PDA

View Full Version : Efsane Dönmek Üzere l Rangers FC l 3. Sezon

Pages : [1] 2

RodiMood
30.Temmuz.2013, 03:29
Bundan önceki kariyerimi oyundan atma sorunları oluğu için kapatmak zorunda kalmıştım. Bu kariyerimi onun devamı şeklinde kurguladım. İyi okumalar dilerim.

---------------------------------------

???: Maaş konusunda da anlaştığımıza göre herhangi bir pürüz kalmadı. Yarın stadda imzaları atarız.
RodiMood: Tamamdır, taraftarı görmeyi bende istiyorum. Yalnız bir mesele var.
???: Buyrun, şimdiden çözelim tüm sorunları.
RodiMood: Pek sorun sayılmaz aslında. Burada misyonumuz uzun olacak, oy üzden klüp tesislerinde çürümek istemiyorum artık, bana tesislere yakın güzel bir ev tutsak iyi olur.
???: Tabiki tutarız hocam, siz rahat edin yeterki.
RodiMood: Herşey hallolduğuna göre yarın stadda görüşürüz başkanım. Şimdilik biraz dinleneyim, Arjantin ile olan saat farkına hala alışamadım.
???: Tabiki, yarın görüşürüz.

----------------------------------------
1 Hafta Önce
----------------------------------------

Atletico Tucuman'da aradığımı bulamadım. İnsanlar ne kadar samimi olsa da ben bir misyonu olabilecek bir takım istiyorum. Ama ne yazık ki Tucuman da bu çok zor. Yine sıkıldı canım, en iyisi biraz bilgisayarla uğraşmak...
Oda ne ?

"Juan Diaz Evine Geri Döndü"
4 sezondur İngiltere Premier Lig klüplerinden Crystal Palace'ı çalıştıran tecrübeli hoca Şampiyonlar Ligini kazandıktan sonra misyonunu tamamladığını söyleyerek klüpten ayırldığını açıkladı. bu ayrılıktan ksıa süre sonra Juan Diaz'ın ikinci vatanım dediği San MArino'ya geri döneceği öğrenildi. Tecrübeli teknik adama başarılar diliyor, üzgün Crystal Palace taraftarları için geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Üzgün Crystal Palace Taraftarları
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/WZga.jpg

Vay vay vay... Juan'ı arayıp tebrik etmek lazım.

+ Alo, kiminle görüşüyorum.
- Juan, ben Rodi Mood.
+ Ooo, dostum nasılsın? Nasıl gidiyor hayat?
- Ben iyiyim de asıl haberler sende. San Marino'ya geri dönmüşsün?
+ Öyle oldu, İngiltere'den sonra burada devam. Sen napıyorsun, Tucuman'la devam mı?
- Aslında yeni sözleşme imzalamadım, ayrılmayı düşünüyorum. Burayı bir türlü benimseyemedim. Avrupa'ya geri dönmek istiyorum.
+ Aslında tam sana göre bir iş var. Ama birkaç gün içinde buraya gelmen lazım.
- Tamam, bende ayrılmak için bahane arıyordum.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

vivoperlei
30.Temmuz.2013, 13:49
Başarılar.

wladcas
30.Temmuz.2013, 13:51
Başarılar.Diaz usta iş ve oyuncu bulma kurumu gibi oldu :D

Mustafa Diler
30.Temmuz.2013, 13:52
Takipteyim merakta koyma takımı çabucak açıkla :D

reys111
30.Temmuz.2013, 13:54
Başarılar :)

aatakannn
30.Temmuz.2013, 13:56

kaanb
30.Temmuz.2013, 14:01
başarılar, juan diaz baya meşhur oldu artık kulüplerden teklif alması lazım :D

Juan Diaz
30.Temmuz.2013, 14:08

başarılar, juan diaz baya meşhur oldu artık kulüplerden teklif alması lazım :D
:zuhaha Başarılar (:

The Special One
30.Temmuz.2013, 14:27
ahaha güzel bir giriş olmuşjuan ın bulduğu takımı çok merak ediyom bakalım neler çıkacak :D

Hsyn53Yvz
30.Temmuz.2013, 14:31
Başarılar.

Lesandro Parleo
30.Temmuz.2013, 16:37

RodiMood
30.Temmuz.2013, 17:15
Başarılar.

Başarılar.

Teşekkürler elimden geleni yapacağım.

RodiMood
30.Temmuz.2013, 17:17

Takipteyim merakta koyma takımı çabucak açıkla :D

:zuhaha Başarılar (:

ahaha güzel bir giriş olmuşjuan ın bulduğu takımı çok merak ediyom bakalım neler çıkacak :D

Takım belli aslında biraz meraklandırmak istedim sizi :) Ne zaman aklıma bir kariyer gelse illaki Diaz'ın uzaktan yakından bir bağı oluyor oralarla , adamın kariyer ağı geniş :D

bucuklubisey
30.Temmuz.2013, 17:32
Juan Diaz da olmasa kimse kariyer açamayacak :D

wladcas
30.Temmuz.2013, 17:33
Sen mi devralıcan Crystal'ı yoksa hocam :D

RodiMood
30.Temmuz.2013, 17:36
Juan Diaz da olmasa kimse kariyer açamayacak :D

Adam ekol yahu :0:

Sen mi devralıcan Crystal'ı yoksa hocam :D

Aslında mantıklı ama başka planlarım var. Şuanda hikayeyi bağlayıp konuyu toparlamaya çalışıyorum.

Juan Diaz
30.Temmuz.2013, 17:42
Şimaracam la :p

Unsal123
30.Temmuz.2013, 17:53
Hadi geç geç :D

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:08
Birkaç günde Arjantin'deki işlerimi bitirip Tucuman klübüyle bağımı tamamen koparmıştım. Ardından ilk uçakla İngiltere'ye geçmeyi düşünüyordum ki, tam bilet alacakken telefonum çaldı. Arayan Diaz...

+ Alo
- Rodi, ne yaptın? Son durum nedir?
+ Bilet alıyordum internetten İngiltere için , Londra'ya kaç saaat sürüyor Arjantin'den?
- Boş ver Londra'yı, Glasgow'a al bileti.
+ Glasgow mu ? Alıyorum hemen, yarın görüşürüz o zaman Glasgow'da...
- Ben gelemiyorum, bu gece San Marino'ya geçiyorum. Seni Glasgow'da klüp yetkilileri karşılayacak. Başarılar dilerim...
+ Teşekkür ederim, sanada başa... ( Bu ne acele arkadaş, yüzüme kapattı adam. Herhalde Crytal Palace lı taraftarlarından kaçıyor:D:D:D)

--------------------------------------------------

Sakin bir uçak seyahatinden sonra Glasgow'a vardım. Ama hala Diaz'ın hangi klüpten bahsettiğini anlamamıştım. Celtic? Rangers? Glasgow dersen aklıma bu ikisi gelir. Havalimanına indikten sonra küçük bir grup beni karşıladı. Ama hala ben hangi klübe gittiğimi bilmiyordum. Ardından yola koyulduk, klüp binası yaklaşınca anladım, yeni klübümüz artık GLASGOW RANGERS idi.

Rangers Football Club
http://o1307.hizliresim.com/1c/y/qyj0h.png

Rangers Football Club, İskoçya'nın Glasgow şehrinin futbol takımlarından birisidir. 1872 te kurulan kulüp maçlarını 51,082 kişilik Ibrox Stadyumu'nda oynamaktadır. Ibrox Stadyumu UEFA tarafından Avrupa'nın en iyi 12 stadından biri olarak gösterilmektedir. Rangers ezelî rakibi olan Celtic ile aynı şehri paylaşmaktadır.
49 milyon sterlinlik vergi borcu nedeniyle Şubat 2012'de kayyuma devredilen, ardından İskoçya Futbol Federasyonu tarafından 1 yıl transfer yasağı ile 160 bin sterlin para cezasına çarptırılan Rangers, sezon sonunda Scottish Football League Third Division'a düşürüldü. Federasyon ise onun yerine Dundee FC kulübünü İskoçya Premier Ligi'ne aldı.

Taraftar
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/xLdim.jpg

Ibrox Stadium
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/1LWzb.jpg

reys111
30.Temmuz.2013, 18:10
Rangers mı vov güzel seçim :)

karayer
30.Temmuz.2013, 18:12
Rangers güzel seçim. Başarılar :) Ama alt ligten çıkması bu takımla kolay olur. Pek tad almazsın gibi. Takım zaten alt ligler için çok fazla üst düzey.

kaanb
30.Temmuz.2013, 18:14
1. lige çıkana kadar seni destekliyorum, 1.lige çıktıktan sonra Celtic! :D

Unsal123
30.Temmuz.2013, 18:14
Diaz kadar olamadım :(

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:15
Şimaracam la :p

Hadi geç geç :D

Rangers mı vov güzel seçim :)

Uzun zamandır aklımda olan bir takım sonudna açabildim...

Rangers güzel seçim. Başarılar :) Ama alt ligten çıkması bu takımla kolay olur. Pek tad almazsın gibi. Takım zaten alt ligler için çok fazla üst düzey.

Orası öyle ama duyduğuma göre transfer yasağı başlıyormuş sezon ortasında, biraz zorlar bizi :)

wladcas
30.Temmuz.2013, 18:16
Rangers güzel seçim olmuş.

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:17
Tesisler
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/SKoCH.jpg

Kadromuz
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/GPD1f.jpg

İskoçya'nın köklü klüplerinden biri olduğumuz için altyapı ve antreman tesisleri şidmiye kadar çalıştırdığım klüplere göre muazzam. Mali durumumuz normal gözükmesine karşın ortada ne zaman geleceği belli olmayan bir transfer yasağı var. O yüzden elimden geldiği kadar birşeyler yapacağım transfer konusunda.
KAdroya baktığımızda ise en 2 MN luk oyuncu dışındakilerin ortalama olduğunu görüyoruz. Büyük ihtimalle de 2 MN luk adamı bütçe sağlamak için satacağım :)

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:29
Bu arada açık olan en düşük ligler;
- İskoçya Üçüncü Ligi , Galler Premier Ligi , İngiltere npower Championship, İspanya La Liga, İtalya Seri A, Norveç Premier Lig

Kullandığım tema; FMC for FM

Ayrıca klüp, ülke, federasyon ve turnuva logolarıda eklenmiştir.

Unsal123
30.Temmuz.2013, 18:36
ben nerdeyim :D

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:46
ben nerdeyim :D

Seni kişisel yardımcım yaptım :) Sağ kolum oldun yani... Boş yere yorulma anrteman sahasında diye:D

wladcas
30.Temmuz.2013, 18:46
Bence de sat 2m'lik adamı iyi bütçe gelir.Kadro da iyi genel olarak.

RodiMood
30.Temmuz.2013, 18:47
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/30/Mct9Q.jpg

başlangıç için ortalama bir bütçe verdiler. Klüpte çok fazla eksik olmadığı için elimdekilerle devam edeceğim büyük ölçüde. Sadece birkaç mevkiye takviye ve gelecek için yatırım amaçlı oyuncu alacağım ucuzundan.

wladcas
30.Temmuz.2013, 18:48
Çok iyi bütçe vermişler bence bu lige göre.

Unsal123
30.Temmuz.2013, 18:49
Seni kişisel yardımcım yaptım :) Sağ kolum oldun yani... Boş yere yorulma anrteman sahasında diye:D
adamsın :D

RodiMood
30.Temmuz.2013, 19:05
Çok iyi bütçe vermişler bence bu lige göre.

evet, maaş bütçesinden biraz kısıp 500 liralık bir transfer bütçesi ayarladım. Şimdi eksik pozisyonlar için oyuncu arıyorum.

RodiMood
30.Temmuz.2013, 19:56
Bence de sat 2m'lik adamı iyi bütçe gelir.Kadro da iyi genel olarak.

şuan onu satmamı gerektirecek bir durum yok ama belki gelecek sezon satabilirim.

Unsal123
30.Temmuz.2013, 20:43
Rangers'ın kadro çok iyi ben oynamıştım rahat rahat sağ kanatımda yoktu gelene geçene 5 6 :D

The Special One
30.Temmuz.2013, 20:49
vayy rangers 2 3 sene rahat rahat terfi edersin üst liglere sonra müthiş yarış olur 1.ligde

Lesandro Parleo
30.Temmuz.2013, 22:57
Hocam Rangers'ı buralardan kurtacağına eminim , zaten bu lige göre çok üst düzey bir kadrosu var..
Transfer bütçesi bu lige göre çok iyi ama zaten kado iyi geleceğe yönelik adam almanı öneririm ;)
1. lige çıkana kadar işin kolay ama 1. ligde özellikle Celtic'le filan yarışmak kolay olmayacak senin için :)

webcagri
30.Temmuz.2013, 23:47
1.lige çıkana kadar genç yetenekleri kadronda barındırabilirse eğer Celtic ile yarışmanın zor olacağını zannetmiyorum, hocam bilir işini :)

RodiMood
31.Temmuz.2013, 00:10
Rangers'ın kadro çok iyi ben oynamıştım rahat rahat sağ kanatımda yoktu gelene geçene 5 6 :D

5-6 olmasa da üstün bir futbol sergiliyoruz.

vayy rangers 2 3 sene rahat rahat terfi edersin üst liglere sonra müthiş yarış olur 1.ligde

herkes öyle diyor, benim düşüncemde o yönde. Ama ne olursa olsun rehavet yok.

Hocam Rangers'ı buralardan kurtacağına eminim , zaten bu lige göre çok üst düzey bir kadrosu var..
Transfer bütçesi bu lige göre çok iyi ama zaten kado iyi geleceğe yönelik adam almanı öneririm ;)
1. lige çıkana kadar işin kolay ama 1. ligde özellikle Celtic'le filan yarışmak kolay olmayacak senin için :)

Transferlerimi gelceğe yönelik yaptım. Sadece 1-2 oyuncuyu yaşlı olarak aldım, oda genç oyunculara eğitim vermeleri için.

1.lige çıkana kadar genç yetenekleri kadronda barındırabilirse eğer Celtic ile yarışmanın zor olacağını zannetmiyorum, hocam bilir işini :)

Genç oyuncularıma güveniyorum.

ReaList
31.Temmuz.2013, 00:33
Potansiyeli yüksek bir kulüp olduğu içni Rangers'ın belini doğrultman uzun sürmeyecek gayen Avrupa kupalarında sağlam bir takım kurman üzerine olsun, Piyasayı iyi gözlemle ve kulübün bünyesine katabileceği gençleri iyi takip et, ilerleyen sezonlarda sen kahve yudumlarken onlar rakipleri sıralayacaktır, iyi şanslar : )

RodiMood
31.Temmuz.2013, 00:36
Potansiyeli yüksek bir kulüp olduğu içni Rangers'ın belini doğrultman uzun sürmeyecek gayen Avrupa kupalarında sağlam bir takım kurman üzerine olsun, Piyasayı iyi gözlemle ve kulübün bünyesine katabileceği gençleri iyi takip et, ilerleyen sezonlarda sen kahve yudumlarken onlar rakipleri sıralayacaktır, iyi şanslar : )

Umarım dediğin gibi uzun soluklu olur, ancak aldığım duyumlara göre yakında transfer yasağı koyabilirmiş federasyon bize mali durumdan dolayı. Adamlar 4. lige kadar düşürdüler hala bırakmıyorlar ensemizi.

RodiMood
31.Temmuz.2013, 01:26
Rangers FC yi yakından tanımak isteyenlere

reys111
31.Temmuz.2013, 01:32
Bekliyoruz :)

YALI1925
31.Temmuz.2013, 02:06
Kurtar şu bataklıktan takımı hocam :)

tarik0618
31.Temmuz.2013, 02:18
Oyuncuların uzun boylu havadan top hakimin iyi olur pivot oynayabilirsin bence..... Başarılar dilerim,keyifli bir kariyer olması dileğiyle.

RodiMood
31.Temmuz.2013, 02:30
Bekliyoruz :)

Kurtar şu bataklıktan takımı hocam :)

İnşallah :)

Oyuncuların uzun boylu havadan top hakimin iyi olur pivot oynayabilirsin bence..... Başarılar dilerim,keyifli bir kariyer olması dileğiyle.

Dikkate alacağım, teşekkür ederim.

bucuklubisey
31.Temmuz.2013, 03:48
İlk 3 sene rahat rahat terfi edersin diye düşünüyorum. Asıl macera 4.sezonda başlar :D

Mustafa Diler
31.Temmuz.2013, 03:49
Rangers güzel seçim olmuş Başarılar takipçinim :)

RodiMood
31.Temmuz.2013, 04:35
İlk 3 sene rahat rahat terfi edersin diye düşünüyorum. Asıl macera 4.sezonda başlar :D

Umarım, sıkılmam :D 4. Sezon'dan sonrasını bende görmek istiyorum

Rangers güzel seçim olmuş Başarılar takipçinim :)

şöyle hikayeli resimli videolu bişeyler yapayım diyorum abicim :)

Mustafa Diler
31.Temmuz.2013, 05:42
Hertürlü destekle yanındayız :)

RodiMood
31.Temmuz.2013, 05:44
Hertürlü destekle yanındayız :)

Saolasın , eksik olma :) Bazı duyumlar aldım federasyondaki adamlarımdan , İskoçya federasyonu bize transfer yasağı koyabilirmiş. Bu yüzden önümdeki 1-2 seneyide düşünmem lazım şuanda transfer yaparken...

The Special One
31.Temmuz.2013, 14:21
bence takımda sağ bek ve sağ açık eksiği var daha doğrusu ben oralara transfer yapmıştım ayrıca sol bek lee wallace da nasıl gitmedi anladım 1. lig ayarında bir sol bek çok iyi para kazandırabilir sana

Juan Diaz
31.Temmuz.2013, 14:33
gayda mıydı neydi hah o meredi üflemeyi öğrenmeden gelme :0:

tombul taho
31.Temmuz.2013, 14:36
Rangers Fans' BigPipebu da benden olsun o zaman Rangers taraftarina armagan. :)

RodiMood
31.Temmuz.2013, 16:28
bence takımda sağ bek ve sağ açık eksiği var daha doğrusu ben oralara transfer yapmıştım ayrıca sol bek lee wallace da nasıl gitmedi anladım 1. lig ayarında bir sol bek çok iyi para kazandırabilir sana

Onu daha sonra satmayı planlıyorum, büyük ihtimalle devre arası transfer yasağı konacak. O yüzden şimdi satsamda hernahi birşey fark etmez. Büyçemiz yeterli zaten.

gayda mıydı neydi hah o meredi üflemeyi öğrenmeden gelme :0:

En yakın zamanda belediyenin kurusna başlıyorum :D

Rangers Fans' BigPipebu da benden olsun o zaman Rangers taraftarina armagan. :)

Eyvallah

Mustafa Diler
31.Temmuz.2013, 16:30
Güncelleme de mi istemiyehk :D

RodiMood
31.Temmuz.2013, 16:46
Güncelleme de mi istemiyehk :D

Şuan laptoptayım, masaüstünü açınca güncelleme yapacağım :) Biraderin kalkmasını bekliyorum.

RodiMood
31.Temmuz.2013, 20:25
Teknik heyete birkaç ekleme dışında neredeyse hiç dokunmadım. Çünkü dokunsam bile şuanda sahip olduklarımızdan iyisini bulamazdım. Sace hücum ve savunma konusunda birkaç antrenör ekledim.

Teknik Heyet
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/Wbeh1.jpg

Teknik kadroyla yaptığımız toplantı sonucu hangi mevkilerde eksiklerimiz olduğuna kadar verdik. Gözlemciliğimiz sadece Britanya ile sınırlı olduğu için gözlemcilerime Britanya'nın altını üsütne getirmeleri talimatını veridm ve bende ilk uçakla Avrupa'nın bit pazarına doğru yola çıktım.

Norveç'e vardığımda hiç beklemeden Brann klübüne geçtim ve tabiri zaise klübün genç yeteneklerini topladım. Ancak ne yazık ki birçoğu gelmek istemedi. NE kadar uğraşsam da sadece birkaç genci kadromuza katabildik. Zaten gençlerle dolu olan kadromuz iyice gençleşti.

Bu durumda takıma bir abi lazımdı ve yılların tecrübesi Robert Pires ile irtibata geçtik ve kendisini kadromuza abi olması amacıyla kattık. Bazı kesimler 38 yaşındaki usta ayak için ileri geri konuşmaya başlamıştı ki Pires oynadığı ilk maçta hepsini susturdu :D

Ofansif olarak eksiklerimizi tamamlamıştık. ancak daha kaleci ve defans konusunda önemli transferlerimiz olmamıştı. Kaleye Norveçli bir gencimizi transfer etmiştik yedek olarak ancak kendisinin mental açıdan çok fazla yol katetmesi gerekiyordu. Kaleci konusunda bir türlü ilerleme katetemiyordum ki takımımızın emektar kalecisi Neil " Hocam kaleci aramanıza gerek yok, ben kendime güveniyorum" dedi. Bizde olumlu sinyaller alınca kaleci arayışımızı bitirdik.

Defans konusunda ise biz Norveçte gençlerle uğraşıkren gözlemcilerimin hazırladığı listeden faydalandık ve sol beke rotasyon oyuncusu olarak 21 yaşındaki Ben Gordon u aldık. Çünkü 4 kulvarda ( Lig, İskoçya Kupası, İskoçya Lig Kupası, İskoçya Zorlu Kupası(Tenekeden dandik bir kupa) ) birden yarışacağımız için arada rotasyonlar olacak mecburen.
Sağ bek ve stoper konusunda çok büyük uğraşlarımız oldu. Ancak herhangi bir ilerleme katetemedik. En sonunda Sağ beke Reading takımında bir oyuncuyu kiraladık..
Stoper konusunda çok büyük eksiğimiz var. Ancak bir türlü transfer yapamıyoruz. oyuncular gelmek istemiyor. Gelmek isteyenleri de biz beğenmiyoruz.

RodiMood
31.Temmuz.2013, 20:52
Transfer Özeti
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/b5ATS.jpg

Transfer Oyuncu Profilleri

Artık sadece Diaz'ın değil tüm forumun bebeği olan Finne ;)
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/vAGEI.jpg
Rotasyon amaçlı sol bekimiz, gözlemciler çok tavsiye etti bnde imzalattım sözleşmeyi.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/P6rta.jpg
Adını bir türlü söyleyemediğim genç yedek kalecimiz. Mental yönünde büyük eksiklikleri var. O yüzden hemen emektar kalecimiz Neil Alexander'dan ders almaya başladı. Gelişirse kalır, gelişmezse kapı şu tarafta.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/8mLK.jpg
Bu genci bizim gençlik gelişim sorumlusu almış. Bende büyüsün, gelişsin, gürbüz delikanlı olsun diyerekten yedek takıma yolladım.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/jvdQy.jpg
Bu genci de gençlik gelişim sorumlumuz almış. Bu genci aldıktan sonra gençlik sorumlusunun oyuncu alma yetkilrini kaldırdım. Bu gencimizide yedek takıma yolladık gelişmesi amacıyla, şuanda as tkaımda oynayamaz.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/aiGvR.jpg
Ve takımın abisi , benim sahadaki ayrdımcım Pires , her zaman olmasada gerektiği kadar as tkaımda oynayıp gençlere yol gösterecek.
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/2FuUk.jpg
Barmen ortasahanın dinamasu olmaya geldi :)
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/0SBdN.jpg
SAğ bek için kiraladığımzı arkadaş ama kendisi sakat olduu için daha oynatamadık :(
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/8YAcp.jpg

KADROMUZ
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/K906A.jpg

Takımın 3 te 2 si 25 yaş altı :)

Takım fabrika olma yolunda...
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/EvroU.jpg

Sezon Öncesi Hazırlık Kampımız
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/07/31/nadKb.jpg

Üst düzey tkaımlara karşı çok gzüel yenilgiler ladık ve nasıl oynamamız gerektiğini anladık. Arından İskoçya'daki bir yığın turnuvadan ilk 2 sine başladık. Zorlu Kupa bildiğimiz alt liglerin kendi arasında yaptığı dandik turnuva. Yönetim önemsemiyor bile bu turnuvayı ama biz yinee gençlerin maç tecrübesi kazanması için kupayı almayı planlıyoruz :D Lig kupası ise genel bir kupa gidebildiğimiz kadar gideceğiz. İleride ise İskoçya Kupası var onda da gidebildiğimiz kadar gideceğiz.

wladcas
31.Temmuz.2013, 21:41
Barmen ve Finne çok iyi olmuş.Barmen de fena gelişiyor.

RodiMood
31.Temmuz.2013, 22:38
Barmen ve Finne çok iyi olmuş.Barmen de fena gelişiyor.

ikisinide direk ilk 11 de aldım, barmen orta sahayı sırtlamaya başladı. Rakiplerde güçsüz olunca gençlere daha fazla şans veriyorum.

Kawaguchi
31.Temmuz.2013, 22:41
haydi ne zaman başlıyoruz :)

RodiMood
31.Temmuz.2013, 23:26
haydi ne zaman başlıyoruz :)

dur bakalım millet toplansın bi, başlarız :) Takipçi yoksa güncelleme yok :)

monocon
31.Temmuz.2013, 23:40
konuyu yeni takip etmeye başladım transferler çok iyi ligin tozunu attırırsın başarılar

RodiMood
31.Temmuz.2013, 23:45
konuyu yeni takip etmeye başladım transferler çok iyi ligin tozunu attırırsın başarılar

Eyvallah...

Kawaguchi
31.Temmuz.2013, 23:52
artık ucundan göster bişeyler :)

Lesandro Parleo
01.Ağustos.2013, 06:00
Juan Diaz'ın bebeğini sen de almışsın hocam :D Finne dışındaki transferleri pek tanımıyorum ama zaten bu kadroyla rahatlıkla bu ligi götürürsün ;)

RodiMood
01.Ağustos.2013, 06:58
artık ucundan göster bişeyler :)

herşeyin zamanı var :)

Juan Diaz'ın bebeğini sen de almışsın hocam :D Finne dışındaki transferleri pek tanımıyorum ama zaten bu kadroyla rahatlıkla bu ligi götürürsün ;)

Finne forumun maskotu oldu nerdeyse :)

RodiMood
01.Ağustos.2013, 07:58
"Bu bölümde değişiklik olması için hikaye tarzı bir anlatım yaptım, umarım beğenirsiniz."

Hazırlık kampımız bitmiş ve transferlerimizde neredeyse tamam olmuştu. Bazı kesimlere göre hazırlık kampında aldığımız sonuçlar bir fiyaskonun başlangıcıydı. Ancak bana göre çok verimli bir hazırlık kampı geçirmiştik, antrenörlerim oyuncularla ilgilenirken bende kenarda taktiklerimi hazırlamıştım. Kafamdaki bir yığın taktiği maç içinde eleyerek 4 e indirmiştim. Bir takım için 4 taktik yeterliydi.

Hazırlık kampımız bitmişti. Klübün mali durumu pek iyi olmadığı için kampımızı İskoçyanın ormanlarıyla meşhur bir beldesinde yaptık. Kimilerine göre verimli, kimilerine göre normal bir kampın daha sonuna gelmiştik ve klüp otobüslerinden birine binerek klüp tesislerime yani evimize doğru dömeye başladık. Otobüsler diyorum, çünkü bu kampa genç takımıda getirmiştim. Onlar bizim arkamızdaki otobüsten geliyorlardı. Birçokları bu durumu yadırgasada o gençler bizim geleceğimizdi ve ben onların içindeki cevherleri görüyordum.( Gözlemciler sağolsun potansiyel yetenekleri az buçuk görüyoruz :D)

Otobüste giderken yanımdaki teknik heyetin ve oyuncuların canlar ısıkılmasın diyerekten ayağa kalktım ve bu sezon karar veridğim taktikleri açıklamaya başladım.

http://l1308.hizliresim.com/1d/1/qzmqs.jpg

Bu taktik bizim bu sezon ki temel taktiğimiz olacak arkadaşlar. Özellikle ofansif anlamda gücümüze güç katacak bu taktiği alt liglerde bol miktarda kullanmayı düşünüyorum. Gözlemlerim sonucu bu taktikte hücum yönünden en büyük yük OOS mevkine düşüyor. Takımızda bu mevkide oynayabilecek yetenekli gençlerimiz ve tecrübeli oyuncularımız var.

http://k1308.hizliresim.com/1d/1/qzmtq.jpg

Bu taktiğimiz ise özellikle kupalarda üst liglerde bizimle aynı güçte veya bizden gçlü takımlarla eşleşmemiz durumunda defansif olarak bizi kurtaracak taktiktir. Her ne kadar pek içime sinmesede nadirene olsa kullanılabilir.

http://j1308.hizliresim.com/1d/1/qzmu5.jpg

Burada ise ilk olarak bahsettiğim taktiğimizin kanatlı versiyonu var. Bu taktiği kanatlardan hücum yapmamızı gerekcek durumlar için kullanacağız.

http://l1308.hizliresim.com/1d/1/qzmuf.jpg

Yüzlerinizdeki tebessümü görüyorum. BU emektar 4-4-2 taktiğimizi de her takımın en son alternatifi olarak listeme ekledim. Ne olur ne olmaz dursun aklımın bir köşesinde...

Başınızı ağrıtmış olabilirim. Ama bunun için özür dilemeyeceğim. Sizler bu takımın teknik heyeti ve oyuncularısıız, bunları dinlemekten yorulduysanız birde uygulamasını görün :D:D:D

RodiMood
01.Ağustos.2013, 08:19
Transfer sezonunun sonuna yaklaşırken aradığımız stoperi bulduk. Hem sağ bek hemde stoper mevkinde oynayabilen oyuncumuz defans için bu sezon hayati önem taşıyacak. Yaşı biraz ierlediği için ve oyuncunun tercihi olarak 1 senelik kontrat imzaladık kendisiyle.
http://j1308.hizliresim.com/1d/1/qzmwh.jpg

Öncelikle belirtmek istiyorum ki ilerde karışıklık olmasın. Bu sezon 4 kulvarda birden yarışacağız. Lig, İskoçya Kupas, İskoçya Lig Kupası ve İskoçya Zorlu Kupası.
Bunlar içide İskoçya Zorlu Kupası dışındakiler bizim için önemli. İskoçya Zorlu Kupası ise alt liglerledki takımlar arası yapıla bir kupa, bu yüzden yönetim bile önemsemiyor.

Ve Lig Başlıyor!!!
http://k1308.hizliresim.com/1d/1/qzmvx.jpg

İlk lig maçımızı deplasmanda Elgin City ile oynadık. Baskın oyunumuz sonucu 1-0 önce geçtik. Ardından penaltı kaçırdık ve topumuz direkten döndü. Maç içinde bulduğumuz pozisyonları değerlendiremek ve talihsiz bir şekilde 88. dk da golü yedik.

Ardından East Stirlingshire ve Montrose maçlarını aşırı baskın bir şekilde geçtik. Bu maçlar fark daha da fazla olabilirdi. Ayrıca OOS mevkisinin taktiğimiz için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık.

NOT: Burada belirtmem gereken birşey var. Montrose maçına başlamadan önce @webcagri steam üzerinden mesaj attı. Ben maça giriyorum dediğimde ise 3-1 kazanırsın dedi. Kendisini doğru tahmini için tebrik ediyorum :)

Rahat geçen maçaradan sonra Premier Lig ekiplerinden Aberdeen ile İskoçya Lig Kupasında karşılaştık. Her ne kadar favori biz olarak gösterilsekte, maça 2. taktiğimiz olan defnasif taktikle çıktık. Maçta 1-0 öne geçtik ancak daha sonra skoru koruyamayınca maçı kaybettik ve bu turnuvadan elendik. Yenildik ama ezilmedik. Ancak yinede yönetimiz en ufak kayıplara bile tahammülü yok...

Ardından Stirling ve Quenn of Sth yi ofansif ve baskın bir futbolla yendik. Maçlarda bir as takımdan ziyade tüm oyuncuları dönüşümlü olara k kullanıp hepsinden alabileceğim en fazla verimi almaya çalışıyorum. Ayrıca belirtmeliyim ki kadromuzun 3 te 2 si 25 yaş altında...

