PDA

View Full Version : Fm Asıl Update

Onbir
27.Ekim.2013, 22:07
Bildiğiniz gibi ellerimizde beta sürümü var ve steama göre bunlar 1.4 gb 31 ekimde çıkıcak olan update in kaç gb olabilir ? ya da kaç gb bilen varsa sölesin lütfen .

atakan42
27.Ekim.2013, 23:04
3 gb yazıyordu FM 2014 sistem gereksinimlerinde.

manager725
27.Ekim.2013, 23:06
3.1 GB olmalı, öyle hatırlıyorum.

orhuncet
27.Ekim.2013, 23:39
Bencede 3 gb civarında :)

Universal
28.Ekim.2013, 14:16
Peki bu oyunu kurduğumuzda sistem otomatik olarak beta verilerini silecek mi?

manager725
28.Ekim.2013, 14:35
Peki bu oyunu kurduğumuzda sistem otomatik olarak beta verilerini silecek mi?

Beta verileri derken ne demek istediğinizi anlamadım? Kayıtlı oyun veya logo paketlerinden bahsediyorsanız bunlar silinmeyecek kalacak.

Eogh
28.Ekim.2013, 14:59
Oyuncu veritabanında da çok bir değişiklik olur mu? Ya da betada olmayıp final sürümünde olacak yenilikler var mı?

berksus
28.Ekim.2013, 15:17
Suan ki oyunumuzdan devam etsek buglar duzelicek mi?

5267
28.Ekim.2013, 15:34
Arkadaşlar olmadı Save'm gitmesin diye Save'yi bi yere kopyalayın yedeğini alın yani.Oyun çıktığına atın içine :)

manager725
28.Ekim.2013, 15:48
Oyuncu veritabanında da çok bir değişiklik olur mu? Ya da betada olmayıp final sürümünde olacak yenilikler var mı?

Beta 1.4 GB, gerçek oyun 3.1 GB. Tabi ki Beta'ya dahil edilmemiş yenilikler vardır. Örneğin Dark Tema final sürümünde yayınlanacak. Oyuncu veri tabanında hatalar düzeltilir sadece. Bir de kulüp bilgilendirme hataları varsa onlar düzenlenir.

Suan ki oyunumuzdan devam etsek buglar duzelicek mi?

Muhtemelen evet. Gerçek oyun 14.3 update'i gibi olacak. Defans problemi, kaleci hatları falan düzeltilir ve kayıtlı oyuna da etki eder. Yalnız nu bug'ları düzeltirken yeni bug'lar çıkmış olabilir. Onlar da ileri zamanda düzeltilir.

manager725
28.Ekim.2013, 15:51
Arkadaşlar olmadı Save'm gitmesin diye Save'yi bi yere kopyalayın yedeğini alın yani.Oyun çıktığına atın içine :)

Bu yapılmasın diye bu sene Cloud sistemi var.:)

Cloud'a kaydederseniz istediğiniz bilgisayarda oyununuza devam edersiniz. Normal Save kaybolsa bile kendi bilgisayarınızdan da devam edebilirsiniz.

Onbir
28.Ekim.2013, 16:47
Beta 1.4 GB, gerçek oyun 3.1 GB. Tabi ki Beta'ya dahil edilmemiş yenilikler vardır. Örneğin Dark Tema final sürümünde yayınlanacak. Oyuncu veri tabanında hatalar düzeltilir sadece. Bir de kulüp bilgilendirme hataları varsa onlar düzenlenir.

Muhtemelen evet. Gerçek oyun 14.3 update'i gibi olacak. Defans problemi, kaleci hatları falan düzeltilir ve kayıtlı oyuna da etki eder. Yalnız nu bug'ları düzeltirken yeni bug'lar çıkmış olabilir. Onlar da ileri zamanda düzeltilir.

Öğretmenimiz öğretiyor :D

orhuncet
28.Ekim.2013, 21:00
Update geldiğinde Steam zaten otomatik olarak güncelleyecek de ben şöyle biliyorum hiç bir save forma logo hiç bir şey silinmeyecek normal oyunlarmızdan devam edicez bir şeye dokunulmayacak yani

ua_anil
28.Ekim.2013, 23:26
Beta 1.4 GB, gerçek oyun 3.1 GB.
Beta'ya güncelleme gelecektir ama öyle sanıldığı kadar yüksek boyutlu olmaz, zaten şu haliyle indirdiğimiz 1.4GB ama açıldıktan sonra diskte 3GB yer kaplıyor.

Onbir
29.Ekim.2013, 02:25
Beta'ya güncelleme gelecektir ama öyle sanıldığı kadar yüksek boyutlu olmaz, zaten şu haliyle indirdiğimiz 1.4GB ama açıldıktan sonra diskte 3GB yer kaplıyor.

Doğru olabilir ama ilk önce fm 13 ile karşılaştırılması gerek bence :)

Universal
29.Ekim.2013, 10:50
Beta verileri derken ne demek istediğinizi anlamadım? Kayıtlı oyun veya logo paketlerinden bahsediyorsanız bunlar silinmeyecek kalacak.

Belgelerim klasöründe ki dosyaya dokunulmayacak kısaca. :)

Aydin
29.Ekim.2013, 18:13
Steam'de oyun indirilirken yazan boyut oyunun setup dosyalarının kapladığı boyuttur. Yani 1.4 gb oyunun setup dosyaları sadece. Oyun kurulumunu yaptığında 3gb yer kaplayacak.