PDA

View Full Version : Oyun yavaşladı

caglayanmert
26.Şubat.2013, 14:03
Merhaba Arkadaşlar
En son güncellemeyi(13.2.3) yapana kadar oyun hızı ve bilgisayar performansı 4,5/5 yıldız arasında değişiyordu.
fakat güncellemeden sonra performans ve oyun hızı 0,5 yıldıza düştü
ekran kartı driverı güncel, sorunun nasıl çözüleceğiyle ilgili yardımcı olabilecek arkadaş ver mıdır?

Deus Dominus
26.Şubat.2013, 14:27
Peki oynarken de gözle görülür bir performans düşüşü var mı? Yoksa sadece yeni oyun açarken gösterdiği yıldızlardan mı bahsediyorsun?

caglayanmert
26.Şubat.2013, 17:35
oyunda gözle görünür şekilde yavaşlama var. kayıtlı oyunun açılması 10 dakika sürüyor.

NikolaiBelinski
26.Şubat.2013, 21:58
Bendede böyle bir problem oldu son güncellemeden sonra ama 10 dakika falan söz konusu değil, oyuncu profilleri-kayıtlı oyunlar gibi seçenekler 10 saniye aralıklı geliyor.

abut
07.Mart.2013, 14:03
Buna benzer bir konu açmıştım bende , banada aynısı oluyor oyunun devam etmesi için ilerleye basıyorum haberler işlenirken hafiften kasıyo . Performansım 4.5 yıldız gösteriyo fakat yavaşlama oldu bende de

Börk
07.Mart.2013, 18:36
Oyunda ne kadar ilerlerseniz oyuncular artacağından oyun hızınız yavaşlar.

abut
07.Mart.2013, 19:32
Oyunda ne kadar ilerlerseniz oyuncular artacağından oyun hızınız yavaşlar.

Oyunu ilk açtığımda da aynı sorun vardı . İkinci sezonun başındayım henüz

Deus Dominus
08.Mart.2013, 00:19
Evet var böyle bir problem. Gün atlarken ya da kısayolla başka bir ekrana geçiş yaparken donuyor/yavaşlıyor oyun. Açılması da oldukça uzun süre alıyor. Kabul benim pc külüstür ama patch öncesi bu problemlerin hiç biri yoktu :)

abut
08.Mart.2013, 01:02
Evet var böyle bir problem. Gün atlarken ya da kısayolla başka bir ekrana geçiş yaparken donuyor/yavaşlıyor oyun. Açılması da oldukça uzun süre alıyor. Kabul benim pc külüstür ama patch öncesi bu problemlerin hiç biri yoktu :)

Yalnız değilmişim :) Patch öncesi 0 kasma varken şimdi kısayollara tıkladığımda bile can sıkıcı şekilde yavaş ilerliyo

aykutgs54
30.Nisan.2013, 13:11
sorunu cozen varmı ?

futbolog37
26.Temmuz.2013, 20:59
bende de bir yavaşlama oldu birkaç gündür.maç sırasında oluyor genelde.komutlara bastığımda bile hemen algılamıyor gibi oluyor.acaba oyun hızlandırıcı programlar işe yararmı.

YakoRYV
27.Temmuz.2013, 05:19
bu sorunun nedeni yüklenen patch değil onu baştan söyleyeyim size. ama net nedenini henüz bulamadım. Bende de aynı problem vardı neredeyse oyunu aldığım ilk zamanlardan beri. Çözümü elektrik akımı korumalı priz alarak çözdüm. Prizi takmadan önce Yanıt vermiyor hatası alırken, oyunculara tıkladığımda 2 saniye minimum bekliyorken, maç motoruna vs değinmiyorum bile :) priz'den sonra herşey normale döndü. Adıını vermeyeyim Reklama girmesin :D Alman markası, sitelerde aratın çıkar.

JackJones
27.Temmuz.2013, 21:12
Aynı sıkıntı bendede var daha önce yoktu bu sıkıntı patch yüklendikten sonra oyuncu profilleri 2-3 saniye geç açılıyor. Maç motorunda oyuncular gol pozisyonuna girerken veya gol olduğunda kasılmalar oluyor. Daha önceleri böyle bir sorun yoktu umarım düzelir.

rammstein7
30.Temmuz.2013, 19:42
Benim de yavaşlama var :) Çünkü hard diskde sorun var :) Fm oynarken bilgisayar kapandı martda göndermiştim teknik servise bilgisayarın içi 0 gibi olmuştu gene aynı sorun bu sefer pahalıya patlıyacak garenti bitti :D

riddler1299
06.Ağustos.2013, 12:10
steam de oyunun içerik dosyalarını taratınca düzeliyor. steam bir iki eksik dosya indiriyor ve normale dönüyor

Oğuzcan
13.Ağustos.2013, 23:24
Hocam steam'den dediğin dosyayı indirdim fakat düzelmedi maçı izlerken çok kasıyor yeni olmaya başladı bu neden oluyor acaba.

ustamfa
03.Eylül.2013, 15:59
çözüm bulan yok mu bu soruna hala bende bazen düzeliyor sonra bi kaç gün sonra yine yavaşlıyor

Rais
05.Ekim.2013, 11:37
aynı sorun bende de oldu.Dün taktiklerimi sildim sonra oyun yavaşladı.Yeni oyun açtım denemek için yine aynı.Takımı seçip başlatma aşaması 2-3dk sürüyor resmen pc felç.Maç başlayınca dk lar da çok yavaş ilerliyor.Çözüm bulan yok mu Allah aşkına ?

Önder HOCA
05.Ekim.2013, 20:30
fullscreen a geçince büyük ihtimal eski hızına gelir, bendede windowed screenda kasıyor