PDA

View Full Version : malıyet..

elapuesto
08.Eylül.2013, 22:12
Uzun bır aradan sonra fm14 ıle sahalara donuyorum bıraz heyecan var :) neyse bır transfer lıstesı hazırladım sızce asagı yukarı yazıcagım bu oyuncuların toplam malıyetı ne kadara gelır ?
J.butland l.shaw l.baınes g.wıjnaldum c.benteke j.draxler

Corpus
08.Eylül.2013, 22:23
Fm14 ile dönüyorsan daha zamanın var sanırım

himone
08.Eylül.2013, 22:26
300 milyon civarı bir rakam olur galiba. Özellikle Draxler ve Benteke'nin alınmasının en azından ilk sene mümkün olmadığını düşünüyorum. Bu sebeple uçuk rakamlar vermek zorundasınız.

elapuesto
08.Eylül.2013, 22:39
300 milyon civarı bir rakam olur galiba. Özellikle Draxler ve Benteke'nin alınmasının en azından ilk sene mümkün olmadığını düşünüyorum. Bu sebeple uçuk rakamlar vermek zorundasınız.

Zor ama dusunsene 11 ıskeletının merkezınde draxler ve benteke gıbı 2 ısım var ıse o takım canavar olur almak ıcın denıcem zor olsa bıle karıyere lıverpool ıle baslıyacagım ıcın bu ısımlerı cok ıstıyorum suarezı satıp kaynak yaratıcam buyuk ıhtımal ıle

playeray
09.Eylül.2013, 02:13
Tek sezonda hepsi toplanmaz anca her transfer dönemi 1 oyuncu

samasti
27.Eylül.2013, 14:00
Uzun bır aradan sonra fm14 ıle sahalara donuyorum bıraz heyecan var :) neyse bır transfer lıstesı hazırladım sızce asagı yukarı yazıcagım bu oyuncuların toplam malıyetı ne kadara gelır ?
J.butland l.shaw l.baınes g.wıjnaldum c.benteke j.draxler

Güzel bir çalışma olmuş :) aynı heyecanı bende de yarattı fakat her babayiğidin (takımın) harcı değil hepsini birden almak :)

elapuesto
27.Eylül.2013, 23:33
Güzel bir çalışma olmuş :) aynı heyecanı bende de yarattı fakat her babayiğidin (takımın) harcı değil hepsini birden almak :)

Zor ama kesınlıkle ugrasıcam :)