Bu arada kulaığımıza gelen söylentiler doğru çıktı ve Aberdeen maçından sonra transfer döneminin kapanmasıyla birlikte Federasyon bize transfer yasağı koydu. Bu hesaba göre en erken transferimizi 1,5 sezon sonra yapabileceğiz. Ama sıkıntı yok ben gençlerime güveniyorum. Efsane Rangers FC ı bu hale düşürenlere sesleniyorum : " Elinizden geleni ardınıza koymayın! "

http://k1308.hizliresim.com/1d/1/qzn0d.jpg

NOT: Varsa yazıdaki imla ve noktalama hataları için kusura bakmayın, saat sabahın 7si ve ben hiç uyumadım. Gözlerim iyi görmüyor artık :)

Mustafa Diler
01.Ağustos.2013, 11:04
Transfer yasağı kötü olmuş ama 17 yaş altı oyuncu alabiliyorsun gene bu güzel ayrıca ligde iyi gidiyorsun hazırlık kampında üst düzey takımlar ne yapmış öyle ama zamanı gelicek tekrardan görücez onları :)

wladcas
01.Ağustos.2013, 13:09
Transfer yasağı kötü olmuş.Aberdeen maçı normaldir.Ligde de iyiyiz :)

RodiMood
01.Ağustos.2013, 17:01
Transfer yasağı kötü olmuş ama 17 yaş altı oyuncu alabiliyorsun gene bu güzel ayrıca ligde iyi gidiyorsun hazırlık kampında üst düzey takımlar ne yapmış öyle ama zamanı gelicek tekrardan görücez onları :)

Transfer yasağı kötü olmuş.Aberdeen maçı normaldir.Ligde de iyiyiz :)

Federasyonda birkaç tanıdık sayesinde önceden kulağımıza gelmişti yasak olabileceği. Bu yüzden kadroyu biraz geniş tuttum. Ama yinede işimiz gençlere kaldı.

harunbjk
01.Ağustos.2013, 17:53
başarılar yasak çok uzun değil bu kadroyla bi sorun olucağını sanmıyorum sakatlık olmasın yeter

RodiMood
01.Ağustos.2013, 18:22
başarılar yasak çok uzun değil bu kadroyla bi sorun olucağını sanmıyorum sakatlık olmasın yeter

temennimiz o yönde :)

Juan Diaz
01.Ağustos.2013, 18:26
Git git rangers tam toparlanıyordu kurut köklerini :zuhaha

RodiMood
01.Ağustos.2013, 18:31
Git git rangers tam toparlanıyordu kurut köklerini :zuhaha

Vay be, bizde diyoduk Diaz ne zaman gelir, destek olur bu zor zamanlarımzıda diye :D

The Special One
01.Ağustos.2013, 20:15
topla 15 16 yaşındaki oyuncuları transfer yasağındayken celticin karşısına güçlü çıkarsın ne de olsa daha 4 yılın var:D

RodiMood
01.Ağustos.2013, 23:41
topla 15 16 yaşındaki oyuncuları transfer yasağındayken celticin karşısına güçlü çıkarsın ne de olsa daha 4 yılın var:D

Adım adım gidiyıoruz Premier Lig'e :)

RodiMood
02.Ağustos.2013, 01:45
Takip edenler biraz yorum falan yapın da moralim yükselsin :) Bir gol videosu yüklemeye çalışıyorum youtube a hala bekliyorum.

RodiMood
02.Ağustos.2013, 02:29
Ve Son Hız Devam Ediyoruz
http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0qgf.jpg

Ligde baskın futbolumuz devam ediyor. Rakiplerimiz karşısında çok zorlamadan net skorlar alıp hızla yolumuza devam ediyoruz. Ancak Clyde maçında olduğu gibi bazen rehavete düştüğümüzde oluyor. Bu yüzden her maça ciddiyetimizi koruyarak çıkmamız lazım.

Not: Berwick maçını oynadıktan sonra bilgisayarın kapanması yüzünden o maçı tekrar oynamak zorunda kaldım. İlk maçı 3-1 kazanmıştık, tekrar oynadığımızda ise 3-0 la geçtik. Bilgisayarın kapanamsının sebebi ise ilk maçta attığımız şık bir golü sizlerle paylaşmak için youtube a yüklememe çabamdı. Ancak Yükleme işlemi çok uzun sürünce bende başka bir oyun oynayarak vakit geçirmek istedim, tabiki bilgisayar kaldırmadı ve kütt :D Allahtan save dosyasına birşey olmadı.

Kupalarda ise tam gaz devam ediyoruz. İskoçya Kupas'ında ön elemelerde olduğumuz için kolay rakipler karşısında net skorlar alıyoruz. İskoçya Zorlu Kupasın'da ise tamamen gençlere şans veriyoruz. ama gençler yüzümüzü kara çıkarmadı ve finale kadar yükseldik. Final maçını bekliyoruz...

İskoçya Üçüncü Ligi 8. Hafta Puan Durumu
http://l1308.hizliresim.com/1d/2/r0qsk.jpg

En son oynadığımız Berwick maçında genç orta saha oyuncumuz barmen ciddi bir şekilde sakatlandı. :(
http://k1308.hizliresim.com/1d/2/r0qu3.jpg

Sezon başında kaleci aradığımızı duyup bana güvenin hocam, kalede çok sıkı duracağım diyerek söz veren kalecimiz Neil Alexander sözünü tutuyor :)
http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0qvw.jpg

Kalecimiz Neil Alexander ve Rangers Girls
http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0qwj.jpg

Bu arada medyaya karşı sergilediğim cool ve sakin tavır özellikle bayan muhabirlerin gönlünü çelmeye başladı bile ;)
http://k1308.hizliresim.com/1d/2/r0qyf.jpg

Lesandro Parleo
02.Ağustos.2013, 02:37
İyi gidiyosun hocam da yalnız İskoç kızları peşini hiç bırakmıyomuş öyle duyumlar aldım :D

wladcas
02.Ağustos.2013, 02:54
İyiyiz hocam.Bu lig çerez bize :0:

RodiMood
02.Ağustos.2013, 03:16
İyi gidiyosun hocam da yalnız İskoç kızları peşini hiç bırakmıyomuş öyle duyumlar aldım :D

Lig bize birkaç beden küçük oolunca basın toplantılarında rahat davranıyorum, cool takılıyorum. Hal böyle olunca özellikle bayan muhabirler özel ilgi gösteriyor. :0:

İyiyiz hocam.Bu lig çerez bize :0:

Federasyon elinden gelse amatöre düşürecek :icon_twisted::icon_twisted: ama biz ait olduğumuz yere dönmesini biliriz(::)

webcagri
02.Ağustos.2013, 05:00
Power Rangers olarak yanındayız başganım

http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0vts.jpg

RodiMood
02.Ağustos.2013, 07:24
Power Rangers olarak yanındayız başganım

http://j1308.hizliresim.com/1d/2/r0vts.jpg

Bu beşli benim en gözde 5 gencim oluyor :D Mesela şu kırmızı olan Barmen, arkadaki siyah Finne :D

RodiMood
02.Ağustos.2013, 19:23
Arkadaşlar sonuçları toplu olarak paylaşıyorum, çünkü 3. lig maçları pek heyecanlı geçmiyor. Arada önemli maçları açıklıyorum zaten. KAriyerin hızlı ilerlemesi için böyle yapmam lazım.

wladcas
02.Ağustos.2013, 19:45
Bekliyoruz hocam sıradaki maçları.Evet 3.lig sıkar zaten haklısın kadro kalitesi arasında dağlar kadar fark var.

aatakannn
02.Ağustos.2013, 19:48
Rangers Bence Celtic den daha sempatik takım :D

RodiMood
02.Ağustos.2013, 23:32
Bekliyoruz hocam sıradaki maçları.Evet 3.lig sıkar zaten haklısın kadro kalitesi arasında dağlar kadar fark var.

biraz ilerleyip toplu paylaşacağım, çünkü ligde her takım 4 kez karşılaşıyor. Baya kalabalık bir fikstür var.

Rangers Bence Celtic den daha sempatik takım :D

Bence de öyle :)

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:14
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r213t.jpg

Barmen 7 hafta sakatlanmıştı ve ardından böyle bir yorum yaptı. İlginç olan ise yorumunda cezalı olduğu için maçı kaçıracağından bahsetmiş. Aslında hiçbir cezası yok ve sakat olduğu için maçı kaçıracak. Bu yorumdan anlaşılıyor ki Barmen'in sakatlığı sadece ayak ile değil kafayla da ilgiliymiş :D:D:D

BurcKes01
03.Ağustos.2013, 02:17
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r213t.jpg

Barmen 7 hafta sakatlanmıştı ve ardından böyle bir yorum yaptı. İlginç olan ise yorumunda cezalı olduğu için maçı kaçıracağından bahsetmiş. Aslında hiçbir cezası yok ve sakat olduğu için maçı kaçıracak. Bu yorumdan anlaşılıyor ki Barmen'in sakatlığı sadece ayak ile değil kafayla da ilgiliymiş :D:D:D

Adam 'barmen' olunca kafa 1 milyon :D :D

53Erdogan
03.Ağustos.2013, 02:23
Başarılar. :)

Oyun ilk çıktığında Rangers ile kariyer yapmıştım bende. Lee Wallace yi sakın satıyım deme ;) İlerde çok güzel meblağlara okutabilirsin.

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:25
Beklemeden devam ediyoruz!!!
http://o1308.hizliresim.com/1d/3/r216u.jpg
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r2186.jpg

Ligde tam gaz devam ediyoruz. 3. Lig biraz sıkıcı olacağı için maçları teker teker koymuyorum. Zaten konuya fazla ilgi yok, iyice sıkmayayım sizleri :)

Ligde baskın futbol oynuyoruz. Kupalarda ise rakibimizi affetmiyoruz. Ancak ne yazık ki aralarda tek tük tkaılmalarda oluyor. Elgin City ile ligin ilk maçında son dk da yediğimiz golle berabere kalmıştık. Yine son dakika golü yiyerek berabere kaldık. Bu Elgin City e şansımız tutmuyor. Ancak he rtkaım birbiriyle 4 er kez oynuyor. Yani rövaşı alacağız...

Diğer maçlarda ise lligin ilk mağlubiyetini aldık. Rehavete kapıldığımız bir dönemde adamlar affetmedi. Ancak çabuk silkindik. Annan ile olan beraberlik ise tamamen şans meselesi; tek kale oynadığımız bir maçta bir türlü golü bulmadık.

Kupalara gelirsk: İskoçya Zorlu Kupası'nı çok zorlanmadan müzemize götürdük. Çok önemsediğimiz bir kupa dğeildi. Çünkü alt liglerdeki takımların kendi arasında yaptığı tenekeen bir kupa :) İskoçya Kupa'sında ise emin adımlarla ilerliyoruz. Çeyrek Final'e sadece 1 tur kaldı.

16 Hafta İtibariyle Oluşan Puan Durumu
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r21j1.jpg

http://o1308.hizliresim.com/1d/3/r21kd.jpg
Bu arada Ekim Ayı Menajeri ödülünü de aldık. Umarız devamı gelir :)

http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r21lx.jpg
http://p1308.hizliresim.com/1d/3/r21m9.jpg
http://o1308.hizliresim.com/1d/3/r21ms.jpg
Sakatlıklar can sıkmaya başladı. 2 stoperimiz sakatlandı. Ayrıca kadroya ısındırdığımız ve zaman zaman kanat olarak kullandığımız bir oyuncumuzda sakatlandı.

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:28
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r21pd.jpg

Başıma gelen komik bir olay... Maçtan sonra basına birkaç demeç verdim; " Ian güzel oynadı " diye. Ertesi gün gazetede çıkan haberi görünce ilk önce şarşırdım sonra kavradım olayı. Adamlar ne bilsin Türkiye'deki lan olayını, direk manşet yapmışlar :D

BurcKes01
03.Ağustos.2013, 02:28
ilgi var ya senin kariyerine ilgi olmazmı :D

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:29
Başarılar. :)

Oyun ilk çıktığında Rangers ile kariyer yapmıştım bende. Lee Wallace yi sakın satıyım deme ;) İlerde çok güzel meblağlara okutabilirsin.

teşekkür ederim, en azından birkaç sezon daha satmayı düşünmüyorum. Yaşı da 23-24 olunca biraz daha değerlenmesi için bekliyorum bende.

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:30
ilgi var ya senin kariyerine ilgi olmazmı :D

bilmiyorum artık birkaç kişi dışında yorum yapan yok , şevkim kırılıyor, kimse takip etmiyor zannediyorum :D

53Erdogan
03.Ağustos.2013, 02:31
teşekkür ederim, en azından birkaç sezon daha satmayı düşünmüyorum. Yaşı da 23-24 olunca biraz daha değerlenmesi için bekliyorum bende.

Lig terfi ettikçe değerinin katlandığını göreceksin. Ben ondan gelen parayla güney amerikadan regenler almıştım şansım da yaver gidince regenler canavar gibi gelişmişti. Şunu da belirteyim güney amerikadan regen almayı düşünüyorsan çalışma izninden ötürü keyfin kaçabilir. 30 kişide 3 kişiye ancak çıkıyor. :(

RodiMood
03.Ağustos.2013, 02:56
Lig terfi ettikçe değerinin katlandığını göreceksin. Ben ondan gelen parayla güney amerikadan regenler almıştım şansım da yaver gidince regenler canavar gibi gelişmişti. Şunu da belirteyim güney amerikadan regen almayı düşünüyorsan çalışma izninden ötürü keyfin kaçabilir. 30 kişide 3 kişiye ancak çıkıyor. :(

Britanya'nın en can sıkan sorunu çalışma izni zaten. O yüzden ben daha çok iskandinav pazarına yöneliyorum.

RodiMood
03.Ağustos.2013, 03:35
Birgün takımla ilgili raporları ve haberleri konrol ederken ilginç bir rapor çıktı önüme.
http://p1308.hizliresim.com/1d/3/r246d.jpg

Raporda da belirttiği gibi Luca Gasparotto isimli oyuncumuzun Kanada milli takımından çıkarılabileceği hakkıdna birşeyler yazıyordu. Peki kim bu Luca Gasparatto? Hemen asistanıma telefon ettim ve yanıma çağırdım.

- Buyrun efendim.
+ Burada Luca Gasparotto ile ilgili bir rapor hazırlamışsın. Bu oyuncunun ismi çok tanıdık gelmedi bana as takımdan değil bu çocuk.
- Evet, Luca Gasparotto bizim 19 Yaş Altı Takımımızdaki genç bir stoper. Kendisi Kanada A Milli takımda şimdiye kadar 4 maça çıktı. Ancak 19Yaş Altı Takımda oynadığı için Kanada Menajeri tarafından yeterli bulunmamaya başladı. Bu yüzden bende size böyle bir rapor hazırladım.
+ Ve benim bundan yeni haberim oldu öyle mi? Hemen bu çocuk hakkıdna detaylı bir rapor istiyorum. Hatta bu çocuğu kendim gözleyeceğim. !9 Yaş Altı takımımızın antremanı ne zaman?
- 1 saat sonra bir antreman maçı yapacaklar efendim. Saat 5'te de kısa bir fitness antremanları var.
+ Tamam, ben çıkıyorum. Maça başlamadan önce 19 Yaş Altı Menajerimizle de görüşeceğim.
- Peki, efendim.

Duyduklarım karşısında baya şarşırmıştım. Bizim altypaımızda böyle bir yetenek vardı ve bundan yeni haberim oluyordu. Ve bu genç stoper mevkinde oynuyordu, yani takımın oyuncuya en fazla ihityaç duyduğu mevkide. Halbuki sezona başlamadan önce kaç defa kontrol etmiştim genç kadrodaki yetenekleri. Demek ki bu çocuk sezon bşaından itibaren çok gelişim göstermiş.

19 Yaş Altı Takım Menajerimizle de görüşüp genç takımın antreman maçına geçtim. Oyuncuların beni göremeyeceği bir yerden maçı takip ediyordum. Ve maç sonunda aklımdaki fikir netleşmişti. Luca Gasparotto'yu as takıma çıkartıyordum. Böylece sakatlıklarla boğuşan defans hattımız için bir ilaç niteliği taşıyan bir takım içi transfer yaptım.

Luca Gasparotto'nun Özellikleri
http://o1308.hizliresim.com/1d/3/r24mm.jpg
Raporu
http://n1308.hizliresim.com/1d/3/r24qq.jpg

Ziege
03.Ağustos.2013, 03:38
Güzel sunum güzel kariyer

53Erdogan
03.Ağustos.2013, 03:56
Yaşına aldanmadan ilk 11 de oynat derim gözün kapalı bunu yap.

Korner taktiği de hazırlayabilirsin, yan toplarda çok etkili oluyor.

Mustafa Diler
03.Ağustos.2013, 03:59
Ben geldim takipe devam :D Lan olayına sesli güldüm :D Maçlar güzel güzel maşallah :) darısı diğer maçlara diğer terfilre

Juan Diaz
03.Ağustos.2013, 04:09
Dedim paintte düzenlemiş heralde seni yorumu okuyunca jeton düştü ahahaha aferim iAN :D

RodiMood
03.Ağustos.2013, 07:33
Güzel sunum güzel kariyer

teşekkürler :)

Yaşına aldanmadan ilk 11 de oynat derim gözün kapalı bunu yap.

