PDA

View Full Version : Belhanda Panenka Mağduru

Walter Sakana
01.Mayıs.2013, 11:22
http://www.youtube.com/watch?v=C33ZuXZaOgQ

Belhanda penaltı

petrol_fb12
01.Mayıs.2013, 11:29
..............

KanaKe
01.Mayıs.2013, 11:37
göstere göstere sike yapacaklarini sanmiyorum bana sacma geldi...

byariff
01.Mayıs.2013, 13:26
e yuh artik resmen anlasmislar :D

Fearless Coward
01.Mayıs.2013, 13:50
Şike yapsa dışarı vururdu falan demişlerde o kadar da belli etmek istememişler. :D Zaten Ajaccio'da para bol sanıyorum Mutu-Ochoa gibi adamları aldıklarına göre.Düşmeme mücadelesi veriyorlar bende iddaa da Ajaccio'ya oynamıştım hatta Montpellier bu penaltı kaçmasına rağmen 1-0 öne geçmişti sonra da 2-1 çevirmişti maçı Ajaccio 90. dakika da bulduğu golle.Ben de nasıl çevirdiler diyordum meğersem şikenin kralını yapmışlar. :D Ayrıca Ajaccio lige -2 puanla başlamıştı yani geçen sezonda yapmışlar bişeyler. :D

ozan42
01.Mayıs.2013, 14:16
Şimdi fenerle habeleri cıktı ya ister istemez belhandayı savunuyolar :D:D
Aallah askına suraya yorum yazarken fanatikliğinizi bırakıp yazın :D

KanaKe
01.Mayıs.2013, 14:24
benim anlamadigim diger takim taraftarlarina ne oluyor? zamaninda genclerbirligi kalecisi gökhan necatiye sagima at necati derken iyiydi.. belhanda daha fenere gelmeden sikeci ilan edildi.. sike yapmis olabilirlerde olayin fenerle alakasi ne onu anlayamiyorum ben

manager725
01.Mayıs.2013, 14:45
Sakin ya. Belhanda kaleciyle dalga geçiyor. Yani şu şekilde:

Belhanda'nın düşünceleri:

B: Kaleci sağına atacağım.
K:Tamam.
B:Şimdi başka yere vurucam zannediyor halbuki ben aynı yere atacağım.

Kalecinin düşünceleri:

B: Kaleci sağına atıcam.
K: Tamam at. (Kaçın kurasıyız biz beni kandırmaya çalışıyor.)

Belhanda penaltıları hep aynı şekilde vurur.

http://www.youtube.com/watch?v=Vh6UKlSMG4w
http://www.youtube.com/watch?v=RIWfCoZiYGc

goosfraba
01.Mayıs.2013, 14:49
adam sağı gösterip panenka attı. kaleci de yemedi. :)

erdem344
01.Mayıs.2013, 15:07
İnsanları karalamak ne kadar kolay

byariff
01.Mayıs.2013, 15:09

Kalecinin düşünceleri:

ayni sekilde vurmasi onemli degil mimik hareketlerine dikkat kalecininda belhandaninda. neyse sahaya yansimamis galiba fransada yoksa simdiye olaylar vs olurdu :P

darkkobal123
01.Mayıs.2013, 15:31
Panenka dediğin her zaman denenmez, ama bu adam her seferinde deniyor. Kaleciler ezberlemiştir artık. :)

anil luque
01.Mayıs.2013, 15:44

Kalecinin düşünceleri:

Kapsamlı bir çalışma olmuş abi :D

Fearless Coward
01.Mayıs.2013, 15:52
Beyler olay Fenerbahçe ile ilgili değil yaklaşımlarınız çok yanlış.Bu Ajaccio zaten lige -2 puanla başlamış bişi yapmış daha önce yani.Düşmeme mücadelesi veriyorlar Belhanda kulübeye bakıyor.Sonra kafasını sallıyor falan çok belli yani bir şeyler döndüğü Fenerbahçe-Galatasaray olayına dönmesin durum.

Night_Mare17
01.Mayıs.2013, 16:21
Bakalım nasıl bir ceza alacak. Kulübü , başkanı falan futbol olarak bitebilir.

Addolorato
01.Mayıs.2013, 16:58
Ben bu kadar alenen şike yapabileceklerine inanmıyorum ama belkide herkes böyle düşünsün diyede yapmış olabilirler.

KanaKe
01.Mayıs.2013, 17:40
Beyler olay Fenerbahçe ile ilgili değil yaklaşımlarınız çok yanlış.Bu Ajaccio zaten lige -2 puanla başlamış bişi yapmış daha önce yani.Düşmeme mücadelesi veriyorlar Belhanda kulübeye bakıyor.Sonra kafasını sallıyor falan çok belli yani bir şeyler döndüğü Fenerbahçe-Galatasaray olayına dönmesin durum.
baslik niye sikeci belhanda ozaman? yarin öbürgün adam kalkip fenere gelse zaten bu adam sikeciydi diyecekler takimini buldu diyecekler.. sike yapildiysa takimlar aralarinda yapmistir belhanda yada ochoa ile allakasi yoktur olayin.. kaldiki belhanda topu sag köseye bile vurmuyor...

SAİT71
01.Mayıs.2013, 17:43
Hemen bu olaya nasıl kim karar vermiş anlayamadım. Ama başlığın ismi çok garip olmuş. Ajaccio-Montpellier maçında şike şüphesi vs. olsa birşey yokda direk Şikeci Belhanda... :)

Kaka Leite
01.Mayıs.2013, 17:47
Başlık düzeltildi geç gördüm çok pardon.

