PDA

View Full Version : Kazım Kazım

MrRuthless
02.Eylül.2013, 23:24
Arkadaşlar Galatasaray'ı yönetiyorum herkes şu kazımdan kurtulmaya çalışıyo ama bende harika performans gösteriyo messi gibi oynuyo resmen :D

Katusha
02.Eylül.2013, 23:26
Arkadaşlar Galatasaray'ı yönetiyorum herkes şu kazımdan kurtulmaya çalışıyo ama bende harika performans gösteriyo messi gibi oynuyo resmen :D

Evlat olsa sevilmez.

MrRuthless
02.Eylül.2013, 23:39
Evlat olsa sevilmez.

Bende hiç sevmem ama şu an ligin 2. Haftasını bitirdim.

Süper kupada eboue sattığım için ve sabri de sakat olduğu için sağ bekte hamiti oynattım.Kanatta kazımı,1 gol 1 asist yaptı

İlk haftada 60.dk da girdi 2 asist

İkinci hafta 90 dk oynadı 1 gol 2 asist

Yuh dedim bi an .D

Katusha
03.Eylül.2013, 01:06
Bende hiç sevmem ama şu an ligin 2. Haftasını bitirdim.

Süper kupada eboue sattığım için ve sabri de sakat olduğu için sağ bekte hamiti oynattım.Kanatta kazımı,1 gol 1 asist yaptı

İlk haftada 60.dk da girdi 2 asist

İkinci hafta 90 dk oynadı 1 gol 2 asist

Yuh dedim bi an .D

Tek maçlık olaylar olabilir ya da 3-4 haftalık ama hiçbir zaman 10 maç arka arkaya oynayıp ortalamasını 7.00 üstü tutamamıştır.

playeray
03.Eylül.2013, 02:21
O paslanmaya yüz tutmuş adamlar bazen kendini aşabiliyor. Mehmet Akyüz de coşuyordu arada. Erkan Kaş çöp haliyle 2 maçta 4 gol atmıştı bende :d

MARCO
03.Eylül.2013, 23:53
Çocuğum olsan kimlik çıkartmazdım :)

ugur732
03.Eylül.2013, 23:57
O paslanmaya yüz tutmuş adamlar bazen kendini aşabiliyor. Mehmet Akyüz de coşuyordu arada. Erkan Kaş çöp haliyle 2 maçta 4 gol atmıştı bende :d

akyüz ü hiç sorma ya fm 12 beşiktaş kariyerimde son 3 4 maç forvet kalmamıştı mecbur adamı oynattım her maç 1 gol attı şampiyon oldum adamın sayesinde :icon_razz: