PDA

View Full Version : Umut Bulut

ReaList
22.Ekim.2013, 18:13
http://dosya.turksportal.net/research/14.0.0/Galatasaray_Umut_Bulut.png

europeanconquer
23.Ekim.2013, 16:21
Bu adam için press özelliği eklenip değeri 20 yapılmalı.Yorulmadan usanmadan koşuyor,press yapıyor,zaten oyuna yansıtılmış o da.

perpetua
23.Ekim.2013, 17:35
Work rate zaten onun icin var. :)

Nocna Mora
23.Ekim.2013, 19:03
Work rate zaten onun icin var. :)

19 hatta 20 bile olabilir bence. Avrupa futbolunu elimden geldiğince takip ediyorum, Umut gibi 80-90 dakika hem hücumda hem savunmada inanılmaz bir çalışkanlığa sahip oyuncu görmedim.

Fearless Coward
23.Ekim.2013, 19:20
Umut çok iyi olmuş valla ilk sezonum bitti tüm kulvarlarda 30 gol attı takımın en golcüsüydü üstelik öyle her maçta da oynamadı çok başarılı olmuş profilinin fazlasını yansıtıyor.

perpetua
23.Ekim.2013, 20:24
19 hatta 20 bile olabilir bence. Avrupa futbolunu elimden geldiğince takip ediyorum, Umut gibi 80-90 dakika hem hücumda hem savunmada inanılmaz bir çalışkanlığa sahip oyuncu görmedim.

Kuyt var yahu. :)

bnmv
23.Kasım.2013, 06:08
Kuyt var yahu. :)

Elinize sağlık çok güzel bir profil olmuş fakat devamlılığın 12'den fazla olması gerekmez mi?

brkdnz
17.Aralık.2013, 17:14
Tackling ve crossing özellikleri 2-3 tık arttırılmalı bence. Crossing için bu sene yaptığı ortalar ve asistler net veriler zaten. Arka direk ortasını özellikle çok ama çok iyi yapıyor. 10-11 olmasında hiç sakınca yok.

Tackling için ise santrafor pozisyonu için 8 yüksek bir rakam bile olsa hak ettiğini vermek gerek diye düşünüyorum. Top kazanma istatistiklerini bilmiyorum ancak izlediğim kadarıyla umut top kazanma konusunda Emenike'den asla kötü bir oyuncu değil. Emenike'nin 9 aldığı yerde Umut en kötü 10 almalı bence. Ha Emenike'nin o özelliği fazla olduğu düşünülüyorsa yine Kuyt ile benzer yetenekteler bu anlamda. Kuyt 10 tackling'e sahip. Umut da onu almalı bence. 10 önerim burada.

Bunun dışında teamwork özelliği ile tam defansif forvet gibi duruyor dışarıdan profil bu anlamda net olmuş, güzel olmuş.