Ortada birşey yokken kişiler hakkında böyle suçlamalarda bulunamayız.

Fearless Coward
01.Mayıs.2013, 18:37
baslik niye sikeci belhanda ozaman? yarin öbürgün adam kalkip fenere gelse zaten bu adam sikeciydi diyecekler takimini buldu diyecekler.. sike yapildiysa takimlar aralarinda yapmistir belhanda yada ochoa ile allakasi yoktur olayin.. kaldiki belhanda topu sag köseye bile vurmuyor...

Başlık hatalı haklısın.Belhanda kulübeye bakıyor sonra kafasını sallayıp kulübe kaçırmamı istiyor der gibi bişi diyor sanki. :D İlginç bi durum bi şeyler dönmüş sezon sonu anlarız Ajaccio yine - puanla kurtarır gibi durumu para bol anlaşılan adamlarda düşmezler yani.

Walter Sakana
01.Mayıs.2013, 22:01
1- Belhanda Fenerbahçe'ye transfer olduda bizim mi haberimiz yok acaba?

2- Transferde adı Fenerbahçe ile anıldı diye hakkında olumsuz bir şey yazamayacak mıyız? O zaman adı Galatasaray, Fenerbahçe veya Beşiktaş ile anılan yüzlerce futbolcunun hepsi mi "dokunulmazlar" listesine alınacak? Yani ben şimdi mesela Modric ile ilgili forum kuralları çerçevesinde istediğimi yazabilirim, istediğim gibi karalayabilirim ama adı Fenerbahçe ya da Galatasaray'la geçmiş bir futbolcu için aynı özgürlüğe sahip değilim öyle mi?

Aslında bu forumun geneli için geçerli bir sorun. 3 büyüklerle ilgili konularda yazılırken "saygı" bekleniyor ancak diğer takımlarla ilgili konularda aynı saygıyı göremiyorum. Örneğin Fatih Terim, Aykut Kocaman ya da Samet Aybaba hakkında olumsuz bir şey yazmak onu bırakın isimleriyle hitap etmek bile mümkün değilken Yılmaz Vural ya da Ersun Yanal hakkında yazılırken rahat rahat dalga geçilebiliyor. Madem saygı bekliyorsunuz niye Elazığspor'lulara aynı saygıyı göstermiyorsunuz? Bir takımın ne kadar çok taraftarı varsa o kadar çok saygıyı hakeder mantığı mı geçerli yoksa?

3- Ülkenin önde gelen gazetelerinde bile bu habere yer verilirken "şike" ifadesi kullanılırken (göz göre göre şike gibi...) burada neden olayı tanımlamaya uygun bu başlığı kullanamadığımızı anlayamadım.

Not: Lafım sana değil Cenker. Sen görevini yapıyorsun. İnsanların tahrik olabileceğini düşünüp tartışma çıkmasın diye düzenledin, bence doğrusunu yaptın, saygı duyuyorum. Lafım "tahrik olanlara" ve bundan tartışma çıkaranlara.

Kryptonite
01.Mayıs.2013, 22:14
Hayır o değilde Belhanda şike yaptı diyenler nerden biliyorda burdan sallıyorlar.Ajansınız da bizim mi haberimiz yok.Boş yapmayın adam kaçırmış işte olur futbolda böyle şeyler.

pele96
01.Mayıs.2013, 23:02
Necati olaylari benimde aklima gelmisti ama o olay cok enteresan 2penaltida ayni sekildeydi.

Night_Mare17
01.Mayıs.2013, 23:27
Hayır o değilde Belhanda şike yaptı diyenler nerden biliyorda burdan sallıyorlar.Ajansınız da bizim mi haberimiz yok.Boş yapmayın adam kaçırmış işte olur futbolda böyle şeyler.

Görüntülerde her şey ortada oradan biliyoruz.

KanaKe
01.Mayıs.2013, 23:33
ben tahrik felan olmadim ama yukarda birisi belhandayi savunuyorlar fenerle adi ciktigi icin dedi bende ondan yazdim fenerle alakasi ne diye.. belhandayi savunuyorlar da nasil bir mantik? sanki sike yaptigi ispatlanmis gibi konusuyor arkadas...

Kryptonite
01.Mayıs.2013, 23:38
Görüntülerde her şey ortada oradan biliyoruz.

Seninki de ayrı bir yetenekmiş be kardeşim.Harcanıyorsun sen buralarda.

Kryptonite
01.Mayıs.2013, 23:39
Juventus şike yaptı Melo Juventustan geldi he o zaman Galatasaray şikeci takım.Mantığa bak sen.Komik.

Night_Mare17
01.Mayıs.2013, 23:52
Seninki de ayrı bir yetenekmiş be kardeşim.Harcanıyorsun sen buralarda.

Bunu izleyen herkes anlar zaten boşuna soruşturma açmamışlar. Yedek kulübesinden onayı alıp kaleciyle anlaşıyor bariz belli.

Kaka Leite
01.Mayıs.2013, 23:53
Şu şike olayını kapatsak diyorum ?

Ülkemizle alakası olmayan birşey bu ve tartışma saçma ve boş bir yere doğru gidiyor.Yazdıklarımıza dikkat edelim..

davidvilla
02.Mayıs.2013, 14:22
Valla 50 kere izledim hala nerede şike yapılmış anlamadım. Kaleciye artistlik yapıyor aklı sıra başka bir şey yok burada.