Korner taktiği de hazırlayabilirsin, yan toplarda çok etkili oluyor.

Bende direk ilk 11 oynatmayı düşünüyorum ama biraz gelişmesi lazım ard arda 2 hafta ilk 11 kaldıramıyor çocukcağız :) Korner taktiği aklımda ama hep unutuyorum. Hem savunmada hemde hücumda duran topları düzenleyeceğim.

Ben geldim takipe devam :D Lan olayına sesli güldüm :D Maçlar güzel güzel maşallah :) darısı diğer maçlara diğer terfilre

Teşekkürler, bende baya güldüm lan olayına :)

Dedim paintte düzenlemiş heralde seni yorumu okuyunca jeton düştü ahahaha aferim iAN :D
[/CENTER]
[/SIZE][/FONT]

Haberi ilk gördüğümde ağzım açık kaldı :) Jeton düşünce yarıldım resmen :)[/B]

RodiMood
03.Ağustos.2013, 07:53
Kafama birşey takıldı. Şuanda İskoçya nın 4. seviyideki ligindeyiz ve bu yüzden gözlemcilik ağımız Britanya ile sınırlı. Gözlemcilik ağımız sınırlı olduğu için 1. resimdeki gibi " Gözlemciliği Karşılamıyor" uyarısı alıyorum. ancak ne hikmetse 2. resimdeki gibi raporlar sayfasına gelince gözlemleme butonuna tıkladığımda gözlemleme yapabiliyorum. Bu durumu açıklayabilecek biri var mı ?

http://t1308.hizliresim.com/1d/3/r29mb.jpg
http://t1308.hizliresim.com/1d/3/r29mh.jpg

davidalaba27
03.Ağustos.2013, 12:39
Genç oyuncular gayet iyi :)

sowkay
03.Ağustos.2013, 12:56
Başarılar hocam :)

The Special One
03.Ağustos.2013, 13:07
şu kanadalı stoper harikaymış banko oynat derim

RodiMood
03.Ağustos.2013, 15:11
Genç oyuncular gayet iyi :)

Başarılar hocam :)

şu kanadalı stoper harikaymış banko oynat derim

Teşekkürler, gençler istikbalimiz de beni msorduğum sorunun sevabını bilen yok mu ya ?

bucuklubisey
03.Ağustos.2013, 19:27
İlk Rangers-Celtic maçını merakla beklyorum :D

RodiMood
03.Ağustos.2013, 20:50
İlk Rangers-Celtic maçını merakla beklyorum :D

Bu sezon öyle bir ihtimal var. İskoçya Kupa'sında karşılaşabiliriz.

Unsal123
03.Ağustos.2013, 20:58
Sa bende geldim !!!!! ben geldiysem zaten anladın sen :D

RodiMood
03.Ağustos.2013, 22:21
Sa bende geldim !!!!! ben geldiysem zaten anladın sen :D

Hoş geldin :) Ben seni Premier Lige çıktığımızda çağıracaktım. Boş yere 3. Lig takımları arasında yorulma diye :D

Moussa Sow7
03.Ağustos.2013, 22:35

Başıma gelen komik bir olay... Maçtan sonra basına birkaç demeç verdim; " Ian güzel oynadı " diye. Ertesi gün gazetede çıkan haberi görünce ilk önce şarşırdım sonra kavradım olayı. Adamlar ne bilsin Türkiye'deki lan olayını, direk manşet yapmışlar :D

hahaha iyiymiş :D

RodiMood
04.Ağustos.2013, 01:27
Arkadaşlar bu konu vesilesiyle bütün Müslüman aleminin Kadir Gecesi'ni kutlayalım... Kadir geceniz Mübarek Olsun...

RodiMood
04.Ağustos.2013, 03:44
Rangers Tam Gaz Gidiyor!!!
http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r3fuu.jpg

Ligde baskın futbolumuz devam ediyor. Şuan tam anlamıyla bir as kadrom yok. Çünkü tüm oyuncuları oyundan soğumamaları için dönüşümlü olarak oynatıyorum ve tüm oyuncular ellerinden geleni yapıyorlar. Özellikle gençlerin gösterdiği performans beni çok mutlu ediyor. Oynatmadığım birkaç oyuncu var, onların ise sözleşmeleri sezon sonu bitiyor zaten.

Ligde en uyuz olduğum takım Elgin City elinden geleni yapmaya devam ediyor. Adamlarla ligde 3 maç yaptık hepsinde berabere kaldık. Eğer son maçta yenemezsem bu adamları seneye hazırlık maçı düzenleyeceğim artık. Bu takımı ezmeden bana rahat yok.

Stirling maçını oynadıktan sonra elektirikler kesildi. Bu yüzden o maçı tekrar oynamak zorunda kaldım. İkisinde de yendiğim için nema problema ;)

East Stirlingshire maçında ise Finne'nin üstün performansı ile 4-1 öne geçtik ancak adamların nasıl hırslandıysa skoru 4-3 yaptılar. Oyuna yaptığı müdahale ve kenarda kendimi yırtarak oyuncuları uyarmam sayesinde maçı kazandık. Arada rehavete giriyor takım.

23 Hafta İtibariyle Puan Durumu (2. ve 3. olan takım neden 24 anlamadım)
http://p1308.hizliresim.com/1d/4/r3g7m.jpg

http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r3gb2.jpg
http://p1308.hizliresim.com/1d/4/r3gbz.jpg
http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r3gcp.jpg
http://p1308.hizliresim.com/1d/4/r3gd1.jpg

Sakatlıklar ciddi ciddi can sıkmaya başladı. Özellikle Habib Beye ve Ross Perry as takımda oynattığım 2 stoper, zaten 3lü stoper oynuyoruz. Luca Gasparotto'yu as takıma çıakrıdğım iyi oldu en azından o çocuğu oynatırım. Ama anladığım kadarıyla bu Habib Beye ve Ross Perty'nin sakatlığa eğilimi var. Lewis Mecload ise orta sadaha as olarak oynayan ve geleceği çok parlak bir genç, bu sakatlık inşallah onu kötü etkilemez. Kevin Kyle'ı sallasakta olur,zaten oynatmıyorum. Sezon sonu yolcu kendisi :)

http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r3glg.jpg
http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r3gln.jpg

Ödül üstüne ödül yağıyor arkadaş :) Birazda diğerlerine verin kıskanmasınlar :D:D:D

Kawaguchi
04.Ağustos.2013, 03:51
bir an önce 1. lige çıksanda heyecan tavan yapsa

Lesandro Parleo
04.Ağustos.2013, 03:54
Hocam ödüller kazanmaya filan başlamışsın umarım bunu 1. lige çıktığında da (gerçi daha çıkmana çok var) sürdürebilirsin :) Ligde de dolu dizgin gidiyosun , ben şuan daha çok kupa maçlarını merak ediyorum açıkçası :)

RodiMood
04.Ağustos.2013, 03:54
http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r3gmw.jpg

Arada transfer döneminin açılışı ile ilgili bir mesaj gelmişti. Ama transfer yasağımız olduğu için pek ilgimi çekmedi. Ancak kısa süre sonra stoper mevkinde sakatlıklar başlayınca en azından rotasyon oyuncusu olur diyerek 2 gencimizi kadromuza kattık. Çok yetenekli bir ortasaha oyuncusu gencimiz ile de sezon sonu kadromuza katılması için bonservissiz anlaştık. Raporlardaki yıldızları pek önemsemeyin, çünkü gözlemcilerim pek iyi çalışmıyor :)

Gençlerimiz
Vegard Bergan

http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r3gpx.jpg
http://p1308.hizliresim.com/1d/4/r3gr5.jpg

Martin Nygaard

http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r3grt.jpg
http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r3gs1.jpg

Juan Diaz
04.Ağustos.2013, 03:56
Aynen abi güçlü takımla alt lig sarmıyor dürüst olmak gerekirse :F

sowkay
04.Ağustos.2013, 03:56
fm12 de şu quens parkda deli para vardı acaba hala öylemi :D

RodiMood
04.Ağustos.2013, 04:00

Bende onu istiyorum. Bu yüzden Şampiyonluğu garantileyim. Maçları asistana deverdeğim.

Hocam ödüller kazanmaya filan başlamışsın umarım bunu 1. lige çıktığında da (gerçi daha çıkmana çok var) sürdürebilirsin :) Ligde de dolu dizgin gidiyosun , ben şuan daha çok kupa maçlarını merak ediyorum açıkçası :)

kupa maçına geldim oyunu kapattım yarın devam ederim :)

RodiMood
04.Ağustos.2013, 04:01
Aynen abi güçlü takımla alt lig sarmıyor dürüst olmak gerekirse :F

Birde bana sor :) Sıkılıyorum yahu maçları yaparken :D

fm12 de şu quens parkda deli para vardı acaba hala öylemi :D

bilmiyorum şuanda oyunu kapadım. Ama para varsa da pek işlerine yaramıyor çünkü sondan 3. sıradalar :D

Chakemate
04.Ağustos.2013, 04:10
Harika gidiyosun devam et :) Ian olayına da iki saat güldüm aklıma geldikçe hönkürüyorum çünkü Diazın yorumunu görene kadar çakamadım olayı S:DFasDF:

RodiMood
04.Ağustos.2013, 07:18
Harika gidiyosun devam et :) Ian olayına da iki saat güldüm aklıma geldikçe hönkürüyorum çünkü Diazın yorumunu görene kadar çakamadım olayı S:DFasDF:

hahaha :D Olayın kendisinden çok yapılan yorumlara gülmeye başladım:)

RodiMood
04.Ağustos.2013, 07:20
Kafama birşey takıldı. Şuanda İskoçya nın 4. seviyideki ligindeyiz ve bu yüzden gözlemcilik ağımız Britanya ile sınırlı. Gözlemcilik ağımız sınırlı olduğu için 1. resimdeki gibi " Gözlemciliği Karşılamıyor" uyarısı alıyorum. ancak ne hikmetse 2. resimdeki gibi raporlar sayfasına gelince gözlemleme butonuna tıkladığımda gözlemleme yapabiliyorum. Bu durumu açıklayabilecek biri var mı ?

http://t1308.hizliresim.com/1d/3/r29mb.jpg
http://t1308.hizliresim.com/1d/3/r29mh.jpg

sorduğum soruya hala yanıt bekliyorum beyler, bilen birisi yok mu?

ReaList
04.Ağustos.2013, 13:53
@RodiMood

Peki oyuncuyu gözle diye tıkladığın zaman gelişmiş rapor sunuyor mu ?

RodiMood
04.Ağustos.2013, 18:17
@RodiMood

Peki oyuncuyu gözle diye tıkladığın zaman gelişmiş rapor sunuyor mu ?

Evet abi, oyuncuyu gözleye tıkladığımda normal bir rapor sunuyor bana. Anlayamadı bir türlü...

The Special One
04.Ağustos.2013, 19:10
rodi bi bitiremedin seneyi :)

RodiMood
04.Ağustos.2013, 19:31
rodi bi bitiremedin seneyi :)

bitmiyor ya, her takım birbirleriyle 4 kez oynuyor, birde üstüne kupa maçları derken bir sezonda 45-46 maç var nerdeyse :D Ama şampiyonluğu garantiledikten sonra asistana devredeceğim maçları.

RodiMood
04.Ağustos.2013, 20:37
Gün geçmiyor ki Rangers FC de yeni rezillikler yaşanmasın. En son Kanada A Milli Takımında oynayan genç yetenek Luca Gasparotto'nun bizim stopere en ihtiyaç duyduğumuz dönemde 19 Yaş Altı takımımızda çürüdüğünü öğrenmiştim. Başta Gençlik gelişim sorumlusu olmak üzere genç takımla ilgilenen herkesi bir güzel azarladıktan sonra Luca Gasparotto'yu as takıma almıştım.Şimdi ise Gençlik Gelişim Sorumlu'muz yeni bir rezilliğe imza attı.

Ara transfer dönemini açıldığı günlerdi. Yine geç saate kadar çalışmıştım, ancak hala takımla ilgili incelenmesi gereken raporlar vardı. Uykunun gözlerimi, uyuşukluğun ise vücudumu ele geçirmeye başladığını hissettim. Uykumun açılması için koridordaki kahve makinesinden sert bir kahve aldım ve odama geri döndüm. Kahveden bir yudum almamla birlikte enerjinin tekrar vücuduma dolduğunu hissetmeye başladım. Ardından raporlara tekrar göz gezdirmeye başladım, işte o anda resmen şok oldum...

Böyle bir şey benim takımımda nasıl olabilirdi. Benim takımımdan bir oyuncu benim haberim olmadan başka bir klüple kontrat imzalamıştı.

http://s1308.hizliresim.com/1d/4/r4695.jpg

Sinirli bir şekilde telefona sarıldım ve yardımcımı aradım.

- Buyrun efendim.
+ Charlie Telfer adlı oyuncunun bilgilerini 15 dk. sonra masamda istiyorum.
- Efendim saat çok geç oldu.
+ Umrumda değil, hemen istiyorum.
- Peki, efendim.

Oyuncu ile ilgili bilgiler 15 dk sonra masama geldi. Charlie Telfer bizim 19Yaş Altı Takımızda top koşturan nispeten orta derece bir yeteneği olan bir futbolcuydu. Sözleşmesinin son 6 ayına girildiğinde başka bir klüp ile sözleşme imzalamıştı. GEnç Takımla ilgili tüm kontrat işlemlerini Gençlik Gelişim Sorumlusu yürütüyordu. Ve o g...zekalı adam çok yetenekli olmasa da benim haberim olmadan bir oyuncumu başka bir klübe kaptırmıştı. Bu onun 2. cukuatıydı ve artık bardağı taşıran son damla olmuştu.

Ertesi gün Gençlik Gelişim Sorumlusu Jim Sinclair 'i odama çağırıdm.

- Beni görmek istemişsiniz.
+ Evet, oturmana gerek yok. Seni kovuyorum.
- Ne?
+ Bana öyle el hareketi yapma o elini kopartırım senin. Defol gözüm görmesin seni. Benim oyuncumu başka klüplere kaptır sonra gel bana " Ne?" de. Olum bak git deli etme beni.:mad:
- Efendim, açıklayabilirim.:s7:
+ Neyi açıklayacaksın. Kovuldun tazminat işlemlerini muhasebeden halledersin.(qq)
- Peki, siz bilirsiniz...:uzgun:

http://t1308.hizliresim.com/1d/4/r474g.jpg

Eski Gençlik Gelişim Sorumlumuz :)
http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r46wf.jpg

sowkay
04.Ağustos.2013, 20:38
adamı kovmamışsın direk asmışsın :D

RodiMood
04.Ağustos.2013, 20:39
adamı kovmamışsın direk asmışsın :D

O an çok sinirlendirdi, en gıcık olduğum şey benim haberim olmadan oyuncu satılması yada kaybedilmesi :) Oyuncunun yetenekli olup olmamasının önemi yok, bir nevi prensip meselesi

The Special One
04.Ağustos.2013, 20:40
adamı bıraksalar dövcekmişsin:zuhaha

RodiMood
04.Ağustos.2013, 20:48
adamı bıraksalar dövcekmişsin:zuhaha

http://n1308.hizliresim.com/1d/4/r47h8.jpg

webcagri
05.Ağustos.2013, 00:23
Taraftar çıldırdı yeni ss'ler bekliyor :D

RodiMood
05.Ağustos.2013, 00:25
Taraftar çıldırdı yeni ss'ler bekliyor :D

Neron Roma'yı yaktı, ben İskoçya'yı yakacağım :D

webcagri
05.Ağustos.2013, 00:28
Neron Roma'yı yaktı, ben İskoçya'yı yakacağım :D

Yakarım Bilirsin Diyosun :D

Merakla bekliyoruz hocam :)

Juan Diaz
05.Ağustos.2013, 00:30
oyalanma buralarda tiz zamanda premier lige çık

RodiMood
05.Ağustos.2013, 00:53
oyalanma buralarda tiz zamanda premier lige çık

birkaç hafta sonra şampiyonluk kesinleşir, bende maçları asistana bırakırım. Sezonun bitmesine 10 küsür hafta kala şampiyonluk ilan edeceğiz :D

RodiMood
05.Ağustos.2013, 02:15
BU TAKIMA ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR!!!
http://t1308.hizliresim.com/1d/5/r4muw.jpg

Kupa Maçlarının Detayları
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r4n2q.jpg
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r4n30.jpg

Ve ligin bitmesine 8 hafta kala şampiyonluğumuzu ilan ettik. İşin güzel yanı ise şampiyonluğu, başımızın belası Elgin City maçında ilan ettik. Ve biraz geçte osla Elgin City'i yenmiş bulunuyoruz. Kariyerin hızlı geçmesi için bu sezon geri kalan lig maçlarını asistana devrettim. Hatta ben şuanda bu yazıyı yazarken asistan ligin geri kalanını idare ediyor :)
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r4n7k.jpg

Bu saatten sonra İskoçya Kupası için mücadele edeceğiz. Şuanda İskoçya Kupasında Yarı Finaldeyiz. Eğer finale yükselirek Celtic ile final maçı oynama şansımız var.
http://n1308.hizliresim.com/1d/5/r4n6c.jpg

sowkay
05.Ağustos.2013, 02:33
celtic'e kabaran bişi var :D :D

RodiMood
05.Ağustos.2013, 03:10
celtic'e kabaran bişi var :D :D

Celticle karşıalşırsak güzel olacak :D

Unsal123
05.Ağustos.2013, 03:13
Ben nerdeyim???

