PDA

View Full Version : İlk 11 seçerkenki kriterleriniz neler? Oyuncu mu? Taktik mi?

eg15
26.Ekim.2013, 21:59
Arkadaşlar taktikle ilgili birçok rehber okumama rağmen, hala şu oyunda neye göre taktik hazırlamam gerektiğini neye göre kadro belirlemem gerektiğini çözemedim.Örneğin ilk kadroya bakarken takımı Yardımcının verdiği Yetenek Puanına göre sıralayıp en iyi oyuncularımı belirleyeip onlara göre taktik kuruyorum ama yine de olmuyor.Siz taktiğinizi neye göre belirliyosunuz oyuncuları neye göre seçiyosunuz ?

Ronaldinho 10
26.Ekim.2013, 22:07
Ben mesela once taktigimi belirlerim.. ona gore de oyuncularimi alirim. Tabii ilk sezon transfer yapmak istemiyorsan takiminda olan oyunculara gore bir taktik belirlemen daha faydali olur.

Eogh
26.Ekim.2013, 22:39
Benim genelde taktik olur ama mümkün mertebe Veli Kavlak'ı seçmemek ilk tercihim. Şaka bir yana eğer Beşiktaşla oynuyorsam ki başka takım almadım büyük takımlara, maçın dengede gideceği maçlara göre ve Anadolu kulüplerine göre uyguladığım taktikler var yani aslında bir kaç taktiği karşı takıma göre seçiyorum tabi ondan sonra oyuncularımı taktiğe göre transfer ediyorum.

LifeYourself
26.Ekim.2013, 23:04
Taktiğimi yaparım.10 Numara(Riq10 :zuhaha )mı koyarım taktiğin ortasına sonradanda toplantıda söz verdiğim adamlarıda koyarım uygun yerlere ve en son olarak güvendiğim bir antrenöre kadroyu sorar maçımı yaparım ^^