PDA

View Full Version : Karar Verme

hyuga10
28.Ağustos.2013, 21:18
Bir oyuncunun sadece karar verme özelliğini arttırmak istiyorum. Diğerleri istediğim seviyede bunu en iyi nasıl yapabilirim? Sadece karar vermeyi ve yüksek öncelikli onu etkileyen bir antrenman var mı veya farklı bir yolu?

sentugo
28.Ağustos.2013, 22:32
Silin bu mesajı, rehber kısmında verdim cevabını...

hyuga10
28.Ağustos.2013, 23:48
Telefondan gezindigim icin sayfalara detayli bakamasam da cevabi tutoring rehberinde verdiginizi dusunuyorum. Orada konumuz determination yani kararlilikti. Benim sordugum ise decisions yani karar verme diye geciyor oyunda. Tutoring ile bu ozellik de etkileniyorsa bilmedigim bir durumdu bunun tesekkur ederim. Durumu kararlilikla karistirdiysaniz veya farkli bir yerde cevap verdiyseniz beni cevaba yonlendirirseniz sevinirim. Durumu ben de yanlis anlamis olabilirim tabi ama su an oldukca arada kaldi durum benim icin.

sentugo
29.Ağustos.2013, 00:30
Yok yanlış görmüşüm onu ancak

Decision özelliği sadece maç tecrübesi ile gelişiyor.
Yani oyuncu ne kadar çok oynarsa o kadar gelişiyor
Yani yaşlandıkça o özellik de gelişiyor.

Sadece karar verme değil, Kararlılık, Cesaret, Agresiflik, Yaratıcılık özellikleri de aynen o şekilde gelişir...

Önder HOCA
29.Ağustos.2013, 02:17
bireysel olarak antremanla olmuyor ancak genel antremanda olur, antremanı taktik olarak seçersen karar verme, konsantrasyon, önsezi, soğukkanlılık ve pozisyon alma gelişir tabi bunu bütün takıma yaptırman lazım

fm 2014 te değişen antreman sisteminde bireysel antremana özen göstermişlerdir umarım

sentugo
29.Ağustos.2013, 03:51
fm 2014 te değişen antreman sisteminde bireysel antremana özen göstermişlerdir umarım

Umuyoruz :D

hyuga10
29.Ağustos.2013, 08:59
Bilgiler icin tesekkur ederim. Milanda kariyer yapiyorum da mesela Sharawy'nin bircok ozelligi istedigim seviyede, ama denge ve karar verme konusunda sıkıntılı buluyordum. Antranman kisminda kanat oyuncusu olarak calistirirken bunun karaf vermeyi de etkiledigini ve gelistigini de gordum. Tabi bu oyuncu cogunlukla maclara ilk 11 cikiyor vd degismiyor onun da etkisi buyuktur. İnsallah fm 14te bir oyuncuyu istedigimiz gibi gelistirebiliriz.