PDA

View Full Version : Didier Drogba

ReaList
22.Ekim.2013, 18:08
http://dosya.turksportal.net/research/14.0.0/Galatasaray_Didier_Drogba.png

ForCimbom
22.Ekim.2013, 23:47
drogba 155 ca bence biraz fazla. o kadarlık adam değil devamlılık ve mental kuvvet sayesinde bu kadar iyi gözüküyor

europeanconquer
23.Ekim.2013, 16:20
Tam bir canavar,yaratıcı forvet görevinde çok fazla asist yapabilir ki gerçekte de öyle ancak Burak gibi bir kazma olunca asist sayısı olması gerekenden oldukça düşük oluyor.

mortalknight
25.Ekim.2013, 13:56
Oyunda dagıtıyor ortalıgı :)

Profili gayet yerinde,hatta dribbling 1,2 kademe daha yukarı cıkabilir.

Frikik ler de 1,2 aşagı cekilebilir.

cureshot
25.Ekim.2013, 15:25
Frkikleri 1 olmalı, gerçi Kopenhag maçında kaleyi buldu 2 olsun hadi. :D

licentia
25.Ekim.2013, 20:44
http://www.dailymotion.com/video/xbph5m_didier-drogba-free-kick-master_sport

Redrum
25.Ekim.2013, 21:45
Bir Galatasaray taraftarı olarak ve maçların %90ını izlemiş biri olarak Drogba'nın gereginden fazla iyi yapılmış olduğunu düşünüyorum. Yani açıkçası oyunda bu Drogba'ya ligde 25 gol attırmak işten bile degil gibi gözüküyor. Ama işin tuhaf tarafı da hangi özelligi gereginden fazla karar veremiyorum. Stamina , natural fitness ve strenght bir iki tık düşürülebilir ama zaten 35 yaşında oldugu için muhtemelen oyunda bu özellikleri 3 4 ayda düşüşe geçiyordur. Bunların dışında kesinlikle bariz düşmesi gereken özellik agression. 10 - 11 seviyesine çekilse kimse itiraz etmez diye düşünüyorum.

William Rookwood
27.Ekim.2013, 02:14
Bitiricilik 15 olabilirdi, 14 biraz düşük olmuş.

excaliburuA
31.Ekim.2013, 14:05
hız, çeviklik, hızlanma birer tık düşürülebilir. drogba, topsuz alanda çok başarılı değil bana kalırsa. ayrıca bitiricilik kesinlikle artmalı.

William Rookwood
31.Ekim.2013, 23:00
Hızlanma düşmemeli bence. Yanlış hatırlamıyorsam Kopenhag ve bir lig maçında topu yavaş tempoda sürerken aniden hızlandı ve rakibini çok kolay geçmişti.

Redrum
07.Kasım.2013, 02:27
Agression konusunda araştırmacıların düşüncesini çok merak ediyorum ya bariz düşmeli değil mi :)

perpetua
11.Kasım.2013, 19:17
Agression konusunda araştırmacıların düşüncesini çok merak ediyorum ya bariz düşmeli değil mi :)

Aggression'un dusmesi hava toplarina cikma konusunda pasif kalmasina da neden oluyor. Ilk basta biz de oyle dusunduk ama o zaman yapay zeka hedef santrafor yerine fazlalikla firsatci forvet olarak oynatiyordu.

Redrum
11.Kasım.2013, 19:41
Aggression'un dusmesi hava toplarina cikma konusunda pasif kalmasina da neden oluyor. Ilk basta biz de oyle dusunduk ama o zaman yapay zeka hedef santrafor yerine fazlalikla firsatci forvet olarak oynatiyordu.

Bravery ile bu dengelenebilir hem de daha doğru bir şekilde oyuna yansır gibi geliyor bana.

..JoaQuiN..
11.Kasım.2013, 19:43
herif benim oyunda 37 yaşına geldi profil hala aynı gibi.. ayrıca antremanla hala gelişiyor.düşüşe geçen özelliklerde var ama profil çok sağlam bakalım kaç yaşına kadar oynayacak.

brkdnz
17.Aralık.2013, 17:20
Bu adamın alamadığı kafa topu vuramadığı yüksek top yok gibi birşey.

Sanırım hava toplarındaki hakimiyet için jumping ile strength etkiliydi. Jumping 1 kademe yukarı mümkünatı var ise çekilmeli bence. Bunun dışında off the ball ve composure da arttırılabilir. Yaşının da etkisiyle artık daha nerede duracağını bilen daha sinirleri alınmış bir isme doğru evriliyor.

39-40 yaşına kadar ortalama üstü verim verebilecek bir profil yapılması yerinde olmuş zira bu adam oraları görür. Başarılı olmuş.

Unsal123
21.Aralık.2013, 23:40
Profil'i gayet yerinde , hava toplarında müthiş birşey kafa golüyle şov yapıyor yanında asistleri tam istediğim bir forvet . Tek Forvet oynatıcaksanız Pivot'la coşar .

perpetua
27.Aralık.2013, 18:26
Bu adamın alamadığı kafa topu vuramadığı yüksek top yok gibi birşey.

Sanırım hava toplarındaki hakimiyet için jumping ile strength etkiliydi. Jumping 1 kademe yukarı mümkünatı var ise çekilmeli bence. Bunun dışında off the ball ve composure da arttırılabilir. Yaşının da etkisiyle artık daha nerede duracağını bilen daha sinirleri alınmış bir isme doğru evriliyor.

39-40 yaşına kadar ortalama üstü verim verebilecek bir profil yapılması yerinde olmuş zira bu adam oraları görür. Başarılı olmuş.

Off the ball ve composure artarsa, yapay zeka onu poacher olarak oynatmaya baslar. Bu da istenilenin aksi bir durum.

Hatta yukseltmek degil, dusurmek daha dogru olacak bence.

Redrum
27.Aralık.2013, 18:39
Off the ball ve composure artarsa, yapay zeka onu poacher olarak oynatmaya baslar. Bu da istenilenin aksi bir durum.

Hatta yukseltmek degil, dusurmek daha dogru olacak bence.

Ömer abi yapay zekanın onun hangi rolde oynatacağı sorunsalı yapay zekayı yapanların problemi değil mi? Önemli olan bizim hangi rolde oynattığımız ve maç motorundaki yansımasının gerçeğe yakın olması değil midir ?

perpetua
28.Aralık.2013, 01:58
Ömer abi yapay zekanın onun hangi rolde oynatacağı sorunsalı yapay zekayı yapanların problemi değil mi? Önemli olan bizim hangi rolde oynattığımız ve maç motorundaki yansımasının gerçeğe yakın olması değil midir ?

Zaten o yuzden off the ball ve composure'un daha yukselmesi hic mantikli degil. Adami target man disinda bir rolde goremiyorum ben.

Redrum
28.Aralık.2013, 02:26
Zaten o yuzden off the ball ve composure'un daha yukselmesi hic mantikli degil. Adami target man disinda bir rolde goremiyorum ben.

O halde agression konusunda yaptığın açıklamayı ben anlamakta güçlük çekiyorum bu durumda. Müsait olduğun bir ara izah edebilir misin? Çünkü agressionun gerçekten 10 falan olması gerekiyor belki de.