PDA

View Full Version : Almanya Milli Takımı

dogus4621
31.Ekim.2013, 00:56
Arkadaşlar yıllardır FM'de Almanya milli takımında hiç oyuncu olmuyor, ilk zamanlar oyun hatası vs. diye düşünüyordum ama her yıl her yıl böyle olunca illa ki bir sebebi vardır dedim, neden almanya milli takımında hiç gerçek oyuncu olmuyor ve yamalarla düzeltiliyor...

ToRoSKaPLaNı
31.Ekim.2013, 00:59
Telif hakkından dolayı diye sanıyorum.

kiddynamite
31.Ekim.2013, 01:50
Arkadaşlar yıllardır FM'de Almanya milli takımında hiç oyuncu olmuyor, ilk zamanlar oyun hatası vs. diye düşünüyordum ama her yıl her yıl böyle olunca illa ki bir sebebi vardır dedim, neden almanya milli takımında hiç gerçek oyuncu olmuyor ve yamalarla düzeltiliyor...

yamaya gerek yok.
...data\db\1200\lnc\all silersen çıkıyor

xwerswoodx
31.Ekim.2013, 02:00
Silmek bir çok ayarın bozulmasına neden olur

Fake.lnc içindeki
#Germany
"FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 1

kısmındaki 1 "FAKE" özelliğinin açık olup olmadığıdır, onu 0 yapman gerçek oyuncuların gözükmesini sağlayacaktır.

Dosya yolu;
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2014\data\db\1400\lnc\all

di canio
31.Ekim.2013, 02:10
Bu dosyaları silerseniz eğer daha sonra Steam üzerinden İçerik Dosyalarını Doğrula seçeneğini kullanırsanız bu dosyalar geri gelir diye tahmin ediyorum. En güzeli dosyaların içeriğini değiştirmek bence. Tabii dosya doğrulama yapınca onları da değiştirmiyorsa.

mustiUA
31.Ekim.2013, 10:23
önemli bir konu mesajımız bulunsun sonra aramayla uğraşmayalım :)

fmhastasi
31.Ekim.2013, 11:04
milli takım yönetirken crash dump veriyor full sürümde düzelir inşallah

kemalercan
31.Ekim.2013, 17:54
bende değiştirdim ve düzeldi;fakat arkadasta yazmıs steamden icerik dogrula deyince eski haline dönermi onu da yasayıp görücez...

tefo89uaa
31.Ekim.2013, 19:01
aynı şey japonya için de söz konusu onu nasıl düzeltebiliriz, ayrıca kayıtlı oyunlarda bu 1 i 0 yapma olayı işe yarıyor mu?

playeray
31.Ekim.2013, 19:05
aynı şey japonya için de söz konusu onu nasıl düzeltebiliriz, ayrıca kayıtlı oyunlarda bu 1 i 0 yapma olayı işe yarıyor mu?

Yarıyor fakat bir sonraki milli takım kadroları duyurulana kadar beklemen lazım.
Japonya, Çin ve Kore için de aynı klasördeki nleague.Inc girmen gerek.