PDA

View Full Version : Türk olma

akansamet55war
08.Ağustos.2013, 02:47
merhaba arkadaşlar bursasporla oynuyoyrum yabancı bi siteden indirdiğim bi güncelleme ile 2 .sezonun ortasında frey türk oldu diye haber geldi . tabi iyi oldu :D ama baktım türkiye ye ilk gelişi var mıdır sebebini bilen :)

sentugo
08.Ağustos.2013, 02:55
Hayır yamadaki bir hatadan dolayı oluyor. Aynı şekilde GS'de adını tam yazamayacağım yeni transfer defans oyuncusu ve adı yine aklıma gelmeyen bir kaç oyuncu da Türk oluyor.

Frey'in Türk olması sana çok avantaj sağlayacaktır tabii ama 5 yabancıya düşmen gerekir. Sonuçta seneye öyle oynayacaksın :D

akansamet55war
08.Ağustos.2013, 03:01
sağol teşekkürler . ama iyi oldu tabi zaten sordum türk gibi hissediyorum dedi :D

Lord Black
08.Ağustos.2013, 03:33
Madem konusu açılmışken sorayım bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Türk olması için 10 yıl gerekiyor bir oyuncuya. 10x365=3650 gün. Türk olması için kalan/geçen gün sayısı yazıyordu önceki serilerde profilinde oyuncunun. Onu bulamadım ben var mıdır yok mudur?

akansamet55war
08.Ağustos.2013, 04:15
oyuncu profilinde bilgi kısmı var. orda da kişisel bilgi ve uyruk var .uyruğa girersen görebilirsin

Lord Black
08.Ağustos.2013, 04:42
oyuncu profilinde bilgi kısmı var. orda da kişisel bilgi ve uyruk var .uyruğa girersen görebilirsin

Teşekkürler :)

sentugo
08.Ağustos.2013, 10:45
Madem konusu açılmışken sorayım bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Türk olması için 10 yıl gerekiyor bir oyuncuya.

Ve de sürekli olarak Türkiye'de kalması lazım. Yoksa sayaç sıfırlanır. Ve Türkçe dilini biliyor olması lazım.