RodiMood
05.Ağustos.2013, 03:20
Ben nerdeyim???

Bilmem :) Ama şuanda benim takımda olmadığın kesin çünkü teknik heyeti hiç beğenmiyorum. Çoğuyla yeni sözleşme imzalamayacağım. En iyi kondisyon antrenörü olarak seni getirmek :)

RodiMood
05.Ağustos.2013, 03:29
http://n1308.hizliresim.com/1d/5/r4r1k.jpg

Lig maçlarını asistana devretmiştim. Ve Hearts maçına kadar tatile çıktım. Herats maçını oynadım ve uzatmalarda son dakika penaltı golüyle kaybettim. Daha sonra burada paylaşmak içni caps alırken elektrikler gitti. Oyunu kaydetmediğim için son 2 lig maçını ve Hearts maçını tekrar oynamak zorunda kaldım. Lig maçlarını zaten kazanmıştım, bir şey fark etmedi. Ancak Herats maçını ilk maçta kaybetmiştim, elektrikler kesilince tekrar oynadım ve bu sefer kazandım. İçime sinmese de yapabileceğim bir şey yok, çünkü elektrikleri ben ayarlamıyorum.

1. Hearts Maçı(elektrikler gittiği için kayıp edilemeyen) 2 golümüz ofsayt gerekçesiyle sayılmadı. 1 oyuncumuz kırmızı kart gördü. 1 Penaltı kaçırdık. Ve ne yazık ki uzatmaların son dakikası rkaip bir penaltı kazandı ve gole çevirdi. 1-0 kaybettik. Ancak elektirkler gittiği için kayıt edemedim.
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r4r7f.jpg

2. Hearts Maçı üstün oyunumuzla kazandık. Özellikle kaleci Neil Alexander süper performans gösterdi. Böylece finale yükseldik. Şimdi rakibimizi bekliyoruz...
http://n1308.hizliresim.com/1d/5/r4r8h.jpg

Bu arada ligdeki son durum, biz zaten şampiyonuz ;) 3 hafta kaldı sezonun bitmesine.
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r4rbl.jpg

The Special One
05.Ağustos.2013, 03:40
lig baya çekişmeli geçmiş :)

Unsal123
05.Ağustos.2013, 04:01
Bekle CELTİC!

sowkay
05.Ağustos.2013, 04:47
3 lü savunma ve ofansif bek oynadığımız zaman topun hakimiyetini alamıyoruz maidenhead'da bende hep 3 lü oynadım top hep rakipte oluyordu güzel sonuçlar çıkıyor fakat üst liglerde sorun olmasın dikkat et. terfiyle birlikte yeni bir sisteme geçersin belki top kontrolüne dayalı.

Chakemate
05.Ağustos.2013, 06:25
Celtic'in kadrosunu çok beğeniyorum abi ya nedenini bilmiyorum :D

RodiMood
05.Ağustos.2013, 06:51
lig baya çekişmeli geçmiş :)

Buna da şükür :)

Bekle CELTİC!

Umarım kupada rakibim Celtic olur, ama kesin değil daha

3 lü savunma ve ofansif bek oynadığımız zaman topun hakimiyetini alamıyoruz maidenhead'da bende hep 3 lü oynadım top hep rakipte oluyordu güzel sonuçlar çıkıyor fakat üst liglerde sorun olmasın dikkat et. terfiyle birlikte yeni bir sisteme geçersin belki top kontrolüne dayalı.

Premier Lige çıkana kadar idare eder diye düşünüyorum bu taktikle, çünkü takım kalitesi olarak bariz derecede bir üstünlüğümüz var ve bunu kullanmak için bu taktikle oynuyorum. Maçların neredeyse hepsinde topa sahip olan biz oluyoruz.

Celtic'in kadrosunu çok beğeniyorum abi ya nedenini bilmiyorum :D

Adamlar şuanda İskoçya'nın en güçlü takımı olduğu için olabilir mi acaba ? :D

RodiMood
05.Ağustos.2013, 07:16
http://u1308.hizliresim.com/1d/5/r4wc7.jpg

http://u1308.hizliresim.com/1d/5/r4whg.jpg

19karabulut07
05.Ağustos.2013, 12:56
İnanılmaz akıcı ve güzel bir anlatım olmuş , kupa finalinde başarılar diliyorum :)

RodiMood
05.Ağustos.2013, 20:33
İnanılmaz akıcı ve güzel bir anlatım olmuş , kupa finalinde başarılar diliyorum :)

Teşekkür ederim abi, bunu senden duymak çok güzel.

RodiMood
05.Ağustos.2013, 23:01
http://t1308.hizliresim.com/1d/5/r5rl6.jpg

Son 3 maçı asistana devretmek yerine kendim oynadım ve genç oyunculara şans verdim. Ayrıca Celtic maçı içinde hazırlık mahiyetinde oynadım. Son lig maçımızdan sonra 2 haftalık bir ara olacak bu arayı en iyi şekilde değerlendirip, Celtic maçını kazanmak için odaklanacağız. Bu 2 haftalık peritotta planım savunma ve hücum üzerine antreman yapıp, maça 6-7 gün kala yedek takımal bir maç yapmak.

Ligdeki Son Puan Durumu ve Lig Özeti
http://p1308.hizliresim.com/1d/5/r5rr0.jpg

Kadormuzun Lig Sonu Durumu
http://r1308.hizliresim.com/1d/5/r5rxg.jpg

Buradan da görebileceğiniz gibi birçok oyuncumun 10 un üstünde golü var. Bunun sebebi ise herkesi dönüşümlü olarak oynatmam ve oynadığımız hücum ağırlıklı futboldur.

http://p1308.hizliresim.com/1d/5/r5rxz.jpg
http://r1308.hizliresim.com/1d/5/r5ry3.jpg

Ne yazık ki her şey güllük gülistanlık değil. Kadromuzun veteranlarından Pires antremanda 5-6 aylık ağır bir sakatlık geçirdi. Ardından toparlanamayacağını düşündüğü için bu sezon sonunda futbolu bırakma kararı aldı. Biz 1 sezon daha onunla oynamayı düşünüyorduk ancak sakatlık el vermedi.

RodiMood
05.Ağustos.2013, 23:10
Ve beklenen an geldi. Celtic maçına gidiyorum. Futbol otoriteleri Celtic 'i mutlak favori olarak gösteriyor ve bunda haklılar. Ancak hiç kimse Rangers'ın kim olduğunu unutmamalı.

Maçın başında agresif hücum oynayıp erken gol bulmaya çalışacağım daha sonra ise golü bulabilirsem biraz daha kontrollü oyuna dönmeyi düşünüyorum. Ayrıca ödevime iyi çalışıp celtic'in en çok gol yediği dakikalarda hücuma geçeceğim. Umarım kazanırız. Allah yardımcımız olsun.

Aslında maçı canlı anlatım yapmayı düşünüyordum ancak şuanda forum pek aktif olmadığı için maç sonu paylaşım yapacağım.

sowkay
05.Ağustos.2013, 23:12
arabada 5 evde 15 :D

Juan Diaz
05.Ağustos.2013, 23:20
Bebeyim Finnenin yağlamasını bekliyorum :0:

The Special One
05.Ağustos.2013, 23:21
celtice dersini ver:)

benzema35
06.Ağustos.2013, 00:02
Çak şu celtice :)

RodiMood
06.Ağustos.2013, 00:10
Büyük Hüsran
http://m1308.hizliresim.com/1d/5/r5t53.jpg
http://u1308.hizliresim.com/1d/5/r5t5t.jpg

Maça agrasif hücum yaaprak başladık. Bol pres bol atak...

Maçın ilk dakikasında Ross Pery hücuma gelen Celtic oyuncusunu faulle durdurdu. Ancak son adam olduğu gerekçesiyle kırmızı kart gördü. Tüm planlarımız alt üst oldu.

18. dk da Sandaza kanattan gelişen atak sonucu topu önünde buldu ve güzel bir şut çııkardı. Ancak direkler gole izin vermedi.

27.dk ya geldiğimizde ise baskılı oyunumuz devam ediyordu ve ancak kontra ataktan yediğimiz bir golle 1-0 geri düştük. İşler iyice karışmaya başladı.

33. dk ise celtic yine çok net bir kontra pozisyonu yakaladı ancak top direğin dışına çarparak auta çıktı. Ardından kontrollü taktiğe geçmeye karar verdik.

34. dk da ise aut atışını kullanan kalecimiz hata yaparak topu kısa düşürdü. Takip forvet topu alarak karşı karşıya bir pozisyon yakaladı ancak kalecimiz hatasını telafi ederek gole izin vermedi.

41. dk da ise uzun bir top sonucu celticli oyuncunun kafa vuruşu üst direğin üstüne çarparak dışarı çıktı. Çok önemli bir pozisyon değildi ancak resmen direkten döndük.

İlk Yarı bitti ve 2. yarıya kontra atak taktiğiyle başladık.

61. dk da ise artık gol bulmamız lazımdı ve hücum taktiğine geri döndük.

75. dk da ise ne yazık ki duran top sonucu ceza sahamzıda oluşan karambolden bir gol yedik. Durum 2-0...

90+3 ve hakem maçı bitirdi. Şanssız bir maçtı, oyuncularım ellerinden geleni yaptılar ama aradaki farkı kapatamadık. Bekle bizi Celtic bunun intikamını alacağız.

http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r5tn3.jpg

Şimdiye farklı kariyerlerde birçok kötü sonuç almıştım ama ilk defa taraftarın bu kadar kızdığını gördüm. Şehir resmen savaş alanına döndü. Ross Perry'e kırmızı kart gösteren hakemin arabasını paramparça etmişler :D

http://m1308.hizliresim.com/1d/5/r5tu6.jpg
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r5tq5.jpg

Olayların büyüdüğünü fark ettiğimde bir basın açıklaması yapmak gerektiğini anladım ve kameraların akrşısına çıktım. açtım ağzımı ve yumdum gözümü, neler söylediğimi bile hatırlamıyorum. Ama söylediklerim işe yaradı ve taraftarın öfkesini desteğe yönlendirmeyi başardım. Bu gazla taraftar 1 sezon idare eder :D

http://u1308.hizliresim.com/1d/5/r5uus.jpg

Açıklama yaptıktan sonra taraftar...
http://o1308.hizliresim.com/1d/5/r5uvc.jpg
http://m1308.hizliresim.com/1d/5/r5uvs.jpg

RodiMood
06.Ağustos.2013, 00:12
arabada 5 evde 15 :D

Hoppa hoppa hoppa :D Adamlar 2 tane atıp yolladıalr bizi :D

Bebeyim Finnenin yağlamasını bekliyorum :0:

Bebeğinin morali accık düştüğü için oyantmadım bu maç. Takım toplantısı yapıyorum adamın moral idüşüyor

celtice dersini ver:)

Çak şu celtice :)

Bende isterdim ama nasip değilmiş :)

RodiMood
06.Ağustos.2013, 00:16
Bu arada ben hala benim sözleşmenin uzatılmasını bekliyordum. ama yönetim ben 5 maçı asistana bırakıp tatile çıktığım dönem 3 yıllık sözleşme imzalatmış bile :) Keşke farkında olsaydım, düşük maaş ister bütçede yer açardık :D

sowkay
06.Ağustos.2013, 00:16
sana yakıştıramadım :D :D :D :D

webcagri
06.Ağustos.2013, 00:25
Anca gez tatil yap, sonra vay efendim büyük hüsran vay efendim agresif hücum :p :D :D
Dk 1'de kk olmasaymış maç daha farklı neticeyle bitebilirmiş aslında. 2-0 kötü skor değil o kadro kalitesi ve 10 kişilik oyunu baz aldığımız zaman

sowkay
06.Ağustos.2013, 00:28
rodi istifa istifa :D :D :D

RodiMood
06.Ağustos.2013, 00:35
sana yakıştıramadım :D :D :D :D

Anca gez tatil yap, sonra vay efendim büyük hüsran vay efendim agresif hücum :p :D :D
Dk 1'de kk olmasaymış maç daha farklı neticeyle bitebilirmiş aslında. 2-0 kötü skor değil o kadro kalitesi ve 10 kişilik oyunu baz aldığımız zaman

rodi istifa istifa :D :D :D

Taraftar sonuna kadar arkamda bi kerem taam mı :D Yönetim zaten finale katılmayı hedeflemişti, istediklerini yaptım :)

RodiMood
06.Ağustos.2013, 01:08
http://u1308.hizliresim.com/1d/6/r5xc4.jpg

Çokta Tınnn :) Millet birbirini yesin transfer diye. Benim sülalem raad bu sezon :D ama birkaç genç alabilirim o ayrı, yönetim o kadar bütçe vermiş gençlere yatıralım bizde

http://m1308.hizliresim.com/1d/6/r5xh8.jpg

Kawaguchi
06.Ağustos.2013, 01:10
Nasıl Bi Puan Durumuydu Bu Ya :)

RodiMood
06.Ağustos.2013, 01:17
Puan durumu şahane ya :)

webcagri
06.Ağustos.2013, 01:23
İSKOÇ BASINI, GLASGOW'UN HOCASINI YAKALADI !
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/lrcIX.jpg

İskoçyada çok zor günler geçiren Glasgow Rangers, yeni menajeriyle bir seviye atlayarak üst lige çıkma başarısı göstermişti. Kulübün hocası RodiMood'a olan bağlılıkları artan taraftarların ise bakalım bu haberi gördükten sonra fikirleri değişecek mi?

Normal sezon devam ederken, baş ağrısını mazeret göstererek sürekli yurt dışına çıkan RodiMood, Almanya'da tedavi oluyormuş! Bilin bakalım hocayı nerde yakaladık?

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/UaBRd.jpg

RodiMood (yeşilli) Almanya'da böyle tatil yapıyor !

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/NvPWZ.jpg

Tanınmamak için ne kılıklara giriyor !! (sağdaki)

Takımının kendisine önerdiği sözleşmeden bile bi-haber olan RodiMood, ezeli rakibe Celtic'e 2-0 yenildi. Herşeyden uzak, habersiz bir şekilde takım yöneten hocanın arkasında duran taraftarlar, bakalım bundan sonra aynı sempatiyi besleyebilcekler mi, bekleyip göreceğiz.

Kaynak : The Sun

RodiMood
06.Ağustos.2013, 01:34
İSKOÇ BASINI, GLASGOW'UN HOCASINI YAKALADI !
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/lrcIX.jpg

İskoçyada çok zor günler geçiren Glasgow Rangers, yeni menajeriyle bir seviye atlayarak üst lige çıkma başarısı göstermişti. Kulübün hocası RodiMood'a olan bağlılıkları artan taraftarların ise bakalım bu haberi gördükten sonra fikirleri değişecek mi?

Normal sezon devam ederken, baş ağrısını mazeret göstererek sürekli yurt dışına çıkan RodiMood, Almanya'da tedavi oluyormuş! Bilin bakalım hocayı nerde yakaladık?

