PDA

View Full Version : Savaşçı Taktik v1

katil_gfb
13.Haziran.2006, 01:42
Üzerinde çok çalıştım,uzun süre bir taktik oturtamadım ama en sonunda bomba gibi bir
Takım tam anlamıyla savaşıyor,mücadele adına herşey var...
Taktik özelliklerinden bashedersek kanat hücumu ağırlıklı,çabuk ve seri paslaşmalara dayanan bir taktik...
Rakibinizi bu taktikle boğabilir,golleri de sıralayabilirsiniz...
4'lü orta sahanın sol ortasında defansa dönük bir oyuncu oynatmanız gerekir
Eğer herkes tarafından beğenilirse daha başka taktiklerde koyacağım...
yorumlarınızı bekliyorum...

Ligin ilk yarısını 42 puanla ,2. Samsunspor'un 8 önünde bitirdim!!!!
38 gol attım, 11 gol yedim ligin en çok gol atan en az gol yiyen takımıyım!!!

Download Linki;
http://rapidshare.de/files/22904016/taktik_v3__4-4-2__Fenerbah_e__Tem_2005_.tac.html (http://rapidshare.de/files/22904016/taktik_v3__4-4-2__Fenerbah_e__Tem_2005_.tac.html)

Puan durumu;
http://img484.imageshack.us/img484/4177/puandurumuu0dw.th.jpg (http://img484.imageshack.us/my.php?image=puandurumuu0dw.jpg)

Diziliş;
http://img113.imageshack.us/img113/6333/kadro0il.th.jpg (http://img113.imageshack.us/my.php?image=kadro0il.jpg)

frozengod
13.Haziran.2006, 02:55
5 macta yedigin gol sayısı bence oldukca fazla.

ama paylasımın ıcın saol.

katil_gfb
13.Haziran.2006, 08:34
5 macta yedigin gol sayısı bence oldukca fazla.

ama paylasımın ıcın saol.
Stoperler sağlam olmayınca meyvesi de gol yemek oluyor,çoğunlukla ü.özat'ta sakat geçirdi çoğunda defans yerine kasaplık yapan mahmut hanefi'yi oynatmak zorunda kaldım taktiği deneyenler yorumlarını yaparsa daha çok sevinirim;)

SaMaNYoLu
13.Haziran.2006, 14:40
bu ozzy nın bol gollu 4-4-2 kanatlı taktıgı degılmı yahu ?

Nedvedmania
13.Haziran.2006, 14:56
bu ozzy nın bol gollu 4-4-2 kanatlı taktıgı degılmı yahu ?banada öyle geldi ama farklı galiba

master_ozzy
13.Haziran.2006, 16:07
hemen bakıorum indirip ins ole bi yanlıs yapmamıstır arkadas

sadece dizilis olarak benzio bnm taktikle aynı ozellikleri tasıo ama komutlar falan farklı

katil_gfb
13.Haziran.2006, 17:14
hemen bakıorum indirip ins ole bi yanlıs yapmamıstır arkadas

sadece dizilis olarak benzio bnm taktikle aynı ozellikleri tasıo ama komutlar falan farklı
Rahad ol o kadar ezik değiliz komutlara iyi bak aynılarını görürsen ss koy herkes görsün bakmadan yorum yapmayın!!!;)

bu ozzy nın bol gollu 4-4-2 kanatlı taktıgı degılmı yahu ?
Taktiği nerden benzettin ben de merak ettim:confused:
Diziliş 4-4-2 olunca ozzy'nin taktiği mi oluyor hayret bişey vallaha anladık burda paylaşımda yapılmaz rica ediyorum birindne 2 taktiği karşılaştırsınlar!!!
Sonra burada yorum yapsınlar....;)
Söylede biz de öğrenelim şu benzerlikleri;)

banada öyle geldi ama farklı galiba
Cihan kardeş merak etme farklı, deneyen görür...;)
Ayrıca ozzy'nin taktiğini niye değiştirip buraya koyacam hangi akla hizmet:confused:
Helal olsun sizlere emeğe çok güzel çamur atıyorsunuz...(w)

qhacker1
13.Haziran.2006, 17:56
paylaşım için sağol ama ben 4-3-1-2 taktiğiyle galatasarayda 17 maç yenilmedim ve 1 beraberlik aldım 18. maçta yenildim

katil_gfb
13.Haziran.2006, 17:59
paylaşım için sağol ama ben 4-3-1-2 taktiğiyle galatasarayda 17 maç yenilmedim ve 1 beraberlik aldım 18. maçta yenildim
Eyvallah sen de sağol kardeş başarılar,tebrikler...

master_ozzy
13.Haziran.2006, 18:02
çamur falan atan yok sana bilader mrk etme yanlıs anladysan kusurumuza bakma ama kimsenin kotu niyeti yok bende taktigin farklı oldugun soledim zaten sadece diziliste ve taktigin isleyisinde ufak benzerlikler var o kadar bu da cogu taktik arasında olabilecek seyler zaten

katil_gfb
13.Haziran.2006, 18:06
çamur falan atan yok sana bilader mrk etme yanlıs anladysan kusurumuza bakma ama kimsenin kotu niyeti yok bende taktigin farklı oldugun soledim zaten sadece diziliste ve taktigin isleyisinde ufak benzerlikler var o kadar bu da cogu taktik arasında olabilecek seyler zaten
Kardeşim bu topic'e giren ilk sayfayı okuyan herkeste sizlerin msj'ları kuşku uyandırır burda bakmadan yorum yapacağınıza indirip içeriğine bakıp yorum yapabilirdiniz...
Tekrardan teşekkürler emeğe sonsuz saygılı olduğunuz için Helal olsun...

Ayrıca Şunu da belirtim;
site dosyaları arasında bulunan GFB fm taktik benim taktiğimdir master ozzy daha buralarda yokken ben o taktiği yayınlamıştım ve de diziliş olarak yine 4-4-2 kanatlar full ofansifti ben şimdi daha önce bu dizilişi yapmama rağmen master ozzy'ye inş. benim taktiğimi çalmamışdır veya benimkine benziyor diye yorum yaptım mı tam aksine indirdim taktiğini denedim emeğine sonsuz saygım vardır bunca kişi beğenmiş bana tebrik etmek düşer:1:

ForsakeN
13.Haziran.2006, 18:06
Arkadaşım 4'lü orta sahanın sol orta bölgesinde defansa dönük birini oynatın demişsin.Ama senin gönderdiğin resimde o bölgede Alex oynuyor. ????

SaMaNYoLu
13.Haziran.2006, 18:08
Kardeşim çamur atan yok sadece dizilişi benzettik.

master_ozzy
dostum bosu bosuna ortamı geriosun zaten cezam yeni kalktı karsılıklı tartısmak istemiorum senle sende cvp yazma artık bana ben senin taktigini indirip yorum yaptım konuya yazdıgımı ilk mesajı bi daha oku istersen ufak benzerlikler vardır her taktikte olabilir dedim daha ne dememi bekliosun

katil_gfb
Arkadaşım 4'lü orta sahanın sol orta bölgesinde defansa dönük birini oynatın demişsin.Ama senin gönderdiğin resimde o bölgede Alex oynuyor. ????
Kardeş Appiah çok formda değildi Alex'i de yabana atamadım açıkçası ama daha verimli olması için orta saha sol orta'da defansif bir oyuncunun oynamasında yarar var.

Burak Duran
13.Haziran.2006, 18:09
katil_gfb arkadaşım bu sitede bir çok taktik olduğu için ve herkes değişik taktikler paylaştığı için benzer taktikler aa bu bunun ki değilmiydi diye tepkilerle karşılaşıyor. Onların dedikleri önemli değil deneyen farklı olduğunu görür sen için rahat tut. Diğer arkadaşlar lütfen sadece resimlere bakarak taktikleri benzetmeyin bi diziliş ile yaklaşık 100den fazla varyasyon yapılabilir. Denemeden yorum yapmayın

katil_gfb
13.Haziran.2006, 18:09
Kardeşim çamur atan yok sadece dizilişi benzettik.
Ben sana ilk mesajını bir daha gözden geçirmeni tavsiye ediyorum diziliş diye birşey yazmıyor....

katil_gfb arkadaşım bu sitede bir çok taktik olduğu için ve herkes değişik taktikler paylaştığı için benzer taktikler aa bu bunun ki değilmiydi diye tepkilerle karşılaşıyor. Onların dedikleri önemli değil deneyen farklı olduğunu görür sen için rahat tut. Diğer arkadaşlar lütfen sadece resimlere bakarak taktikleri benzetmeyin bi diziliş ile yaklaşık 100den fazla varyasyon yapılabilir. Denemeden yorum yapmayın
KAtılıyorum,verdiğin bilgiler için de sağol...

