PDA

View Full Version : Transferi Gizli Nasıl Yaparım ?

bloody28
05.Ağustos.2013, 20:59
Arkadaşlar mesala ben Jem Karacana teklif yapıyorum ancak bir gün sonra transfer basına sızdı gibi
acıklamayla karşılaşıyorum başka klüblerde devreye giriyor bu transferi nasıl gizli tutabilrm . Bazı klübler transferleri yapıyor mesala Gaziantepspor Kojevic die bi oyuncuyu gizli transfer etmiş geçmişte fiyatı felan yazmıyor. (FM13)

sentugo
06.Ağustos.2013, 01:57
Sanırım bunu engellemenin bir yolu yok. Genelde iyi oyunculara transfer teklifi ettiğiniz zaman çıkıyor. Kulüpler sizden alacakları parayı bir tık arttırmak için kendileri sızdırıyor. Ama boştaki oyunculara teklif yapıldığında da oluyor. Sanırım tamemen değişken.

gorkem05
06.Ağustos.2013, 16:44
Basına açıklama yapmayın takip listesine almayın hatta eğer mümkünse ilgilenmediğiniz bir oyuncuyla ilgili basına görüşün belki önüne geçersiniz.

playeray
06.Ağustos.2013, 16:46
diğer bir yandan bakarsan başkası senin listendeki adama teklif yapınca hemen sana haber uçuruluyor. teknik ekibi güvendiğiniz adamlardan oluşturun :zuhaha

Lordinas
06.Ağustos.2013, 22:47
Dediğiniz gibi takip listemizdeki bir oyuncuya bir takım teklif yapınca yahut sözleşmesinin bitmesine az bir süre kalınca nasıl teknik ekibimiz bize uyarı veriyorsa aynı şey diğer takımlar içinde geçerli olabilir.