PDA

View Full Version : FM2014 İlk İnceleme Puanları

manager725
28.Ekim.2013, 12:55
Sports Interactive'in başarılı serisi Football Manager'ın bu yılki oyunu da beğeni topladı. Football Manager 2014'ün ilk inceleme puanlarının oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Oyun ilk incelemelerinin çoğundan 9 puan almayı başardı.

Steam'de 39.99 dolara, Playstore'da 60 TL'ye satılan oyunun Türkçe dil desteği sunduğunu da belirtelim. Oyun ülkemizdeki mağazalarda kutulu olarak 60 ila 70 TL arasında satılıyor. Football Manager 2014'ün çıkış tarihinin 31 Ekim olduğunu da hatırlatalım. İşte ilk inceleme puanları.

Videogamer – 9/10
Eurogamer – 8/10 (tek puanını düşüren, artık FM2013'te ne gördüyse 14'te aynı tadı bulamamış her halde, ilginç)
TheSixthAxis – 9/10
DigitalSpy – 4/5
Gamespot – 9/10
GodisaGeek – 9/10

Bölüm Sonu Canavarı

urwrdskkn
28.Ekim.2013, 16:02
Ve Sanalsaray'da 39 tl Atlamayalım bence

wolfson
28.Ekim.2013, 18:00
bazı şeyler düzeltilirse ben de 9/10 derim kendi adıma ancak 2-3 şey var can sıkıcı işte.
-Toplar çok direkten dönüyor
-Kaleci şuttan önce zıplıyor
-Karşı karşıya çook pozisyon kaçıyor

samasti
03.Kasım.2013, 15:48
bazı şeyler düzeltilirse ben de 9/10 derim kendi adıma ancak 2-3 şey var can sıkıcı işte.
-Toplar çok direkten dönüyor
-Kaleci şuttan önce zıplıyor
-Karşı karşıya çook pozisyon kaçıyor

Kesinlikle katiliyorum... Acemice davranilmis sanki. FM 2013 te bunlar cok fazla degildi

Walter Sakana
03.Kasım.2013, 16:50
Ben aşırı beğendim. Fm2009'dan bu yana ilk kez oyundan bu kadar keyif alıyorum. Fm13 ne kadar kötüyse Fm14 de o kadar iyi bence.

Hazırladığım taktiklerin sahaya yansıtması eski serilere nazaran çok daha iyi olmuş. Roller daha çok hakkını veriyor. Özellikle "Complete Wing Back"ler müthiş. Hep beklediğim şey takım hücumdayken açılarak sahaya geniş yayılsın, savunmadayken ise yakınlaşarak alan daraltsın idi. Şimdi bazı yeni oyuncu talimatlarıyla bunu sahaya bir nebzede olsa yansıtmak mümkün.

3D görsel olarak bugüne kadar yapılmış olanların en iyisi.

Tek gördüğüm sıkıntı kanat savunmaları çok zayıf. Kanat oyuncuları elini kolunu sallaya sallaya rahatça top sürüp orta yapıyor.

Tabi bunlar ilk izlenimler. Belki bir süre oynadıktan sonra bu düşüncelerim tamamen değişecek. Şöyle 1-2 sezon tamamladıktan sonra daha net belli olur oyunun artı ve eksileri.

sarianet
03.Kasım.2013, 16:55
haber bölümü güzel olmuş yormuyor anında işlemleri yapabiliyorsun