PDA

View Full Version : Attığım goller sayılmadı, rakip takıma yazılıyor

thebizkit
18.Mart.2013, 22:29
Liverpool'u yönetiyorum. maçta ilk yarıda 1-0 öne geçtim. devre arasına 1-0 önde girdim. sonra ikinci yarıda 1 gol daha buldum. 2-0 oldu diye rahatlamıştım, tekrarı fln izliyordum golün. bir baktım maç 1-0 yazıyor yine. anlamadım hiçbir şey. sonra daha da aştı kendini ve attığım golü rakibe yazdılar ve 1-1 oldu skor. şuan aslında benim attığım 3. gol olması gereken golün tekrarında screenshot aldım ve paylaşıyorum burada.

işin garibi bütün golleri aynı oyuncu attı. hiçbir şey anlamadım bu durumdan. bu arada tekrar olarak sadece gollerin tekrarını izliyorum. oyunda böyle bir hata yaşayan var mı benim dışımda? ben daha önceden de maçta 2-0 yendiğimden emin olduğum maçlarda 1-0 görmüştüm skoru ve şaşırmıştım ama o an dalgınlığıma geldi herhalde ben yanlış gördüm diyordum ancak bu sefer bariz bir şekilde oldu. bütün gollerin nasıl atıldığını bile hatırlıyorum. sebebi ne olabilir?

şuan bunu yazarken ne gol ne tekrarı göstermeden bir anda skoru 2-1 yaptı. tottenham öne geçti maçta durup dururken.

neler oluyor?

http://f1303.hizliresim.com/17/l/l6m3k.jpg

vivoperlei
18.Mart.2013, 23:19
Aynı konudan mevcut olduğu için kilitlenmiştir.