PDA

View Full Version : Gençlik Gelişim Sorumlusu

SmtSvm
10.Mayıs.2013, 13:15
Arkadaşlar Bu Konuda Sabitlenirse İyi Olur.
Alt Yapıdan Oyuncu Çıkarıp Yetiştirmek A Takıma Çıkarmak ve Satmak İstiyorum ..
Bunun İçin Gençlik Gelişim Sorumlularına İhtiyacım Var .
Bu Konuda Önerilerinizi Esirgemeyin Lütfen

vivoperlei
10.Mayıs.2013, 13:58
Dave Parnaby'yi önerebilirim. Şu ana kadar Ajax'taki görevini başarıyla yapıyor bende.

Ralph
10.Mayıs.2013, 14:10
Hazır konu başlığı açılmışken,

bu gençlik gelişim sorumlusunun görevi tam olarak nedir? Hangi özellikleri olması gerekiyor?

vivoperlei
10.Mayıs.2013, 14:15
Arkadaşlar, dilerseniz bugün içerisinde bir rehber hazırlayabilirim Gençlik Gelişim Sorumlusu hakkında. Rehberler bölümümüzde de mevcut değil zaten.

Ralph
10.Mayıs.2013, 14:17
Çok iyi olur aslında çünkü ben alırken sadece PA ve CA yüksek olmasına bakıyorum. Bir de gençlerle çalışma özelliğine. Fakat ne işe yarar, hangi özellikler gerekiyor bilmiyorum.

SmtSvm
10.Mayıs.2013, 15:19
Evet Rehberr Hazırlarsanız Çok İyi Olur ..

vivoperlei
10.Mayıs.2013, 15:40
Yazının sahibinden izin onayı bekliyorum. Haber gelir gelmez yazıyı yayınlayacağım.

Ralph
10.Mayıs.2013, 15:46
Si forumdan mı alıntı yapıyorsun?

Ronielfayed9
20.Haziran.2013, 16:36
Arkadaşlar ben oyunda 20 milyon € ya kadar bile zor çıkıyorum oyuncu alırken. Ne kadar bütçe olursa olsun. Daha doğrusu oyundan aldığım zevkin ana nedeni zaten alt yapıdan oyuncu çıkarmak yada potansiyelli gençler alıp yetiştirip takıma monte etmek.
Bu nedenle Gençlik Gelişim Sorumlusu benim için çok önemli. Marsilya'nın başında ilk geldiğim sene fena oyuncular çıkmadı.
Daha sonra Thomas Albeck ile anlaştım, çeşitli geliştirmeler de yaşansa da Albeck 3 yılda 1 potansiyelli oyuncu ya çıkardı ya çıkaramadı...

O sebeple Gençlik Gelişim Sorumlusun'da uyum çok önemli. Şimdi alt yapıdan iyi oyuncu çıkaran takımları ve gençlik sorumlularını takipe aldım. Velez, Stade Rennais ve Saint- Ettiene sorumlularından birini alacağım.
Siz de oyundan benim gibi zevk alıyorsanız, bunlara dikkat edin derim.

SilverLining
27.Haziran.2013, 03:10
Luiz Fernando Moraes'i tercih ederim arkadaslar ben gençlik gelişim sorumlusu olarak aldım benim çok hoşuma gitti bayaada işimede yaradı tabiisiz begenirmisiniz bilmem :)

SmtSvm
03.Ağustos.2013, 18:15
Bu Gençlik Gelişim Sorumlusunun Hangi Özellikleri İyi Olmak Zorunda ;

vivoperlei
03.Ağustos.2013, 18:19
Reklamlar: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=114711