PDA

View Full Version : Teknik Heyet Olayı

Uche
12.Eylül.2013, 19:19
FM 14'de keşke şu teknik heyet listesine bir kalıcılık getirseler. Gerçekte olduğu gibi kendi ekibimizi, transfer olduğumuz takımlara aktarabilsek direk.

samasti
27.Eylül.2013, 13:58
FM 14'de keşke şu teknik heyet listesine bir kalıcılık getirseler. Gerçekte olduğu gibi kendi ekibimizi, transfer olduğumuz takımlara aktarabilsek direk.

Deminden beri forumda geziniyorum yenilik ne olsun diye. En çok dikkatimi çeken bu... Bence yapılabilir. :)

Universal
02.Ekim.2013, 15:59
Geçenlerde benimde aklıma geldi biz bireysel olarak bir kaç kişi ile anlaşıp gideceğimiz kulüpler için konuşabilsek keşke.

Redrum
02.Ekim.2013, 16:06
Valla biz istifa edince onlar da istifa ediyor genelde. Onlarla zaten aramızda bir bağ oluşmuş gibi hissediyorum ben :D

ForCimbom
02.Ekim.2013, 16:44
öbür takıma gidince teklif edin işte nasılsa sizi seviyor olacaklardır

Aydin
02.Ekim.2013, 17:20
bunun mantığını aslında yavaş yavaş entegre ediyorlar oyuna. uzun süre çalıştığınız bir kulüpte istifa ettiğiniz veya kovulduğunuz zaman ekibin geri kalanı da görevini bırakıyor.

fm 15'te böyle bir olay bekliyorum ben. yapalar mutlaka.

xwerswoodx
02.Ekim.2013, 17:53
Valla biz istifa edince onlar da istifa ediyor genelde. Onlarla zaten aramızda bir bağ oluşmuş gibi hissediyorum ben :D

mecbur hissediyorsun kendini değil mi :p bende aynı senin gibi hissediyorum :D :D

mustiUA
03.Ekim.2013, 11:25
çok mantıklı bence de kesinlikle yapılmalı. Ben zaten takım değiştirirsem tüm ekibime sözleşme önermeyi düşünüyorum.

serwan
03.Ekim.2013, 11:29
ben bazı kariyerlerimde sırf o kadar uğraşıp bir araya getirdiğim teknik heyeti yeniden oluşturmak zor olur diye başka takımlardan gelen teklifleri reddediyorum.
bunu ta en başından beri bekliyorum ama bi türlü yapmadılar. dünyada böyle oluyor bu. neden oyunda yok anlamak güç.

zalim0773
07.Ekim.2013, 14:35
katılıyorum öyle bir yenilik güzel olur :D