ForsakeN
13.Haziran.2006, 18:22
Taktiğini denedim gerçekten çok güzel.Paylaşım için sağol.Alex le ilgili soruyu sormamdaki sebep ;oraya Appiah'ı koymak istememdi.Sadece meraktan sordum.Yanlış anlama lütfen ;)

katil_gfb
13.Haziran.2006, 18:26
Antreman programını denedim gerçekten çok güzel.Paylaşım için sağol.Alex le ilgili soruyu sormamdaki sebep ;oraya Appiah'ı koymak istememdi.Sadece meraktan sordum.Yanlış anlama lütfen ;)
Yok kardeş niye yanlış anlıyim appiah'ı oynatırsan daha faydalı olur
bu arada sen de yanlış anlama:o antrenman değil taktik olacak:)

ForsakeN
13.Haziran.2006, 18:49
Yok kardeş niye yanlış anlıyim appiah'ı oynatırsan daha faydalı olur
bu arada sen de yanlış anlama:o antrenman değil taktik olacak:)

ok düzelttim.yazarken aklım başka yerlerdeydi.:)

S-B-Z
13.Haziran.2006, 19:10
indirdim dostum bi deneyelim bakalım paylaşım için sağol.

katil_gfb
13.Haziran.2006, 19:42
indirdim dostum bi deneyelim bakalım paylaşım için sağol.
Yorumlarını yazarsan sevinirim...

paradoxmann
13.Haziran.2006, 20:37
arkadaşlar feneri çok güçlü yapmışlar boş kalede oynatsan 5 maçta 15 puan alır yani başka takımda denemek lazım.

gookhan
13.Haziran.2006, 21:11
gercekten her macta gol yemisin

katil_gfb
13.Haziran.2006, 21:30
Ss'lere bakıpta yorum yapanlar bayaa fazla,taktiği deneyenler yorum yaparsa sevinirim.

arkadaşlar feneri çok güçlü yapmışlar boş kalede oynatsan 5 maçta 15 puan alır yani başka takımda denemek lazım.
Buyrun deneyin kardeşim link orda...

gercekten her macta gol yemisin
Sonuç.......?

Aslan41
13.Haziran.2006, 22:01
ben bu taktiği kullanmam..fikstürüne baktım karşına bi zorlu psv çıkmış..
oda seni kendi evinde darmadağın etmiş...
bence bu taktikde hayır yok...

katil_gfb
13.Haziran.2006, 22:37
Ligin ilk yarısını 42 puanla ,2. Samsunspor'un 8 önünde bitirdim!!!!
38 gol attım, 11 gol yedim ligin en çok gol atan en az gol yiyen takımıyım!!!;)

http://img484.imageshack.us/img484/4177/puandurumuu0dw.th.jpg (http://img484.imageshack.us/my.php?image=puandurumuu0dw.jpg)

Omerdinho
16.Haziran.2006, 20:24
taktik güzel bir denemek lazim.

es_peri
16.Haziran.2006, 21:08
türkiye liginde klasik 4-4-2 ilede hemen hemen bu başarı gelir bence .. Aslan41 e katılıyorum denedim ama ozzy ve Demirhanın kiler kadar verim alamadım...

Memoland
21.Haziran.2006, 01:27
ilk sezonda yıldıray laqintayı fln nsl aldın yahu ben fbye hiç adm alamıyorum

barcelos
21.Haziran.2006, 01:36
harbi yaa fener kaç para trasfer bütçesi veriyo ki.

katil_gfb
21.Haziran.2006, 15:49
ilk sezonda yıldıray laqintayı fln nsl aldın yahu ben fbye hiç adm alamıyorum
Nobre,luciano,aurelio,zafer biryol'u sat...Bunun yanında selçuk veya,kemal'den birini de gönder bence gerisi kolay...
Daha sonra zaten eğer ki Fener'i yönetiyorsan en aşağı 30-35 mn ytl arası para veriyor...
eve gidince transfer fiyatlarının ss'lerini koyabilirm...