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/UaBRd.jpg

RodiMood (yeşilli) Almanya'da böyle tatil yapıyor !

http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/08/06/NvPWZ.jpg

Tanınmamak için ne kılıklara giriyor !! (sağdaki)

Takımının kendisine önerdiği sözleşmeden bile bi-haber olan RodiMood, ezeli rakibe Celtic'e 2-0 yenildi. Herşeyden uzak, habersiz bir şekilde takım yöneten hocanın arkasında duran taraftarlar, bakalım bundan sonra aynı sempatiyi besleyebilcekler mi, bekleyip göreceğiz.

Kaynak : The Sun

" Bunlar hep ezeli rakiplerimizin ve Rangers ı bu hale düşürenlerin iddaaları. Ben sonuna kadar bu klübün yanıdnayım. Tamam, sezon devam ederken tury dışına çıktığım doğrudur. Ancak ben klüp şampiyonluğunu garantilemesinden sonra, klübe yeni yetenekler kazandırmak için araştırma seyahetlerine çıktım. Şuan klübümüzde oynayan genç yıldızlar gökten yağmıyor. Onlar birer cevher ve onları bulup çıkarmak gerekiyor. Sezon devam ederken birçok transfer denememiz oldu. Ancak bizi bu hallere düşüren FEDERASYON çalışma izni vermemekte ısrar ediyor, birçok genç yeteneğe...

Ayrıca ilk resmin benimle uzaktan yakından alakası yoktur. Yatta çekilen resimde ise ben bulunmamaktayım. Son resim ise klüpten izinli oalrak Umre Ziyareti yaptığım dönemde çekilmiştir. Müslüman bir İspanyol olamaz mıyım?

Ayrıca bu yazıalrı yazan medyaya söylüyorum ki bu klüple uğraşmaya devam ederseniz bunun acısını çıkarırız... "

umarım yeterli bir açıklama olmuştur :D Çünkü bu açıklamadan sonra taraftar evimiz önünde sevgi gösteri yapmaya başladı.

Lesandro Parleo
06.Ağustos.2013, 02:05
Celtic'e karşı yine de iyi bi mücadele göstermişsin hocam ama bi yere kadar tabii..

Kadro kalitesi denen bir şey var ama taraftarın sanırım bundan haberi yok Celtic maçının güveni % 0 :) Ben hiç bir kariyerimde rastlamadım böyle bir olaya..

Yeni sözleşmeyi imzalamışsın haberimiz de yok , hep tatildesin orda burda :D

RodiMood
06.Ağustos.2013, 03:13
Celtic'e karşı yine de iyi bi mücadele göstermişsin hocam ama bi yere kadar tabii..

Kadro kalitesi denen bir şey var ama taraftarın sanırım bundan haberi yok Celtic maçının güveni % 0 :) Ben hiç bir kariyerimde rastlamadım böyle bir olaya..

Yeni sözleşmeyi imzalamışsın haberimiz de yok , hep tatildesin orda burda :D

Yalan ya :D

Unsal123
06.Ağustos.2013, 03:36
Efsane takımın efsane olacak Teknik Direktörü :D

The Special One
06.Ağustos.2013, 04:18

ünsal :confused:

RodiMood
06.Ağustos.2013, 04:43

Eyvallah :)

O kadar şaşırmayın ya, adama kadrolu iş veriyorum herhalde destekleyecek :)

sowkay
06.Ağustos.2013, 04:49
efsane falan diyonuzda adam tatilde benim yanımda kalıyo odasına kamera koydum fotoğrafları basına vericem :D :D

RodiMood
06.Ağustos.2013, 05:11
efsane falan diyonuzda adam tatilde benim yanımda kalıyo odasına kamera koydum fotoğrafları basına vericem :D :D

Tatil demi yapmıyak :0:

sowkay
06.Ağustos.2013, 05:17
Tatil demi yapmıyak :0:

ben yapıyomuyum :s7:

Unsal123
06.Ağustos.2013, 05:30
buyrun benim:uzgun:

RodiMood
06.Ağustos.2013, 05:51
ben yapıyomuyum :s7:

5. ligdesin yapmaman lazım :D Bak bana ben 3. Ligdeyim :D:D:D (Şaka bi yana millet Premier Ligde takılıyor, bizde alt liglerde sürünüyoruz... Ama sonuna kadar :s_rangers: )

sowkay
06.Ağustos.2013, 06:06
5. ligdesin yapmaman lazım :D Bak bana ben 3. Ligdeyim :D:D:D (Şaka bi yana millet Premier Ligde takılıyor, bizde alt liglerde sürünüyoruz... Ama sonuna kadar :s_rangers: )

Ben kendimi takımıma ve çocuklarıma adadım. :D :D bazen uyumuyorum bile çok fazla mesai yapıyorum varım yoğum takımım oldu her tarafa koşuyorum tesisin elektrik faturasını ödemek için 1 saat bankada sıra bekliyorum o işte bende :D düşün artık millet premierde hazıra konuyo lan ilk sezon 8 adet kombine sattım ya la :D :D :D:director:

RodiMood
06.Ağustos.2013, 07:29
İtiraf ediyorum o 8 kombineyi ben aldım dağıttım millete :D

sowkay
06.Ağustos.2013, 07:36
İtiraf ediyorum o 8 kombineyi ben aldım dağıttım millete :D

sonraki sezon 20 olmuştu bu sezon bilgim yok pskolojim dahada bozulmasın diye finansa söyledim kötü haberleri falan bildirmeyin bana :D :D

RodiMood
06.Ağustos.2013, 09:18
sonraki sezon 20 olmuştu bu sezon bilgim yok pskolojim dahada bozulmasın diye finansa söyledim kötü haberleri falan bildirmeyin bana :D :D

oda bişey ileride 10.00 lere oynarsın inşallah :)

The Special One
06.Ağustos.2013, 13:25
Ben kendimi takımıma ve çocuklarıma adadım. :D :D bazen uyumuyorum bile çok fazla mesai yapıyorum varım yoğum takımım oldu her tarafa koşuyorum tesisin elektrik faturasını ödemek için 1 saat bankada sıra bekliyorum o işte bende :D düşün artık millet premierde hazıra konuyo lan ilk sezon 8 adet kombine sattım ya la :D :D :D:director:

8 mi kaçıncı ligdesin yahu:D

RodiMood
06.Ağustos.2013, 18:01
8 mi kaçıncı ligdesin yahu:D

6 idi e 5e yükseldi :)

Chakemate
06.Ağustos.2013, 19:24
Adamlar şuanda İskoçya'nın en güçlü takımı olduğu için olabilir mi acaba ? :D

Yok abi ondan değil. Ama bilmiyorum çok tatlılar :D :D

sowkay
06.Ağustos.2013, 19:32
Bi daha rodiyle aynı yerde tatilmi :D tövbe :D :D sabahtan akşama kadar :D

Juan Diaz
06.Ağustos.2013, 23:38
Ne Celtic Ne rangers tek büyük var oda son şampiyonluğunu 1930lu yıllarda alan motherwell :0:

sowkay
06.Ağustos.2013, 23:39
Ne Celtic Ne rangers tek büyük var oda son şampiyonluğunu 1930lu yıllarda alan motherwell :0:

En büyük Hibernian :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 00:09
Yok abi ondan değil. Ama bilmiyorum çok tatlılar :D :D

Onların burnundan getircem ben birkaç sezon sonra inşallah :)

Bi daha rodiyle aynı yerde tatilmi :D tövbe :D :D sabahtan akşama kadar :D

İftira atma be, zaten ben memleketime Kanarya Adalarına gidecem :) Bize her yer tatil.

En büyük Hibernian :D

Alayına Rest, Ölümüne Rangers :)

Unsal123
07.Ağustos.2013, 00:51
Kafiye 10 numara :D :D :D+

RodiMood
07.Ağustos.2013, 01:35
Tatil Bitti Şimdi Çalışma Zamanı
http://s1308.hizliresim.com/1d/7/r76lq.jpg

İlk 3 hazırlık maçını antrenörlere devrettim. Asistan menajere değil çünkü o sırada klüpte asistan menajer yoktu. Hatta teknik heyetin yarısından çoğunu göndermiştim. Aslında sözleşmeleri bitti, bitmese bile ben gönderecektim nasılsa :) Bu yüzden maçalrla uğraşmak istemedim ve 3 maçı antrenörlere bıraktım.

Lig Kupasında Cowdenbeath maçında birkaç gençe forma vereyim dedim ancak maçta bir türlü üstünlük kuramadık. 2 stoeprimin yaptığı salakça haat yüzünden gol yedik. Ancak sonra takımı toaprladım ve maçı çevirdik. Ancak maçta 3 oyuncum sakatlandı. Özellikle bebeğim Luca Gasparotto'nun sakatlanaması bein korkuttu. Ancak maçtan sonra düzeldi hemen.

Bunlar sakatlanan arkadaşlarımız;
http://s1308.hizliresim.com/1d/7/r76sw.jpg
http://p1308.hizliresim.com/1d/7/r76tc.jpg

Takıma stoper dayanmıyor. İyi ki geçen sezon takıma bol bol genç stoper doldurmuştum. Şimdi meyvelerini yiyorum :) Birini kiralık gönderecektim ancak sakatlıklar başlayınca vazgeçtim.

Personel Transfer Özetim ve Antreman Durumu
http://s1308.hizliresim.com/1d/7/r76vz.jpg
http://n1308.hizliresim.com/1d/7/r76wy.jpg

webcagri
07.Ağustos.2013, 01:39
Antrenörleri koysan 11'e oynar he :D

sowkay
07.Ağustos.2013, 01:42
hedef 10 yıl celtic'in arkasında yer alabilmek :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 01:49
http://p1308.hizliresim.com/1d/7/r76yk.jpg

Transfer dönemi açıldı ama bizim pek umrumuzda değil nasılsa transfer yasağımız var. Ancak birkaç noktaya genç transfer yapmak lazım. Klüp baya bir bütçe verdi. Ancak kriada olan maaşı yüksek birkaç oyuncu klübe geri dönünce maaş bütçesini baya aştık. bu yüzden oyunculardan birini satmak zorunda kaldım ucuz fiyata. Ayrıca klüpte ne kadar gereksiz genç varsa hepsini yolladım.

http://p1308.hizliresim.com/1d/7/r77by.jpg

İlk olarak takıma geçen devre arası imza attırdığımız bir genç katıldı. Bu oyuncuyu özellikle kanatlı taktiğimizi kullandığımız zaman sol açık olarak kullanacağım.

Ryan Gauld

http://p1308.hizliresim.com/1d/7/r774b.jpg
http://n1308.hizliresim.com/1d/7/r774q.jpg

Takımı uzun uzun inceledim. Ardından sadece 1 mevkinin transfere ihtiyacı olduğunu tespit ettim. Taktiğimizdeki ofansif bek sağ bölgesindeki as oyuncumuz kiralıktı ve bu sezon takımdan ayrıldı. Yerine geçen sene rotasyonlu oynattığımız genci monte ettik. Ancak bu sezon yine 4 kulvarda birden yarışacağız ve 50 e yakın maç olacak. bu yüzden bir rotasyon oyuncusuna ihtiyaç vardı. Bu yüzden genç bir oyuncu transfer ettik.

Colin Marshall

http://n1308.hizliresim.com/1d/7/r778k.jpg
http://n1308.hizliresim.com/1d/7/r778z.jpg

Daha sonra bir toplantı için Amerikaya gitmem gerekti. Oradayken mahalle arasında birkaç gencin maç yaptığını gördüm. İçlerinden birisi çok usta oynuyordu. Çağırdım yanıma, uzun uzun konuştum daha sonra ailesiyle de konuştuktan sonra bizim klübe katılmaya ikna ettim. Meğer çocuk Amerika Genç Milli tkaımında bile oynamış. Her şey tamamlanmıştı ki bizim gıcık FEDERASYON çalışma izni vermedi çocuğa. Ne kadar uğraşsamda boş...

Çocuğun Profili
http://n1308.hizliresim.com/1d/7/r77j9.jpg

Transfer Özeti
http://p1308.hizliresim.com/1d/7/r77ju.jpg

RodiMood
07.Ağustos.2013, 01:50
Antrenörleri koysan 11'e oynar he :D

O antrenörler için ne kadar uğraştım, oynayacaklar tabi istersem :D

hedef 10 yıl celtic'in arkasında yer alabilmek :D

çamur atma :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 02:12
http://u1308.hizliresim.com/1d/7/r78n6.jpg

İyi hoş takım fabrika gibi çalışıyor ama alt ligde olduğumuz için milli maç arası olmuyor. İyi ki kadroyu biraz geniş tuttum yoksa hapı yutardık.

Unsal123
07.Ağustos.2013, 02:25
Ben ? :D nerelerdeyim

RodiMood
07.Ağustos.2013, 03:15
Ben ? :D nerelerdeyim

kaç defa sorcan ya, kaç defa açıklayacm ben :) En sonudna temizlikçi yaptırcan kendini :D PRemier lige gelmeden seni çağırmak istemedim alt liglerde sürünme diye :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 05:31
http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7gr4.jpg

Ligde hücum futbolu oynuyoruz ve bunun meyvesini alıyoruz. Birçok maçı farklı kazanırken çok az gol yiyoruz. Lige hızlı başlamanın heyecanı ile Alloa maçında çok artizlendik ancak oyuncular rehavete kapılınca birkez daha rakibi küçümsememek gerektiğini anladık.

Kuplarda ise emin adımlarla gidiyoruz. Zorlu Kupada gençleri oynatıyorum, tenekeden bir kupa olması itibariyle pek önemsemiyorum. Lig Kupasında ise kısmi rotasyon uygulayarak yorulan oyuncuları dinlendiriyorum. İskoçya kupası ise daha başlamadı.

Ligde Son Durum
http://r1308.hizliresim.com/1d/7/r7gt5.jpg

İskoçya Lig Kupası 3. Tur rakibimiz Celtic!!! İNTİKAM ZAMANI:icon_evil:
http://r1308.hizliresim.com/1d/7/r7gtg.jpg

Ödül Yağıyor
http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7gtl.jpg
http://t1308.hizliresim.com/1d/7/r7gu2.jpg

Bebeğimiz Finne ve Bendeniz bu ay ödüllere layık görüldük :D

Ve Ambargo Biter, Devre Arası Transfer Yapabiliriz...
http://r1308.hizliresim.com/1d/7/r7gv0.jpg

Unsal123
07.Ağustos.2013, 05:36
Şike Yapsana Şike Yapsana RodiMuud Şike Yapsana

sowkay
07.Ağustos.2013, 05:38
celtic bi eline versin :D :D

Lesandro Parleo
07.Ağustos.2013, 05:43

Yasa Dışı Yollara Başvurmak Yok , Hakkımızla Kazanacağız Celtic maçını :)

Hocam transferleri hiç araştırmadan direk Dundee United'dan mı yapıyosun :D Şu ABD'li gençte gelse iyi olurmuş ama izin çıkmamış , hayırlısı diyelim..

Maçlar zaten iyi gidiyor , kupaya da sonuna kadar asıl ;)

Transfer yasağı da kalktı artık iyi oyuncular getirirsin:)

Juan Diaz
07.Ağustos.2013, 05:52
40 yıllık Finnem forumun bebeği oldu gözlerim yaşarıyor onun başarılarını gördükçe (:

sowkay
07.Ağustos.2013, 05:54
40 yıllık Finnem forumun bebeği oldu gözlerim yaşarıyor onun başarılarını gördükçe (:

bide aaritalo vardı eski serilerde kaldı tabi :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 06:55

Klüp her ay 1 - 1,5 Milyon arası zarar ediyor, hangi parayla yapcan şikeyi? :D Şaka bi yana bileğimizin kuvvetiyle Celtic'in hesabını göreceğiz

celtic bi eline versin :D :D

çekemeyenler anten taksın :D

Yasa Dışı Yollara Başvurmak Yok , Hakkımızla Kazanacağız Celtic maçını :)

Hocam transferleri hiç araştırmadan direk Dundee United'dan mı yapıyosun :D Şu ABD'li gençte gelse iyi olurmuş ama izin çıkmamış , hayırlısı diyelim..

