PDA

View Full Version : moda olan oyuncular

gfblugano35
25.Ekim.2013, 13:26
konu başlığı biraz garip olabilir öyleyse düzeltirsiniz :D herneyse konuya gelelim. bilindiği gibi oyunun başında bazı oyuncular var. honda mehmet ekici reyes hakan çalhanoğlu ali adnan enes ünal vs. gibi bazı oyuncular var ucuza alınabilen ve şuan alınması oldukca moda olan oyuncular. bu oyuncuları kadrosuna katııp verim alan arkadaşlar varmı sizce alınmalımı bu tip oyuncular burdan yazarsanız sevinirim :) tabi bilinmeyen oyuncular varsa onlarıda yazabilirsiniz :D

PaVLeNKo
25.Ekim.2013, 14:21
Hakan Çalhanoğlu ve Mehmet Ekici'yi aldım Hakanı Kasımpaşaya kiralık gönderdim,Mehmet Ekici ise as takımda özellikle AMC posizyonunda fena değildi..Rahatlıkla işin görür..Enes'ide takip ediyorum ancak büyük takımlar için henüz yeterli değil..

martymcfly
25.Ekim.2013, 19:16
Başlık güzel sevdim :D Moda oyunculardan mümkün oldukça uzak durmaya çalışıyorum. Herkesin kadrosunda aynı adamlar görmek oyundan soğutuyor beni.

wolfson
25.Ekim.2013, 19:47
bu Reyes bildiğimiz Reyes mi :D haberim yoktu ondan

gfblugano35
25.Ekim.2013, 20:49
Aynen bildigimiz reyes ben 10 milyona aldim fenerbahçeye. Turkiyeye geliyo yani ve fenada oynamiyo

Önder HOCA
25.Ekim.2013, 23:47
keisuke honda alın herkese aldırın

gfblugano35
26.Ekim.2013, 00:11
nasıl oynatıyosun kardeşim hangi pozisyon rolde ?

Önder HOCA
26.Ekim.2013, 00:54
3 lü ortasaha solunda emre defansif oyun kurucu sağında honda oyun kurucu arkalarında mehmet topal gizli libero

Damigol
27.Ekim.2013, 16:50
Damiao bu sene bir harika dostum.

samasti
03.Kasım.2013, 15:13
konu başlığı biraz garip olabilir öyleyse düzeltirsiniz :D herneyse konuya gelelim. bilindiği gibi oyunun başında bazı oyuncular var. honda mehmet ekici reyes hakan çalhanoğlu ali adnan enes ünal vs. gibi bazı oyuncular var ucuza alınabilen ve şuan alınması oldukca moda olan oyuncular. bu oyuncuları kadrosuna katııp verim alan arkadaşlar varmı sizce alınmalımı bu tip oyuncular burdan yazarsanız sevinirim :) tabi bilinmeyen oyuncular varsa onlarıda yazabilirsiniz :D

Bu soylediklerinizden Reyes haric hepsini aldim. Fakat noda olduklarini bilmiyordum... malum yabanci kontenjanina uymak icin mecburiyetten aldim ve Hakan Calhanoglu tatmin edici bir performans gosteriyor kanat oyuncu pzoisyonunda. Mehmet Ekiciyi ise her seride alirim potansiyeli okduguna inandigim bir oyuncu kendisi... Honda ise imza attirda oldugu icin ve senelik 2m ye oynayabikeceginden tercih sebebim oldu cokta memnunum. Her ortadahada her yerde oynayabiliyor