PDA

View Full Version : Aktivasyon ile ilgili

Cr1minaL
20.Ekim.2013, 17:50
Arkadaşlar ben oyunu playstore aracılığı ile temin ettim. Yalnız 2 kod birden gönderiliyor bu kodlardan biri sanırım beta biri ise full sürüme aitmiş, ama bunların hangi sürüme ait oldukları yazmıyor. Ben herhangi birini aktive etsem sorunsuz bi şekilde betaya başlamış olurmuyum?

razerss
20.Ekim.2013, 19:22
Evet olursun. Ama ben 1. kodu tercih ettim.

himone
20.Ekim.2013, 19:33
Ben de buradan devam ediyim, tam sürüme geçerken nasıl olacak? 2. kodu girerek sıfırdan mı kurulum yapacaz, yoksa aynı kod direk tam sürüme mi geçecek?

xwerswoodx
20.Ekim.2013, 19:41
steam otomatik güncelleyecektir kod üzerinden

nessus
21.Ekim.2013, 17:31
Playsote bana inatla kod yollamıyor bende bunu anlamıyorum :) Telefonla arayıp kayıt bıraktırmama rağmen.

ReaList
21.Ekim.2013, 17:52
Playsote bana inatla kod yollamıyor bende bunu anlamıyorum :) Telefonla arayıp kayıt bıraktırmama rağmen.
Playstore'daki hesabından kontrol ettin mi ?
Anasayfada "Merhaba, TTNEt müşterisi" yazan kısımda "Oyunlarım" sekmesine tıkla, FM 2014'ün üzerine tıkla, açılan sayfada en altta Aktivasyon Kodlarını göreceksin.

nessus
21.Ekim.2013, 17:57
Kontrol ettim evet. Foruma yazmamdan birkaç dakika sonra sanki serzenişimi duyup sms attı TTnet incelemeler devam ediyor diye. Neyse sağlık olsun, şöyle bir açıp bakmak dışında ilgilenmem mümkün değil zaten.