Maçlar zaten iyi gidiyor , kupaya da sonuna kadar asıl ;)

Transfer yasağı da kalktı artık iyi oyuncular getirirsin:)

Eyvallah, keşke herkes senin gibi olsa, duy sowkay duy :D

Finne bu sezon coştu Maşallah, 8 maçta 10 golü vardı en son :)

sowkay
07.Ağustos.2013, 07:01
Klüp her ay 1 - 1,5 Milyon arası zarar ediyor, hangi parayla yapcan şikeyi? :D Şaka bi yana bileğimizin kuvvetiyle Celtic'in hesabını göreceğiz

çekemeyenler anten taksın :D

Eyvallah, keşke herkes senin gibi olsa, duy sowkay duy :D

Finne bu sezon coştu Maşallah, 8 maçta 10 golü vardı en son :)

Bak şimdi Rodi burda asıl "içimizdeki irlandalı" Lesandro Parleo'dan başkası değildir.
Parleo yaparız ederizle gidiyo gardını düşürüyor senin.
Şöyleki. Ben hep kötü yanlarını sıralayarak ve hep rakibin karşısında ezik duruma düşeceğini söylediğimde sen daha bi iştahla ilerlemeye devam ediyorsun. Gardını düşürmüyorsun. Hep tetiktesin anlıyosun dimi :D :0:

RodiMood
07.Ağustos.2013, 07:06
Sabah sabah kimin iyi kimin kötü olduğunu anlayacak durumda değilim, zaten the newsroom un son bölümünü izledim. Kafam allak bullak oldu, adamlar nasıl bir dizi yaptıysa bulmaca gibi :D

sowkay
07.Ağustos.2013, 07:12
Sabah sabah kimin iyi kimin kötü olduğunu anlayacak durumda değilim, zaten the newsroom un son bölümünü izledim. Kafam allak bullak oldu, adamlar nasıl bir dizi yaptıysa bulmaca gibi :D

Breaking Bad yeni sezon başladımıki acep çok ara verdiler çok :D :0:

RodiMood
07.Ağustos.2013, 08:52
Celtic maçına gireceğim az sonra sonumuz hayrolsun :)

RodiMood
07.Ağustos.2013, 09:21
Uykusuz Her Gece
http://u1308.hizliresim.com/1d/7/r7kbk.jpg
http://m1308.hizliresim.com/1d/7/r7kbq.jpg

Yarı uykulu yarı uykusuz maça girdik.

Raporlardan anladığım üzere Celtic maçın başında baskın oynayacaktı. Bu yüzden maça kapanarak çıkmayıo tercih ettik. Amacımız ilk yarı gol yeyemek, ikinci yarının başında ise ani atakla golü bulmaktı.

Ancak 19. dk da kanattan yapılan bir orta sonucu kafa golüyle 1-0 geri düştük.

45+1 de ise soyunma odasına gitmeye hazırlanırken hakemin penaltı düdüğle irkildim. Ne olduğunu bile anlamamıştım. Nitekim Celtic penaltıyı gole çevirdi ve 2-0 öne geçti. Maçın sonudan pozisyonu tekrar izlediğimde ise şaşırdım. Pozisyonda ilk olarak bizim oyuncumuz düşüyor, daha sonra o ayağa kalkarken onun arkasındaki adam düşüyor ve hakem penaltı veriyor. Böyle birşey olabilir mi ya?

İkinci yarıya hücum yaparak başladık. Ve 70. dk da kanattan kazandığımız duran topta bebeğim Luca Gasparotto'nun kafa golüyle durumu 2-1 e getirdik.

Son dakikalara doğru yüklen seçeceğine gittik ancak oda bir işe yaramadı ve Lig Kupa'sından elendik.

KISACASI; İlk yarı baya kötü oynadık, topu neredeyse hiç alamadık. 2-0 geri düştük. Ancak 2. yarı tam aksine oyuna bizde ortak olduk. Durumu 2-1 e getirdik. Ancak beraberliği getirecek golü bulamadık.

http://u1308.hizliresim.com/1d/7/r7kdy.jpg

Taraftarımız geçen maça göre oldukça iyimser :D

sowkay
07.Ağustos.2013, 09:42
%70 topla oynama neymiş la :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 09:44
%70 topla oynama neymiş la :D

sorma ya :) baktım top çeviremiyoruz, uzun topa döndüm. Ondan iyice düştü topla oynama :)

sowkay
07.Ağustos.2013, 09:48
sorma ya :) baktım top çeviremiyoruz, uzun topa döndüm. Ondan iyice düştü topla oynama :)

şu 3 stoper 2 ofansif bekli taktiğe devammı o tarz taktikle oynadım maç motorunda rakip pozisyona giremesede maç sonunda istatistiklerde hep rakip daha çok topla oynuyodu :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 10:05
şu 3 stoper 2 ofansif bekli taktiğe devammı o tarz taktikle oynadım maç motorunda rakip pozisyona giremesede maç sonunda istatistiklerde hep rakip daha çok topla oynuyodu :D

değişiyor o , ama rakip topla oynasa bile çok net pozisyon bulamıyor genelde stoperlerin sağlamsa.

Unsal123
07.Ağustos.2013, 11:06
Raporlardan anladığım üzere demişinde anlamadın heralde :D :D sen Celtic'i felan yenemen daha :D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 11:08
Raporlardan anladığım üzere demişinde anlamadın heralde :D :D sen Celtic'i felan yenemen daha :D

daha çok karşılaşacaz inş :)

sowkay
07.Ağustos.2013, 11:13
go home yankee go home:D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 21:02
go home yankee go home:D

o değilde ünsal ve sen haricinde yorum yapan yok adam gibi :) Biraz yorum yapın okuyanlar, şevkimiz kırılıyor burada :(

sowkay
07.Ağustos.2013, 21:28
o değilde ünsal ve sen haricinde yorum yapan yok adam gibi :) Biraz yorum yapın okuyanlar, şevkimiz kırılıyor burada :(

Bizi adamdan saymıyonmu 10 kaplan gücündeyiz daha ne istiyosun :D

Juan Diaz
07.Ağustos.2013, 21:36
Sowkay Rodiye desen ki rangersı sevmiyom iskoçyanın kralı celtic 3 kişi daha zor etse oturur ağlar istifa eder destek yok diye :D

sowkay
07.Ağustos.2013, 21:40
Sowkay Rodiye desen ki rangersı sevmiyom iskoçyanın kralı celtic 3 kişi daha zor etse oturur ağlar istifa eder destek yok diye :D

kalplerimiz bir he harbiden rangersa gıcık oluyorum celticide sevmem fakat rangers kadar değil o yüzden iskoçya kralı celtictir :D illa istiyoki hemen iskoçyadan orjinal rangers forması sipariş edicem giyicem fotoyu çekicem paylaşıcam aha buda kanıtı diye yoksa harbi istifa eder arada eli istifaya gidiyo üzerinde duruyo zaten :D :D

Juan Diaz
07.Ağustos.2013, 21:42
Herif kendi kariyerinde yok forumda fink atıyor şimdi gelir yorum atan yok yeaa yapar :D

Unsal123
07.Ağustos.2013, 21:54
canım banada gelmiyor diazın lafıyla sen zevk alıyorsan boşver gerisi önemli değil zaten takip eden çıkıcaktır.En kötü 20 hesap açar yorum yaparım :D :D

The Special One
07.Ağustos.2013, 22:03

11 tane mesaj yazmışım bu kariyere rodi:0:

davidalaba27
07.Ağustos.2013, 22:36
Celtic'e yenilmek kötü olmuş başarılar :)

RodiMood
07.Ağustos.2013, 22:47
Bizi adamdan saymıyonmu 10 kaplan gücündeyiz daha ne istiyosun :D

kalplerimiz bir he harbiden rangersa gıcık oluyorum celticide sevmem fakat rangers kadar değil o yüzden iskoçya kralı celtictir :D illa istiyoki hemen iskoçyadan orjinal rangers forması sipariş edicem giyicem fotoyu çekicem paylaşıcam aha buda kanıtı diye yoksa harbi istifa eder arada eli istifaya gidiyo üzerinde duruyo zaten :D :D

Herif kendi kariyerinde yok forumda fink atıyor şimdi gelir yorum atan yok yeaa yapar :D

Sağlı sollu geçiriyonuz, artık dediklerinizde iğnelememi var, övgü var anlayamıyorum artık :)

RodiMood
07.Ağustos.2013, 22:49
canım banada gelmiyor diazın lafıyla sen zevk alıyorsan boşver gerisi önemli değil zaten takip eden çıkıcaktır.En kötü 20 hesap açar yorum yaparım :D :D

Adamsın :)

11 tane mesaj yazmışım bu kariyere rodi:0:

ASlında birkaç kişiyi daha söylüycektim ama üşendim ayzmadım sizi :) Ne diyeyim Allah razı olsun. Devamını bekleriz

Celtic'e yenilmek kötü olmuş başarılar :)

Dün gelecek Celtic'i de yenecez inş :)

Unsal123
07.Ağustos.2013, 22:55
Dün gelmez ki

The Special One
07.Ağustos.2013, 22:56
Dün gelmez ki

asdfasdas :D:D

RodiMood
07.Ağustos.2013, 23:26
Dün gelmez ki

Klavyeye alışamadım :0:

asdfasdas :D:D

asdghakdgadgajsdj

RodiMood
08.Ağustos.2013, 01:19
Öncelikle herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun...

Arkadaşlar bayram 1 haftalığına şehir dışında olacağım için güncelleme yapamayacağım. Bu süre boyunca kariyerle ilgili sorularınız ve ya aklınıza takılan cevaplayabileceğim tüm soruları sorabilirsiniz. Konuyu güncel tutacağım.

sowkay
08.Ağustos.2013, 01:22
Öncelikle herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun...

Arkadaşlar bayram 1 haftalığına şehir dışında olacağım için güncelleme yapamayacağım. Bu süre boyunca kariyerle ilgili sorularınız ve ya aklınıza takılan cevaplayabileceğim tüm soruları sorabilirsiniz. Konuyu güncel tutacağım.

Celtici nasıl durdurmayı planlıyorsun :D

webcagri
08.Ağustos.2013, 01:24
Celtic'i alt etmek için henüz çok erken bence :) 2-1'lik maçı ben başarıdan sayarım :D

RodiMood
08.Ağustos.2013, 01:38
Celtici nasıl durdurmayı planlıyorsun :D

Celtic'i alt etmek için henüz çok erken bence :) 2-1'lik maçı ben başarıdan sayarım :D

O iş bende, sıkıntı yok :)

Lesandro Parleo
08.Ağustos.2013, 01:52
Rodi dostum kariyeri takip ediyoruz ama sen bu sefer gerçekten tatile (şehir dışına) gidiyosun :)

Dün gelecek gafına çok güldüm :D

RodiMood
09.Ağustos.2013, 16:38
Rodi dostum kariyeri takip ediyoruz ama sen bu sefer gerçekten tatile (şehir dışına) gidiyosun :)

Dün gelecek gafına çok güldüm :D

1 haftadan bişey olmaz :) Yazıyı onaylamdan önce düzelttiklerim yanında hiçbir şey değil " Dün " gafı :) Klavyeye alışamadım bir türlü

Chakemate
09.Ağustos.2013, 21:48
Hani güncelleme :(

Lesandro Parleo
10.Ağustos.2013, 23:04

1 hafta yokum demiş ya la :D

Daha 4-5 gün güncelleme bekleme :D

Chakemate
11.Ağustos.2013, 02:08
La görmemişim :D

wladcas
11.Ağustos.2013, 09:33
Celtic'e ilk sezondan kafa tutmamız harika olmuş.Devamını bekliyorum :0:

RodiMood
15.Ağustos.2013, 18:00

1 hafta yokum demiş ya la :D

Daha 4-5 gün güncelleme bekleme :D

La görmemişim :D

Celtic'e ilk sezondan kafa tutmamız harika olmuş.Devamını bekliyorum :0:

Herkese Selamlar, RodiMood geri döndü. En kısa zamanda güncelleme gelecek...

sowkay
15.Ağustos.2013, 18:45
Herkese Selamlar, RodiMood geri döndü. En kısa zamanda güncelleme gelecek...

Bana bi kaç t-shirt ayarla :D

The Special One
15.Ağustos.2013, 18:50
sonunda dönebildi :D

RodiMood
16.Ağustos.2013, 12:53
Arkadaşlar tatilden gelince oyunu açasım gelmiyor, oyunu açıp oynayabilirsem güncelleme gelecek. Tatile çıkmadan biraz ilerlemiştim onları paylasmayı düşünüyorum. Ya da kariyeri kapatacağım ikisinden biri :)

Lesandro Parleo
16.Ağustos.2013, 13:52
Kariyere uzun bi ara verince insan oyundan soğuyor benimde çok başıma geldi bence kapat başka bi ligden kariyer aç hocam.. Hoşgeldin bu arada :)

RodiMood
18.Ağustos.2013, 14:43
Kariyere devam kararı verdim, gidebildiğimiz yere kadar gidelim. Sezon ortasında bırakmak olmaz :) Güncellemeyi biraz ilerlediğim için toplu yapacağım...

Lesandro Parleo
18.Ağustos.2013, 14:59
Devam devam :D

RodiMood
18.Ağustos.2013, 16:04
Uzun Bir Aradan Sonra Kariyere Devam
http://m1308.hizliresim.com/1d/l/rmqkr.jpg
http://k1308.hizliresim.com/1d/l/rmqpr.jpg

Bayramdan sonra bir türlü güncelleme yapmak nasip olmadı. Oyundan da baya uzak kalmıştım ancak süper liginde başlamasıyla birlikte gaza geldim ve oyuna geri döndüm.

Ligde son sürat devam ediyoruz. Ancak arada tek tük tökezlemeler oluyor. Takım arada rehavete kapılsa da yolumuza devam ediyoruz. Birçok maçta sadece önemlilere alıp izlediğim için 1-2 farklı skorla geçiyoruz. Bir an önce yükselmek için elimden geldiğince hızlı ilerliyorum.

Bu arada teneke kupası olarak tabir ettiğim alt lig kupası olan Zorlu Kupa'yı yine kazandık. Ama işin güzel tarafı bu kupayı as takımdan çok gençler hak etti. Taraftar ve yönetimde her ne kadar kazanılmasını önemsemiyoruz deseler de kupayı alınca keyiflendiler iyice.
http://m1308.hizliresim.com/1d/l/rmqrz.jpg

Ligde Son Durum
http://o1308.hizliresim.com/1d/l/rmqpj.jpg

Ben ödül almaktan bıktım adamlar vermekten bıkmadılar :D
http://m1308.hizliresim.com/1d/l/rmqt6.jpg

RodiMood
18.Ağustos.2013, 16:10
Ayrıca kariyere devam mı tamam mı kararı aldığım dönemde konuya mesaj yazarak destek olan Lesandro Parleo ya teşekkür ediyorum :D

The Special One
18.Ağustos.2013, 16:25
tatile çıksan şampiyon olursan daha 14 haftada 11 puan olmuş:D bir an önce 1.ligi çıkalım da gerçek yarış başlasın

RodiMood
18.Ağustos.2013, 16:39
tatile çıksan şampiyon olursan daha 14 haftada 11 puan olmuş:D bir an önce 1.ligi çıkalım da gerçek yarış başlasın

en azından ilk yarıyı kendim oynamak istiyorum. Tatile çıkınca asistan hep as takımı oyantıyor. ben kadoryu dönüşümlü oynatıyorum. Birde İskoçya Kupası falan var o maçlar önemli :D

webcagri
18.Ağustos.2013, 17:10
Efsane döndü demek :D

Lesandro Parleo
18.Ağustos.2013, 17:18
Ayrıca kariyere devam mı tamam mı kararı aldığım dönemde konuya mesaj yazarak destek olan Lesandro Parleo ya teşekkür ediyorum :D

Tamam bu kadar yeter kariyeri sonlandır dedim dinlemedin :icon_wink:

Neyse devam et ama bir an önce 1. lige çık ve Celtic'le kapış :)

RodiMood
18.Ağustos.2013, 18:34
Efsane döndü demek :D

Döndü, döndü :)

Tamam bu kadar yeter kariyeri sonlandır dedim dinlemedin :icon_wink:

Neyse devam et ama bir an önce 1. lige çık ve Celtic'le kapış :)

Olumlu yada olumsuz sonuçta bir tek sen vardın :)

GeorgeWeah
18.Ağustos.2013, 19:13
Yavaştan yavaştan geliyoruz. Celtic meydanı bulmuştur kendimizi yeniden hatırlatmamız lazım. :)

RodiMood
18.Ağustos.2013, 19:15
Yavaştan yavaştan geliyoruz. Celtic meydanı bulmuştur kendimizi yeniden hatırlatmamız lazım. :)

Geliyoruz ama baya yavaş geliyoruz, ligde 10 takım var ama biz 36 maç yapıyoruz herkesle 4er kez...

