PDA

View Full Version : İstikrar

emrkzl
23.Mart.2013, 13:16
Sinirden çıldırcam.Güncelleme geldikten sonra lazio ile kariyere başladım ligi 4. bitirdim. 2.Sene kadroyu korumama rağmen kötü sonuçlar aldım kovuldum.Gladbacha gittim 1.sene yine iyi bitirdim kadroyu korudum 2.sene kovuldum.Şimdi hannofer ilk sene Almanya kupasını aldım şuan 2.sezondayım yine kovuldum kadroma torres robbeni almışım ki oynatmıyorum da kadrom aynı yine başarısızlık yine kovuldum çıldırcam yani nasıl böyle oluyor herşeyi denedim bu oyunu 12yıldır oynuyorum yok böyle birşey ya.

mpaker66
23.Mart.2013, 15:59
Sinirden çıldırcam.Güncelleme geldikten sonra lazio ile kariyere başladım ligi 4. bitirdim. 2.Sene kadroyu korumama rağmen kötü sonuçlar aldım kovuldum.Gladbacha gittim 1.sene yine iyi bitirdim kadroyu korudum 2.sene kovuldum.Şimdi hannofer ilk sene Almanya kupasını aldım şuan 2.sezondayım yine kovuldum kadroma torres robbeni almışım ki oynatmıyorum da kadrom aynı yine başarısızlık yine kovuldum çıldırcam yani nasıl böyle oluyor herşeyi denedim bu oyunu 12yıldır oynuyorum yok böyle birşey ya.
E tabi 12 yıldır başarılı olmaya alıştın... Dünyada ki her menager başarılı mı oluyor? Gittiği takımdan kovulmuyor. Sence böyle daha gerçekçi değil mi?

Deus Dominus
23.Mart.2013, 16:10
18193476'da 1 görülen bir rahatsızlık bu, henüz çaresi bulunamadı. Adına Yılmaz Vural sendromu diyorlar :)

UgurcanOrhan
23.Mart.2013, 16:38
18193476'da 1 görülen bir rahatsızlık bu, henüz çaresi bulunamadı. Adına Yılmaz Vural sendromu diyorlar :)

Erken teşhis? :D

Bonzi
23.Mart.2013, 16:55
Demek ki bir önceki sezon başarılı olan kadroya bel bağlamamak, aksine o kadroyu dağıtmak lazımmış. :D

samasti
24.Mart.2013, 17:12
aynı sorun bende de var. güncellemeden sonra takımda bir istikrarsızlık oluştu. ne yapsam çare etmiyor. artık takıma güvenemez oldum. enteresan maçlar oynuyorum bazen takım tek kale top oynuyor gol olup yağıyorum heh tamam sonunda oldu diyorum ama bir sonraki maç hüsran :)