PDA

View Full Version : Editor, ScoutGenie ve Alt lig ile Logo dosyası

HKi
31.Ekim.2013, 17:17
Valla baktım baktım göremedim. 2014'e ait bu bilgileri. Bu yüzden de sorma gereği duydum.

1 - Öncelikle editör ü nereden indiriyoruz ve ulaşıyoruz? Steam'e ne kadar baktıysam da 2013 editoru dışında görmedim.

2 - Şimdi programın adını unuttum ama yanlış hatırlamıyorsam scoutgenie idi. Bu oyuncu arama bulma programını nereden edinebilirim. Nereden indirebilirim?

3 - Alt liglerin olduğu ve orijinal logoların olduğu bir paketimiz vardı geçmiş yıllardan kalan. Onu nasıl kuruyorduk ve nereye atıyorduk. Buraya görünür bir yere eklerseniz sevinirim.

4 - Almanya problemi çözümü verirseniz muhteşem olur. Çünkü tarih öncesi cm serilerinden bu yana Almanya takımıyla oynayamadım.

Teşekkürler...

azalkmar
31.Ekim.2013, 17:25
1- editörü steam araçlardan indiriyosun
2-scout programı çıktı ama bağış yaparak alabilirsin genieschout sitesnden yada biraz beklersen yakında bedavaya indirebilrsn linkler çıkar
3-belgelerim/sporst intrective/fm 14/graphics/pictures/logos eğer bu dosyalar yoksa kendin kur içine at yanlız kullanıcılar/ apply data / local / sports intrective / fm 14 içindeki cache dosyasını sil appdata gizli klasördür onu denetim masasından ayarlardan açabilrsn
4-http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117208 burda yazıyor

HKi
31.Ekim.2013, 18:09
1- Ama araçlar kısmında 2014 yılının editörü gözükmüyor. 2013ünkü duruyor hala...

azalkmar
31.Ekim.2013, 18:30
steam güncellemelerini denetle bi

ReaList
31.Ekim.2013, 18:30
@HKi

Sanırım oyunun full sürüm değil ?

HKi
31.Ekim.2013, 20:39
Sanalsaray bana sadece bir şifre verdi ama...???

Goofy
31.Ekim.2013, 20:58
Sanalsaray bana sadece bir şifre verdi ama...???

Şu konuya bir göz at istersen;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=117227

HKi
31.Ekim.2013, 21:03
Cık cık lanet olsun öyle siteye... Bir daha alırsam steam den alırım ya... Banlanıcaz boş yere, akşam akşam çok sinirlendim. Ben de saf saf güncellme bekliyorum. Adamlarla konuştum. Bundan sonra güncelleme yapmazsınız diyor. !!!