o özellik.

turanist1990
24.Şubat.2013, 20:40

Aynen öyle hocam.Bence bu seridede olmalıydı.

southmaster07
24.Şubat.2013, 21:22
FM 2013'de yok, FM 2012'den tam emin değilim ama ondan önceki her seride vardı.

fernando1907
16.Mart.2013, 19:48
nasıl vardı kardeşim ya.maçın içindeyken tatile çıkma menüsü kapalı oluyodu.benim pc de fm 12 hala kayıtlı deneyim bi akşam bakalım.

Spe1907
16.Mart.2013, 19:57
nasıl vardı kardeşim ya.maçın içindeyken tatile çıkma menüsü kapalı oluyodu.benim pc de fm 12 hala kayıtlı deneyim bi akşam bakalım.

fm 12 veya 11de geldi diye biliyorum bu özellik bende öncekilerde çıkabiliyorduk tatile maçın ortasında. önceki hali daha iyiydi ama bence mesela benim bilgisayarımın pili bozuk 2-3 dk gidiyo yada gitmiyo, tam maçın başındayken elektrik falan gidince hızlıca save edip çkmam gerekiyor ama yapamıyorum..

Aydin
16.Mart.2013, 20:17
FM 2012 ile geldi o özellik.

Dooki
16.Mart.2013, 21:58
fm 12 veya 11de geldi diye biliyorum bu özellik bende öncekilerde çıkabiliyorduk tatile maçın ortasında. önceki hali daha iyiydi ama bence mesela benim bilgisayarımın pili bozuk 2-3 dk gidiyo yada gitmiyo, tam maçın başındayken elektrik falan gidince hızlıca save edip çkmam gerekiyor ama yapamıyorum..

Elektriğin gitme olayı bakımından olması gerekebilir ama bunu düşünmemişlerdir herhalde, daha çok gerçek hayata yansıtmaya çalışılınca, mantıklı olanın tatile çıkamama olması lazım. Düşünsenize Fenerbahçe 2-3 fark yiyor, Aykut Kocaman el sallayıp " BAŞKANIM İZİN YAZIN BANA BEN BİR GÜNLÜĞÜNE TATİLE ÇIKIYOM " deyip gittiğini.

Hatta daha gerçekçi düşünürlerse herhalde sınırlama bile getirebilirler belki, 1 sene boyunca tatile bile çıkabiliyorsunuz isterseniz hatta daha fazla, tüm sene Hawai'ye gidiyom ben deyip yardımcı antrenöre takım bırakan kaç T.D. vardır? Eheuhe

ToRoSKaPLaNı
16.Mart.2013, 22:34
Dooki nin söylediği doğru.Aslında tamamen kalkmalı bu tatil olayı.Takım oyuncuları tatile gittiğinde bizimde belli bir süre zorunlu tatile gitme hakkımız olmalı.Ondan sonra antrenmanlara başladıktan sonra tatil olayı bitmeli.Madem gerçekçi bir oyun yapmak istiyorlar sadece maç sırasında değil tamamen kalkmalı.Yada kaldırmıyorlarsa o halde maç sırasında da olmalı tatile gitme olayı.