PDA

View Full Version : Matematiksel Taktik Hazırlama

lufy33
05.Ağustos.2013, 19:36
Atasagun kardeşimizin yaptığı formüllerden yola çıkarak yapılan bir Excel dosyası yapmaya çalıştım yalnız bazı eksiklikler var bunlar work rate ve Atasagun kardeşimizde bakabilirse formüldeki bazı anlaşılmayan durumlar var kendi açımdan konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ama bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim umarım ki geliştirisek benim gibi taktik acizleri için çok yardımı olacak ve herkes kendi taktiğini ortalamda olsa yapabilir kanısındayım.:icon_cool:

Dosya İndirme Linki
http://www.dosya.tc/server14/ntDkzi/HESAPLAMA.xlsx.html

mustinho03
05.Ağustos.2013, 21:20
Herhalde bu nannar in yaptigi programin aynisi indirmedim bu programi ama o da excel i yaziyordun workrate vs...sonra program sana sonucu söylüyordu

mustinho03
06.Ağustos.2013, 00:00
Indirdim bakmak icin gercekten cok karisik sonra tekrar sildim

lufy33
06.Ağustos.2013, 01:10
karışık olduğunu biliyorum biraz daha toparlayabilirsem harika olacak bayram tatilinde üzerinde çalışacağım ama bazı formül hataları mevcut yada ben çözemedim buraya koyma sebebim bu anlayan bir bakıp fikrini sunarsa çok temiz bir Excel dosyası olacak

ismaelbouzid
06.Ağustos.2013, 17:21
çalışmanı bekliyorum lütfen hızlı ol (::)

lufy33
06.Ağustos.2013, 20:08
[QUOTE=lufy33;2512695]Atasagun kardeşimizin yaptığı formüllerden yola çıkarak yapılan bir Excel dosyası yapmaya çalıştım yalnız bazı eksiklikler var bunlar work rate ve Atasagun kardeşimizde bakabilirse formüldeki bazı anlaşılmayan durumlar var kendi açımdan konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ama bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim umarım ki geliştirisek benim gibi taktik acizleri için çok yardımı olacak ve herkes kendi taktiğini ortalamda olsa yapabilir kanısındayım.:icon_cool:

Önemli Not: Lütfen Baskı yapmayın kesinlikle kar amaçlı bir konu değildir
karışık gelirse yardımcı olurum arkadaşlar bilgim dahilinde tabi ki fazlasını beklemeyin tam iki günümü aldı basit gibi görünse de hakikaten zor iş ama toparladım Atasagun kardeşimin tekrar hakkını inkar etmeyelim ben döküman yaptım yanlış bir şey varsa eğer onunla irtibata geçer yardımcı olmaya çalışırım daha fazlasını beklemeyin elimden ancak bu kadar geliyor herkesten ayrı ayrı özür dilerim Bol FM'li Günler Dilerim....

Dosya Linki ve Dosya yenilendi aşağıdan indirebilirsiniz
http://s3.dosya.tc/server8/MyPRaZ/HESAPLAMA.xlsx.html

ismaelbouzid
06.Ağustos.2013, 21:01
Kardeşim gayet güzel olmuş emeğine sağlık.Programı indirdim hiç karışık deği herkesin anlayacığı versiyonda bence değerler 20 üzerinden değerlendiriliyor sanırım .Bu programla yapılmış taktiği sezon sonundan sonra deniycem. Emeğine sağlık yeniden(w)

lufy33
07.Ağustos.2013, 00:06
Kardeşim gayet güzel olmuş emeğine sağlık.Programı indirdim hiç karışık deği herkesin anlayacığı versiyonda bence değerler 20 üzerinden değerlendiriliyor sanırım .Bu programla yapılmış taktiği sezon sonundan sonra deniycem. Emeğine sağlık yeniden(w)

Teşekkür ederim evet 20 üzerinden hesaplanıyor max.seviye 20 olduğundan yalnız tempo ile ilgili sıkıntı var sanırım ya ben anlayamadım formülü yada Atasagun formül yazarken bir hata var neyse
inşallah işine yarar:icon_biggrin::icon_redface::smismileyiw2: