PDA

View Full Version : Attığım goller sayılmadı, rakip takıma yazılıyor

thebizkit
18.Mart.2013, 22:35
Liverpool'u yönetiyorum. maçta ilk yarıda 1-0 öne geçtim. devre arasına 1-0 önde girdim. sonra ikinci yarıda 1 gol daha buldum. 2-0 oldu diye rahatlamıştım, tekrarı fln izliyordum golün. bir baktım maç 1-0 yazıyor yine. anlamadım hiçbir şey. sonra daha da aştı kendini ve attığım golü rakibe yazdılar ve 1-1 oldu skor. şuan aslında benim attığım 3. gol olması gereken golün tekrarında screenshot aldım ve paylaşıyorum burada.

işin garibi bütün golleri aynı oyuncu attı. hiçbir şey anlamadım bu durumdan. bu arada tekrar olarak sadece gollerin tekrarını izliyorum. oyunda böyle bir hata yaşayan var mı benim dışımda? ben daha önceden de maçta 2-0 yendiğimden emin olduğum maçlarda 1-0 görmüştüm skoru ve şaşırmıştım ama o an dalgınlığıma geldi herhalde ben yanlış gördüm diyordum ancak bu sefer bariz bir şekilde oldu. bütün gollerin nasıl atıldığını bile hatırlıyorum. sebebi ne olabilir?

şuan bunu yazarken ne gol ne tekrarı göstermeden bir anda skoru 2-1 yaptı. tottenham öne geçti maçta durup dururken. daha sonra da maç 3-1 oldu ancak adamların attığı hiçbir gol ortada yok, bir anda eklendi skora. gördüğünüz üzere 66. dk'da gol attığım anın linkini ekledim. maç sonundaki skorda benim attığım gol yazmıyor. 3 gol attım hiçbiri yok ortada. rakipte de garipten goller yazıldı.

http://f1303.hizliresim.com/17/l/l6m3k.jpg

http://c1303.hizliresim.com/17/l/l6mb6.jpg

thebizkit
18.Mart.2013, 22:37
bu arada en son paylaştığım caps'te sağ alt köşede son maç yazan kısımda bu maçın skoru yazıyor aslında. gollerin dakikaları doğu ama sisteme öyle geçmedi oyunda 3-1 yenilmiş gözüküyorum. maç raporunda da benim 3 gol atan oyuncumun tottenham'a dağıttı yazıyorken maçta skor da böyle değil. 7 senedir oynuyorum ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum.

BaGa TaRKaN
18.Mart.2013, 22:44
İlginç Bir Bug,

Oyunun Sana Garezi Var :D Bu Senaryoyu Yaşadığında Artık Oyunla Olan İlişkini Masaya Yatırıp Buna Son Vermen Gerektiğini Gaip Sana Bildiriyor :)

Geçmiş Olsun Kardeşim.

thebizkit
18.Mart.2013, 22:45
ahaha eyvallah. ya ligde zaten 10 puan farkla gidiyorum son 5 hafta. tottenham 2. sıradaydı. ligtv oyunu olabilir bu. heyecan katmak için son haftalara. bana pek bi kaybı olmadı bu maçın ama insan 3-0 yendiği maçı böyle görünce şaşırıyor :D

Jaswege
19.Mart.2013, 05:22
Bu bazen benimde başıma geliyor. Ama bu olaydan çok sıklıkla başıma gelen bir bug daha var ki o da şu; ÖR: Swansea'yı yönetiyorum ben, Tottenham ile oynarken rakip defansta pas yaparken durduruyorum oyunu değişiklik yapıp tekrar açtığımda direkt kalemde gol görmüş oluyorum. Ne bi atak ne bi bişey var direk gol oluyor.

Redrum
19.Mart.2013, 13:44
Bu dediğin bana eski serilerde bir iki oyunda olmuştu, bize gösterdiği maçtaki hiç bir şeyi geçerli saymıyor, sanki arkaplanda kendisi farklı bir maç oynatıyor ve onun skorunu yazıyor oraya değil mi? FM Real Time Editor falan gibi programlar kullanmışsan save game'ine belki zarar vermiş olabilirsin. Çözüm pek aklıma gelmiyor.

thebizkit
20.Mart.2013, 20:16
pek başıma gelmedi bu, geldiyse de fark etmedim ama 1-2 maçta 2-0 öne geçtiğimi sanarken 1-0 olduğunu görmüştüm, diğer gol ofsayttı herhalde diye geçmiştim. bu ilk kez böyle bariz şekilde oldu. pek yaşamadığım için bu sorunu çok dert etmedim. sadece hiç daha önceden böyle birşey duymamıştım buralarda fln o yüzden paylaştım. bu arada herhangi bir program kullanmıyorum editörle alakalı