PDA

View Full Version : ATM parayı yuttu!

ThersoN
23.Ekim.2013, 20:01
Başına gelen varsa beni bi sakinleştirsin :)

YapıKredi'nin şubeden ayrı bi ATM'sine kredi kart borcumu yatırdım. Tanımlayamadığı parayı geri verdi ama katlanmış olarak verdiği için sıkıştı alamadım. Anahtar falan soktum en sonunda güvenlik sebebiyle paraya el konuldu dedi.

Yanımda telefon yoktu. Az önce Müşteri Hizmetleri ile konuştum. Kaydınızı oluşturduk bir iki güne paranız yatar dediler ama kesin olarak şu kadar paranız bloke olmuş görebiliyoruz demediler.

Sonuç itibariyle bu durumu yaşayan varsa bana bir yardımcı olun.

Not: Başınıza böyle bir durum gelirse kesinlikle ATM'nin kodunu alın bir şekilde işlem kaydı yaparken soruyorlar. Ben adresini verdim ama kodu olsa daha etkili olur dediler.

Burak Akmanoğlu
23.Ekim.2013, 20:14
Sonuçta paranız gelmeyecek mi ?

kumbara
23.Ekim.2013, 20:17
Bankamatik açıldıktan sonra sayılan paradan artan senindir zaten. Adres vermen yeterli koda gerek yok ben her hafta bir kere sıkıştırıyorum taksim talimhanedeki finansbank bankamatiğine. Bu zamana kadar sorun çıkmadı, rahat olabilirsin yani.

Ayrıca paraya el koyduysa bankamatik için rahat olsun, o para daha ordan çıkmaz, bankamatikte sıkışan para düzeltilene kadar içeriden, para yatırma işlemide yapılamaz o bankamatikten.