RodiMood
18.Ağustos.2013, 19:48
http://s1308.hizliresim.com/1d/l/rmyx8.jpg

Takımda tek tük küçük sakatlıkalar oluyor. onları paylaşma gereği bile görmüyorum. Ancak bu çocuk gözüme batmaya başladı. En son 4 ay sakatlandı. Raporuna baktım sakatlanma meyili var mı diye, hiçbir şey yok. ama ben şüphelenmeye başladım. En kısa zamanda uygun fiyata okutmam lazım bunu. Zaten kadroda pek yer bulamıyor.

Çocuğun Profili
http://p1308.hizliresim.com/1d/l/rmz4u.jpg

Lesandro Parleo
19.Ağustos.2013, 01:56
Müzmin sakat ederi var yolla gitsin be :D

RodiMood
19.Ağustos.2013, 01:58
Müzmin sakat ederi var yolla gitsin be :D

şimdilik dursun sezon sonu paketlerim ben bunu :)

Lesandro Parleo
19.Ağustos.2013, 02:03
şimdilik dursun sezon sonu paketlerim ben bunu :)

Mecbur sezon sonu zaten , bu sakat haliyle kimse almaz..

Aman müzmin sakat olduğunu kimseye söylemeyin yoksa alıcı çıkmaz.. :D

RodiMood
19.Ağustos.2013, 16:33
Mecbur sezon sonu zaten , bu sakat haliyle kimse almaz..

Aman müzmin sakat olduğunu kimseye söylemeyin yoksa alıcı çıkmaz.. :D

raporlardo gözükmüyor zaten:u: ben oynatmadığım için satıyorum ;)

Juan Diaz
19.Ağustos.2013, 17:53
halen çıkmadın mı üst lige (:

RodiMood
19.Ağustos.2013, 21:38
halen çıkmadın mı üst lige (:

cık :uzgun:

Juan Diaz
19.Ağustos.2013, 21:40
kac lig kaldı ?

RodiMood
19.Ağustos.2013, 22:22
kac lig kaldı ?

daha 2. sezondayım ve 2.ligdeyim. Bundan sonra 1. lig sornada Premier Lig , 1,5 sezondan biraz fazla kaldı. Zaten alt liglerde fazla uğraşmamak içni tatil modunu kullanıcam sık sık.

RodiMood
19.Ağustos.2013, 23:03
http://u1308.hizliresim.com/1d/m/rphl5.jpg

Ligde herşey çok güzel gidiyordu özellikle Finne nin coşmasıyla rakiplerimizi rahat geçiyorduk. Bu yüzden maçlarla çok fazla uğraşmamak için Ayr maçını oynadıktan sonra takımı asistana devrettim ve tatil moduna aldım oyunu. Sonra bir baktım 5 haftada sadece 1 galibiyet almış bizim yeteneksiz asistan, bu yüzden hemen tatil modunu yarıda kestim ve takımın başına döndüm. demek ki neymiş yeteneksiz asistanla yola çıkılmazmış. Gerçi özellikleri falanda fena değil ama o özelliklere rağmen son 5 hadtada resmen takımın içinde etmiş ve 2. ile aramızda 9 puan kalmış. Sezon sonu bu arkadaşı şutlayıp yerine rusya milli takımından irtibat halinde olduğumuz çok iyi bir hocayı getireceğim.

Yetenksiz Asistanımızın Profili ( Taşlamak Serbest )
http://o1308.hizliresim.com/1d/m/rphst.jpg

Ligde Son Durum
http://m1308.hizliresim.com/1d/m/rphu1.jpg

Ben tatilde iken transfer sezonu açılmış ve sezon içinde imza attırdığımız bir genç kadromuzu katılmış. Aslında stopere ihtiyacımız yok ama beleş oyuncu bulunca alt yapıya katarım diye aldım.

http://n1308.hizliresim.com/1d/m/rphwb.jpg
http://k1308.hizliresim.com/1d/m/rphy5.jpg

The Special One
19.Ağustos.2013, 23:24
demek ki her şey özellik değiilmiş :D alabilceğin en iyi asistanlardan biri olarak duruyo özellikleri

RodiMood
19.Ağustos.2013, 23:33
demek ki her şey özellik değiilmiş :D alabilceğin en iyi asistanlardan biri olarak duruyo özellikleri

aynen öyle, gelecek sezon için düşündüğüm rusya milli takımının asistanı italyan adam emekli olma kararı aldı. Yine kaldım bu yeteneksize. nesye şimdilik tatile çıkmadan işi halletcez. :)

RodiMood
20.Ağustos.2013, 17:17
Avrupadan genç yetenek önerileriniz varsa bekliyorum. Özellikle ortasaha ve beklere ihtiyaç var.

The Special One
20.Ağustos.2013, 17:42
Avrupadan genç yetenek önerileriniz varsa bekliyorum. Özellikle ortasaha ve beklere ihtiyaç var.

isveçte krafth diye bir bek var ona bak bi

RodiMood
20.Ağustos.2013, 17:57
isveçte krafth diye bir bek var ona bak bi

güzel oyuncuya benziyor, gözlemci yolladım.

Juan Diaz
20.Ağustos.2013, 18:10
kopta gel avrupa falan kariyere ilgi artacaktır alt liglerde tadsız tuzsuz geleni gideni yenince sarmıyor pek (:

RodiMood
20.Ağustos.2013, 18:24
kopta gel avrupa falan kariyere ilgi artacaktır alt liglerde tadsız tuzsuz geleni gideni yenince sarmıyor pek (:

benide pe ksarmıyor ama mecburen oynuyorum. Maçları asistana devredince sonucu gördük :D

GeorgeWeah
21.Ağustos.2013, 00:38
Bir an evvel Premier Lig'e gelmeni bekliyorum. :) Celtic ile çok işimiz var.

RodiMood
22.Ağustos.2013, 00:29
Bir an evvel Premier Lig'e gelmeni bekliyorum. :) Celtic ile çok işimiz var.

Aynen öyle bende bekliyorum :)

Arkadaşlar son zamanlarda aşırı derece yoğum olduğum için güncellemeler aksamaya başladı. Elimden geldiğince güncellemeye çalışıyorum konuyu.

RodiMood
22.Ağustos.2013, 01:27
http://o1308.hizliresim.com/1d/q/rs5nx.jpg

Maçların yönetimini tekrar ele almamla beraber takım eski performansına kavuştu. Ligde tek tük bebarerlikler dışında tam gaz devam ediyoruz. O beraberlikelrde rotasyonlu kadroların olduğu hafta geliyor genelde.

İskoçya Kupası maçlarında ise Premier Ligin güçlü ekiplerinden Dundee United ile karşılaştık ilk maç yoğum baskıalrımıza ve direklere rağmen 0-0 beraberlikel sonuçlandı. Ve ilginçtir ki uzatmalara gitmek yerine 3 gün sonra 1 maç daha yaptık. 3 gün sonraki maçı ise oyuncularımın kondisyonları çok iyi olmasa da uzatmalarda Fraser Aid'in ceza saahsı dışından gönderdiği füze sayesinde kazandık.

Ligde Son Durum
http://n1308.hizliresim.com/1d/q/rs5ut.jpg

Takımımız resmen fabrika oldu 16 milli görev nedir arkadaş :)
http://k1308.hizliresim.com/1d/q/rs5vm.jpg

İşte bebeğim Luca Gasparotto. Kariyeri takip edenler bilir, bu çocuğu altyapından keşfedip as takıma almıştım. O zamandan beri as oyuncum oldu ve çok büyük ilerleme kaydetti.
http://k1308.hizliresim.com/1d/q/rs5xy.jpg

Lesandro Parleo
22.Ağustos.2013, 01:57
Hocam fazla heyecan olmuyor herkesi ezip geçiyosun biran önce 1 Lige çık :D

Şimdiden 16 oyuncu milli takıma gitmiş :u: Kadro sağlam demekki..

RodiMood
22.Ağustos.2013, 21:46
Hocam fazla heyecan olmuyor herkesi ezip geçiyosun biran önce 1 Lige çık :D

Şimdiden 16 oyuncu milli takıma gitmiş :u: Kadro sağlam demekki..

Bende sırf 1. lige yükselmek için oynuyorum :) Asıl heyecan ondan sonra.
Takım resmen fabrikaya döndü, özellikle zamanında aldığımzı gençler serpilip büyümeye başladı.

RodiMood
22.Ağustos.2013, 23:56
VE RANGERS FC 1. LİGDE, ŞİMDİ SIRADA PREMİER LİG VAR!!!
http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rt908.jpg

East Fife maçından sonra ligde şampiyonluğu neredeyse kesinleştirmiştik. Bu yüzden geri kalan tüm lig maçlarını asistana bıraktım. Ama geçen sefer ki gibi bir hezimet olmaması için sıkı sıkı tembih ettim, azcık da fırçaladım. Sonuçta bizim beceriksiz asistan bir Sir Alex Fergusson kesildi ve gördüğünüz sonuçları aldı.

İskoçya Kupası maçlarını ise ben yönettim. Aberdeen'i ilk maçta eleyemeyince 1 maç daha yapmak zorunda kaldık ve son dakikalarda attığımız gol sayesinde turu aldık. Herats maçında ise bu sezondan çok sııldığım için çok fazla uzatmak istemedim ve biraz baştan savma oynadım. Sonuç olarak 1-0 yenildik. Şu an için önemli olan bu kupalar değil bir an önce Premier Lig'e yükselmek. Çünkü bizim yokluğumuzda Celtic rakipszi şampiyon olmaya başladı.

Sezon Sonu Ligin Durumu
http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rt979.jpg

Bard Finne son 9-10 hafatya kadar go lkralı olarak götürdü ancak 5-6 haftalık bir sakatlık yaşayınca biraz geri düştü bu yüzden gol kralı olamadı.

Kadromuzun Son Durumu
http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rt991.jpg

Bu sadece as takım, maçlarda altyapıdan da oyunculara zaman zaman yer verdik.

http://o1308.hizliresim.com/1d/q/rt9cf.jpg
Finne'nin aldığı önemsiz bir ödül, bu ödülden sorna nazar değdi 6 hafta sakatlandı.

http://o1308.hizliresim.com/1d/q/rt9dr.jpg
Bizim beceriksiz yardımcı verdiğim gazla ayın menajeri bile oldu :)

RodiMood
23.Ağustos.2013, 00:48
http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rtcuw.jpg

Vay arkadaş ilk gördüğümde 6MN u transfer bütçesi sandım ne sevindim :D

The Special One
23.Ağustos.2013, 01:04
aynı durmları ben de düşmüştüm önce maaş bütçesini gösterilmesi sinir bozucu :D

RodiMood
23.Ağustos.2013, 01:30
aynı durmları ben de düşmüştüm önce maaş bütçesini gösterilmesi sinir bozucu :D

heveslendirdiler adamlar , neyseki trasnfer için çok para harcamayı sevmiyorum :)

sowkay
23.Ağustos.2013, 01:34
transferleri patlat ilk sezonda şampiyon oluruz :0:

RodiMood
23.Ağustos.2013, 20:39
transferleri patlat ilk sezonda şampiyon oluruz :0:

Genç oyuncularla devam, kaliteli oyuncular şuanda gelmek istemiyor takıma...

RodiMood
24.Ağustos.2013, 01:28
Transferleri toplu olarak paylaşacağım o yüzden bugünlük güncelleme yapamadım...

Sekopej
25.Ağustos.2013, 17:22
Şu anda ben Rangers ile 9. sezonumu oynuyorum, en keyif aldığım oyunlardan birisi oldu. Altyapıya daha çok önem ver, tesisleri geliştirme konusunda yönetim sıkıntı çıkarmıyor, Lee Wallece bence takımda kalmalı, para için satma, 9 sezon geçti hala oynatıyorum, Gasparotto ise mükemmel, ilk sezonundan beri en az 30 maç yapmıştır her sezon, 8. sezonda kaptanlığı da Wallace elinden alıp ona verdim, takımda kimse tepki göstermedi.

Özellikle gençleri bulup onları yetiştirmek için mükemmel bir ortam, bir sezona başlarken takımın yaş ortalaması 19'du. Tecrübe kazandıkça oyuncular, sonuçlar da geliyor, başarılar...

sowkay
25.Ağustos.2013, 17:35
lige başlasan bi zahmet :D daha celticle 3 atıcaz :0:

RodiMood
25.Ağustos.2013, 18:42
Şu anda ben Rangers ile 9. sezonumu oynuyorum, en keyif aldığım oyunlardan birisi oldu. Altyapıya daha çok önem ver, tesisleri geliştirme konusunda yönetim sıkıntı çıkarmıyor, Lee Wallece bence takımda kalmalı, para için satma, 9 sezon geçti hala oynatıyorum, Gasparotto ise mükemmel, ilk sezonundan beri en az 30 maç yapmıştır her sezon, 8. sezonda kaptanlığı da Wallace elinden alıp ona verdim, takımda kimse tepki göstermedi.

Özellikle gençleri bulup onları yetiştirmek için mükemmel bir ortam, bir sezona başlarken takımın yaş ortalaması 19'du. Tecrübe kazandıkça oyuncular, sonuçlar da geliyor, başarılar...

Wallace takımda huzursuz çıakrıp duruyordu bu sezon göndermek zorunda kaldım hemde çok iyi bir paraya bile değil :(

lige başlasan bi zahmet :D daha celticle 3 atıcaz :0:

Transferlerle uğraşıyorum hala oyuna vakit ayıramıyorum ki derslerden

Sekopej
25.Ağustos.2013, 18:51
Wallace öyledir, sürekli büyük takım diye tutturuyordu evet. Bana faydası onun sayesinde çok sol bek yetiştirdim, aynı anda 4 sol bek oyuncum bile olmuştu, en son yetiştirdiği oyuncuyu minimum serbest kalma maddesiyle kaybettim. Şimdi yeni bir sol beki eğitmeye başladı.:)

Sabrın varsa devam et derim, Celtic'i ben de ilk defa yenene kadar oldukça heyecan ve hırs yapmıştım. :p Hala ligde şampiyon olamadım gerçi ben oyuncu yetiştirmeye yöneldim bir nevi ve şampiyonluk yarışına giremedim, son sezon Celtic ile yaptığım 4 maçtan üçünü kazanıp birinde berabere kalmıştım yine şampiyon olamadım, senin daha erken şampiyon olmanı bekliyoruz.:)

RodiMood
25.Ağustos.2013, 20:26
Wallace öyledir, sürekli büyük takım diye tutturuyordu evet. Bana faydası onun sayesinde çok sol bek yetiştirdim, aynı anda 4 sol bek oyuncum bile olmuştu, en son yetiştirdiği oyuncuyu minimum serbest kalma maddesiyle kaybettim. Şimdi yeni bir sol beki eğitmeye başladı.:)

Sabrın varsa devam et derim, Celtic'i ben de ilk defa yenene kadar oldukça heyecan ve hırs yapmıştım. :p Hala ligde şampiyon olamadım gerçi ben oyuncu yetiştirmeye yöneldim bir nevi ve şampiyonluk yarışına giremedim, son sezon Celtic ile yaptığım 4 maçtan üçünü kazanıp birinde berabere kalmıştım yine şampiyon olamadım, senin daha erken şampiyon olmanı bekliyoruz.:)

Şampiyon olduğum zaman bırakırım büyük ihtimalle :) Wallace i satalı baya oldu keşke daha önce yorum yapsaymışsın.

Sekopej
25.Ağustos.2013, 20:46
Girememiştim bir süredir siteye bugün gördüm kariyerini yoksa daha erken paylaşmak isterdim ben de. Neyse zaten iyi yönlendirilebilecek bir kadro var, oyuncular çok da farketmez yeni gelecek gençler önemli artık.

RodiMood
25.Ağustos.2013, 20:47
Girememiştim bir süredir siteye bugün gördüm kariyerini yoksa daha erken paylaşmak isterdim ben de. Neyse zaten iyi yönlendirilebilecek bir kadro var, oyuncular çok da farketmez yeni gelecek gençler önemli artık.

gençlere gereken önemi vermeye çalışıyoruz

RodiMood
25.Ağustos.2013, 21:28
Arkadaşlar bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum. Amacım bu kariyeri okullar açılana kadar devam ettirmekti. Ancak şimdiden dershane ve kamp trafiği başladığı için oyunla ilgilenememeye başladım. Oyundan soğuduğum için oyunu oynamak angarya gibi gelmeye başladı. Bu yüzden bu kariyeri burada bitiriyorum. Oyunun save dosyasını silmeyeceğim. Belki ileride tekrar devam ederim. Ama şimdilik bu kariyeri bitiriyorum.