PDA

View Full Version : Offline oynamak

FelipeMelo
25.Ekim.2013, 21:28
Umarim yanlis yere acmadim konuyu. Actiysam affola :)

Arkadaslar sizlere bir sorum olacak. FM13de arkadasimla beraber alip offline olarak ikimizde kendi laptoplarimizda oynuyorduk. Bu seride aynisini yapmak mumkun mu acaba? :)

BaGa TaRKaN
25.Ekim.2013, 21:45
Tabiki de Mümkün Aynı Hesaptan Farklı 2 PC ile Offline Oynanabilir :)

Yeter ki Offline Olun Online Takılmayın :D

FelipeMelo
27.Ekim.2013, 19:14
Tabiki de Mümkün Aynı Hesaptan Farklı 2 PC ile Offline Oynanabilir :)

Yeter ki Offline Olun Online Takılmayın :D

Valla abi gecen sene bunu cok okuduk, bu sene pek fazla yazan olmadigi icin olmuyor diye dusunmustum :) Yada ben pek fazla takip edemedigim icin görmemisimdir. icim rahatladi. Kuzenle ortak alirim gecen sene yaptigim gibi :) Cevap icin saol abi.

Konu kilitlenebilir artik :)

FelipeMelo
29.Ekim.2013, 19:52
Flood olacak ama bir sorum daha olacak :) Simdi bir internet sitesi uzerinden alip bize steam kodu veriyor. iki kisi offline oynamak icin nasil yukleme olacak tek kod ile? Önce ben yukleyip benden sonra ayni kod ile ayni islemi diger laptopda mi yapiyoruz?

Yada steam hesabima mi giriyorum diger laptopda? orda oyunlarim arasinda görunur heralde, ordanda bu laptopa yukle falan mi diyoruz?

manager725
29.Ekim.2013, 19:58
Flood olacak ama bir sorum daha olacak :) Simdi bir internet sitesi uzerinden alip bize steam kodu veriyor. iki kisi offline oynamak icin nasil yukleme olacak tek kod ile? Önce ben yukleyip benden sonra ayni kod ile ayni islemi diger laptopda mi yapiyoruz?

Yada steam hesabima mi giriyorum diger laptopda? orda oyunlarim arasinda görunur heralde, ordanda bu laptopa yukle falan mi diyoruz?

Öncelikle bir hesap belirleyin. Sizin ya da arkadaşınızın olabilir (yada bağımsız yeni bir hesap). Sonra kendi PC'nize bu hesaptan girerek yükleyin. Diğer arkadaşınızın koda ihtiyacı bile olmayacak, oyun Steam kütüphanesinde görüntülenecek. Belirlenen hesaba girip direk kendi PC'sine yükleyecek. Yüklerken yalnızca yükleyen kişi Online olabilir, daha sonrasında ikiniz de Offline olarak oynayabilirsiniz.