PDA

View Full Version : FM-2013 Dil sorunu var.

rafaello21
28.Mayıs.2013, 16:56
Ben Azerbaycanlıyım burdan tüm KARDEŞLERİMİZE SELAM.
Ben steam üzeri FM-2013 aldım oyuna girdim yalnız rus dilinde oluyor. Bizim bölge rusia üzeri gidiyor nasılsa steam fiyatlarında da fark var. Ben nasıl türkce yapa bilirim yamayla sizde olan oyunun içinde olan Türkce paketinimi yükleyim. Eyer mümkünse upland edin yükleyim.

byKpln
28.Mayıs.2013, 21:59
Aleykümselam kardeşim.Oyunun Tercihler bölümünden Rusça nasıl bilmiyorum.Dili Türkçe yapmalısın.

Deus Dominus
28.Mayıs.2013, 23:06
Kaplan'cığım; sorun dil seçeneklerinde Türkçe olmaması zaten. Olsa arkadaş çevirirdi değil mi? :D

@rafaello21; Steam uygulamasını Rusça mı kullanıyorsun?

rafaello21
29.Mayıs.2013, 01:32
Kaplan'cığım; sorun dil seçeneklerinde Türkçe olmaması zaten. Olsa arkadaş çevirirdi değil mi? :D

Yok Türkce kullaniyorum. Oyunda rusçadan başka dil seçeneyi yok. Nasıl yaparımda Türkce olur.

MoisHaLe
29.Mayıs.2013, 02:07
Kardeşim Oyun versiyonu kaç ? ona göre dil dosyasını upload edeyim sende dil klasörünün içine at olur herhalde. öyle düşünüyorum yani net olarak bilen varsa yardımcı olursa güzel olur :)

rafaello21
29.Mayıs.2013, 11:16
Kardeşim Oyun versiyonu kaç ? ona göre dil dosyasını upload edeyim sende dil klasörünün içine at olur herhalde. öyle düşünüyorum yani net olarak bilen varsa yardımcı olursa güzel olur :)
En son sürüm. Bende öyle diyiyorum dil dosyasını biri upload etsin.

byKpln
29.Mayıs.2013, 17:57

Pardon.O kısma dikkat etmemiştim:)

BaGa TaRKaN
29.Mayıs.2013, 21:38
En son sürüm. Bende öyle diyiyorum dil dosyasını biri upload etsin.

Buyur Kardeşim Dediğin Bu Sanırım :)

2 Tane Dil Dosyası Var Biri Datanın İçindeki Languages Klasörüne,

Diğerini de Update'nin En Son ki Versiyonu 13.3.3 İçindeki Languages Klasörüne Atıp Değiştir :)

İndirmek İçin TIKLA (http://www.dosya.tc/server9/AffAOV/TRDil.rar.html)

rafaello21
29.Mayıs.2013, 22:32
Of ya olmadı.Başka yöntemde denedim olmadı. turkish.ltc dosysın russian.ltf yaptım gene olmadı ne yapmalıyım ya nette ariyorum yama falan yok :(

rafaello21
30.Mayıs.2013, 17:18
Bana yardım eden yokmu ya :(

Deus Dominus
30.Mayıs.2013, 17:48
Bir şey daha deneyelim eğer denemediysen. Cache klasörü içinde dil ile ilgili bir şeyler var sanırsam. Oradaki klasörleri arşivleyip vereyim sana.

bu linke (https://docs.google.com/file/d/0Byd0Lwk9lzdhWTRsN1cxNWhjM28/edit?usp=sharing) tıklayıp indir. İndirmek için açılan sayfada Dosya/File sekmesine tıklayıp en alttaki "indir/download"a bas.

C:\Documents and Settings\"kullanıcı adın"\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013\cache

(application data klasörünü göremiyorsan menüdeki araçlar seçeneğine tıklayıp "klasör seçenekleri" ne gel. Açılan pencerede üstteki ikinci sekmede (görünüm) gizli klasörlerle ilgili bir seçenek olacak. "Gizli dosya ve klasörleri göster". Bunu seçip tamam'a bastığında gizli klasörleri görebileceksin. Windows XP'de böyle, Vista'da, 7-8'de nasıl bilmem.

İndirdiğin .rar uzantılı dosya içindekileri bu cache klasörü içine çıkar.

rafaello21
30.Mayıs.2013, 18:49
Yardım etdiyin için sağol yine olmadı ne yaptım olmadı ismi bile deyişdirdim olmadı. Bende burda diyil C:\Documents and Settings\"kullanıcı adın"\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013\cache
Burda C:\Documents and Settings\"kullanıcı adın"\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013\cache

MoisHaLe
30.Mayıs.2013, 18:50
Aral'a falan mail atsan ya da ingilizcesi iyi olan bir arkadaş mail atsa iyi olur

rafaello21
30.Mayıs.2013, 18:58
Bilmiyorum ya steamla birlikde 300 tane falan oyunum var ama oyun bulamiyorum bu oyunu oynamak istiyorum.