PDA

View Full Version : iste biz:D

gookhan
12.Haziran.2006, 23:13
Terörist saldırıda çöken ikiz kulelerde çalışanların büyük bir bölümü öldü. Kulelerde çalışan Türklerin büyük bölümüyse hayatta... Basına yansıyan hikâyelere göre Türklerin kurtuluş sırları şöyle :

En kötüsünü düşündüler : Bina sarsılınca Türklerin akıllarına iki olasılık geldi : Ya uçak çarptı, ya deprem oldu. ABD'lilerse sistemlerde patlama oldu diye düşündü. Türk 'Nasıl kurtulurum'u planlarken ABD'li masasında çalışıyordu.
Anonsları dinlemediler : Resmi emirleri ciddiye almayan Türkler, izdihamı engellemek için hoparlörden yayılan "Binayı terk etmeyin" uyarılarına aldırmayıp hemen merdivenlere yöneldi.
Cepler hep açık : Tam bu sırada en ciddi toplantıda bile kapamadıkları, tuvalette dahi yanlarında bulundurdukları cep telefonları çaldı, dostları "çabuk kaç, binaya uçak çarptı" diye uyardı.
Emniyet şeridini ihlal : Binadan kurtulan bir Türk'e kulak verelim: Amerikalılar merdivenin sağından tek sıra halinde iniyordu. Polise "Neden solu kullandırmıyorsun?" dedim. "Yukarı çıkanlara ayırdık" dedi. Gülüp tek başıma soldan jet gibi indim. 2 dakika sonra bina çöktü.
İleriyi gördüler : Kurtulan bir Türk kızı anlatıyor : "Binadan çıkınca hemen uzaklaştım. Çünkü depremde binalar sallantıdan 15-20 dakika sonra çökmüştü. ABD'lilerse binanın önünde telefonla 'Kurtuldum' diye müjde veriyorlardı. Kuleler çökerken sanırım altında kaldılar."

gezenti
12.Haziran.2006, 23:24
bu gerçekmi yoksa öylesine güldürmek içinmi?????

gookhan
12.Haziran.2006, 23:32
ben gercek biliorum

hezzo
13.Haziran.2006, 01:00
gerçekse enteresan ama komik değil sonuçta adamlar ölmüş ve terör..ama merdivenden inerken olayı iyiydi

mgungor
13.Haziran.2006, 01:07
Bana gerçekçi gelmedi..

kavara
13.Haziran.2006, 03:08
mihahaha cok entresan mıus yaa:D sagol paylastıgın icin

ibo
13.Haziran.2006, 11:25
yok ya gerçek değildir bu :D gerçekse film gibi zaten :D

pessy
13.Haziran.2006, 11:27
:D:D:D komikmiş...

sorsecret
13.Haziran.2006, 11:53
gerçek olduğuna inanmam komikte sayılmaz.
sonuçta ölüm var.

gw