PDA

View Full Version : 6 Eylül Transfer Yaması - FM 2014 Keyfi %100 Güncel -

burak mat
09.Eylül.2013, 19:21
6 Eyül ile birlikte sona eren transfer sezonunda yer alan bütün transferleri hem yurt içi hem yurt dışı (transfermarkt.com, footballpress.net ,sporx.com) gibi siteleri kullanarak gerçekleştirdim.

Ayrıca FM'nin en büyük sorunlarından biri olarak gördüğüm oyuncuların pozisyon sacmalıklarını ve yanlış değerlendirilğini düşündüğüm CA ve PA değerlerini, bazı özelliklerini ve hareket tercihlerini , TD'lerin kullandıgı güncel formasyonların oyuna yansıtılmamasını aşırıya kaçmadan yeniledim. TD formasyonlarını güncellerken transfermarkt.com'da bulunan match report bölümünden yararlandım. Çok büyük emek verdim diyebilirim tüm takımların kadrolarını her açıdan şu güne uydurmak için.

Değişiklikler;
- Türkiye,İngiltere,İspanya,İtalya,Fransa,Rusya,Port ekiz,Hollanda için detaylı gerçekleştirilirken kendim 15'ten fazla ülke secerek oynadığım ve bu ülkelerdeki takımlarla oynarken aynen günümüzdeki gibi mücadele etmelerini istediğimden Belçika,Ukrayna gibi avrupa kupalarında olan takımları da güncelledim.
- Milli takımların da TD'leri ve formasyonları güncellenmiştir.
- TSL zorluk değerini 10 puan artırdım ve tüm takımları özellikle çok zayıf bırakılan Anadolu takımlarının ve hocalarının da hakkını verdiğimi düşünüyorum.

Sonuç olarak; olumlu olumsuz her türlü görüşlerinizi veya eksik gördüğünüz noktaları belirtirseniz sevinirim. İyi oyunlar...

İNDİR
http://www.mediafire.com/download/gdavb3kqa1z7w5g/editor_data.rar

kcabjk
09.Eylül.2013, 20:19
Büyük emek harcamışsın hocam. Teşekkürler. İndiriyorum, sonuçları yazacağım.

kcabjk
09.Eylül.2013, 20:31
Yalnız ilk baktığım Beşiktaş'ın stad durumu oldu, orada bir eksiklik var sadece. Kadrolar falan çok iyi

burak mat
09.Eylül.2013, 22:38
Yalnız ilk baktığım Beşiktaş'ın stad durumu oldu, orada bir eksiklik var sadece. Kadrolar falan çok iyi

hocam inönüde bıraktım ve acıkcası yeni stada geçio kasımpasada oynayacak bunu nasıl yapabilirim bilemiyorum anlatan olursa ekliyebilirm dert olmaz

loopusmunes
11.Eylül.2013, 12:26
hocam inönüde bıraktım ve acıkcası yeni stada geçio kasımpasada oynayacak bunu nasıl yapabilirim bilemiyorum anlatan olursa ekliyebilirm dert olmaz

Yeni stadyum ekle vodafone arena diye... inönüyü bitmiş stat olarak ayarla... beşiktaşın stadyumunu tayyip paşa olarak ayarla... stadyum taşımada da geçiş tarihini seçip vodafone arenayı ekle...

okochaorhan10
11.Eylül.2013, 15:08
başka bir siteye upload edebilirmisiniz?

Namzet
11.Eylül.2013, 15:58
İndiremiyorum başka bir siteye upload edebilirsen iyi olur,eline sağlık

burak mat
11.Eylül.2013, 21:50
başka bir siteye upload edebilirmisiniz?

linki yeniledim buyrun
http://www.mediafire.com/download/0yjtk1fekguxlg1/editor.rar

burak mat
11.Eylül.2013, 21:50
İndiremiyorum başka bir siteye upload edebilirsen iyi olur,eline sağlık

http://www.mediafire.com/download/0yjtk1fekguxlg1/editor.rar

burak mat
11.Eylül.2013, 21:51
Yeni stadyum ekle vodafone arena diye... inönüyü bitmiş stat olarak ayarla... beşiktaşın stadyumunu tayyip paşa olarak ayarla... stadyum taşımada da geçiş tarihini seçip vodafone arenayı ekle...

hocam yaptım istediğin değişikleri bakınca görüşünü yazarsın

antiochia
15.Eylül.2013, 01:42
Hırvatistan ligi var mı acaba?

El Gato
19.Ekim.2013, 11:12
Ben indirdiğim dosyaları editor dataya atıyorum ama oyunda veriler gözükmüyo. ne yapabilirim arkadaşlar

hexagoncw
08.Kasım.2013, 11:37
hocam silmişsin dosyayı...

FIRATAVSAR91
09.Kasım.2013, 10:22
dosya görünmüyor

aykutgs54
21.Ocak.2014, 02:38
nasıl kurcaz hocam bunu ?