PDA

View Full Version : Herkese Merhaba

Raul Meireles
10.Nisan.2013, 18:33
Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Uzun yıllar FM-CM tarzı oyunlar oynamama rağmen böylesine güzel ve büyük bir ortamlarda vakit geçirme fikrini daha öncelerden aklıma getirmiştim ancak gerek okul olsun gerek dersler olsun bir türlü fırsatım olmamıştı. Artık zamanı geldi diye düşündüm :) Bu aralar forumda takılıyorum ve sitede dolaşırkende keşke daha önceden kayıt olsaymışımda sizin gibi arkadaşlarla daha önceden tanışsaymışım dedim içimden :)

Forumu o kadar araştırdım ancak bu konuyu açabileceğim en uygun yer burası diye düşündüm. Eğer bir yanlışımız varsa affola.

Birazda kendimden bahsedeyim; ismim Atilla 20 yaşındayım , öğrenciyim ve Bursa'da oturuyorum. Koyu bir Fenerbahçeliyim ve nick'im üzerindende belli olduğu gibi tam bir Meireles hayranıyım :)

Şimdilik söyleceklerim bu kadar.. Umarım benide aranıza kabul edersiniz :)

Raheem Lawal.
10.Nisan.2013, 19:09
Hoş geldin Kardeşim, Emin ol doğru Yerdesin Buralar Benden Sorulur :D İhtiyacın olursa Bir Öm Kadar Uzağındayım :D

Deus Dominus
10.Nisan.2013, 21:18
Dur bakalım, öyle hemen kabul edilmeyi bekleme! Üye olduğun tarihten bir hafta sonra online sınava tabii tutulacaksın. Onu geçebilirsen bu kez sözlü mülakat, skype'dan. Ancak ondan sonra aramıza kabul edilebilirsin.
Sınav komisyonu yakında açıklar ne zaman alınacağını, hangi evrakları hazırlaman gerektiğini :0:

Hoşgeldin Atilla!

di canio
10.Nisan.2013, 21:20
[B][COLOR="DimGray"]Dur bakalım, öyle hemen kabul edilmeyi bekleme! Üye olduğun tarihten bir hafta sonra online sınava tabii tutulacaksın. Onu geçebilirsen bu kez sözlü mülakat, skype'dan. Ancak ondan sonra aramıza kabul edilebilirsin.
Sınav komisyonu yakında açıklar ne zaman alınacağını, hangi evrakları hazırlaman gerektiğini :0:

Msn'in kapanmasından sonra Skype ilk kez kullanılacak. Sekteye uğratmaz umarım bu sınavları.

Hoşgeldin diyeyim ben de.

Raul Meireles
11.Nisan.2013, 02:50
@Raheem Lawal. ; Teşekkür ederim. Unutmam bu sözünü ''bir ÖM kadar uzağındayım'' :D

@Deus Dominus ; Hay hay hocam. Ne demişler gülü seven dikenine katlanır. :)

anil luque
11.Nisan.2013, 03:51
Dostum öncelikle hoşgeldin. Sonrası da yok ama neyse. Çocuk nereye düştük arkadaş diyecek şimdi

Ben de uludağ ünideyim. hangi bölümdesin görüklede mi kalıyorsun anlat hele

Raul Meireles
11.Nisan.2013, 04:04
Dostum öncelikle hoşgeldin. Sonrası da yok ama neyse. Çocuk nereye düştük arkadaş diyecek şimdi

Ben de uludağ ünideyim. hangi bölümdesin görüklede mi kalıyorsun anlat hele

Ben de Uludağdayım ama M.K Paşa yüksek okulunda Tekstil Teknolojisi bölümünde okuyorum Ve Ertuğrulkentteyim. Orada okumama rağmen gidip geliyorum hergün :)

davidvilla
11.Nisan.2013, 14:42
Hoşgeldin. Bir tane beşiktaşlı raul meireles vardı forumda da son zamanlarda görmüyorum :)
Ayrıca Tekstildeymişsiniz. Benim işim tekstil. İplik satıyorum dünyaya bana teknik konularda yardımcı olursun artık :)

Bursa'da üni mi okuyorsun yoksa memleket de Bursa'mı ?

darkkobal123
11.Nisan.2013, 16:49
Hoşgeldin abi. :)

Hoşgeldin. Bir tane beşiktaşlı raul meireles vardı forumda da son zamanlarda görmüyorum :)

O hala aramızda. Yanlış bilmiyorsam nickini değiştirdi ve şuan Mamadou nickini kullanıyor. Yine de tam emin değilim. :D

Raul Meireles
12.Nisan.2013, 00:02
@davidvilla ; sağolun hocam. Tam benim alanım bu arada iplik falan dokuma bölümünde daha iyiyimdir yani iplik olsun makineler olsun birşey gerekirse bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. :) Bu arada hem Bursa'lıyım hemde Bursa'da okuyorum şehir dışına çıkmayı düşünmedim pek :)

@darkkobal123 ; Hoşbulduk, sağol :)

Raheem Lawal.
12.Nisan.2013, 00:03
Kardeşim Sen Sıkıntı Oldumu beni Bul Diyorum :D Herkezin Bana saygısı var bir dediğimi iki etmezler, Hani Ceza Evlerinde ağa Olur ya Buranında benim O kadar yani :D Sıkıntı Olmaz Rahat Takıl :D

Night_Mare17
12.Nisan.2013, 00:21
Burada ayda bir ceza alan biri varsa o da benim :D Tabi yönetim de haklı cezayı vermekte bizde cezamızı çekiyoruz :D Hoşgeldin diyorum spor konularında çok tartışma çıkıyor ama bu aralar biraz durdu sanki.

Raheem Lawal.
12.Nisan.2013, 00:22
Burada ayda bir ceza alan biri varsa o da benim :D Tabi yönetim de haklı cezayı vermekte bizde cezamızı çekiyoruz :D Hoşgeldin diyorum spor konularında çok tartışma çıkıyor ama bu aralar biraz durdu sanki.

Ben olaya el Attım Hocam, Tamam sakiniz Sorun yok :D

Mamadou
12.Nisan.2013, 02:55

Benim. Matthaus olarak değiştirmiştim. Kazandığım turnuvadan ötürü bir defaya mahsus nick değiştirme hakkım vardı. Bende Mamadou olarak değiştireyim dedim :)

davidvilla
19.Nisan.2013, 15:15
Benim. Matthaus olarak değiştirmiştim. Kazandığım turnuvadan ötürü bir defaya mahsus nick değiştirme hakkım vardı. Bende Mamadou olarak değiştireyim dedim :)

Nick değiştirildiğini bilmiodm. Zaten internet bilgim de bu forumla sınırlı :)

vivoperlei
19.Nisan.2013, 15:50
Raul Meireles, 17 Nisan 2013 tarihindeki Skype mülakatına katılmadığınız için yakın bir zaman içinde forumdan uzaklaştırılacaksınız. Müessesemiz bu tür ciddiyetsizliklerle karşı katı kurallar bulundurmaktadır.

Mamadou
19.Nisan.2013, 18:00
Nick değiştirildiğini bilmiodm. Zaten internet bilgim de bu forumla sınırlı :)

Nick değişikliği oluyor ama öyle istediğinde değiştiriliyor mu bilmiyorum. Öncesi Meireles olanı FB'nin oyuncusu diye değiştirdim. Malum BJK'lıyız. Matthaus'u turnuvadan ötürü. Yani keyfe göre nick değişikliği olmadı sebebi vardı :)