PDA

View Full Version : Yolculuk Başlasın...

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 18:32
Giriş oldukça kısa olacak zira takımı netleştirmedim hatta oyunu bile indirmiş değilim. Şuan işyerindeyim bi şevkle konuyu açayım dedim. Onaylanıncaya kadar inş oyunu falan indiririm akşama. Ama takım konusunda kararsızım. Aslında konuyuda bu yüzden erken açıyorum toplaşıp beni bi takıma ikna edin (: Adettendir favori takımla ilk kariyer açmak ama emin de değilim. Vira Bismillah

kuralları okudum ve kabul ediyorum

sui generis
01.Kasım.2013, 18:37
Başarılar dilerim.

Laz61g
01.Kasım.2013, 18:38
Trabzonsporu al insanın tuttuğu takımla oynaması ayrı bir zevk :)

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 18:41
Başarılar dilerim.
eyv (: konunun bu kadar hızlı açılacağını tahmin etmemiştim pek bi hazırlıksız yakalandım :p

Trabzonsporu al insanın tuttuğu takımla oynaması ayrı bir zevk :)
Aklım fikrim öyle diyor ama beni biliyon bu tarz takımlar çalıştırmayı sevmiyorum (:

WesleyGorkem
01.Kasım.2013, 18:43
Türkiyede oynamak istersen ; Akhisar
İngiltere : Norwich
Fransa : Stade Rennais
İspanya : Malaga
Almanya : Hoffenheim gibi :) sevdigim takımlar bunlar

Laz61g
Oyunu rehber niteliğinde Trabzonla açarsın güzelce bir kavrayınca Akhisar Erciyes Konya vs. bir kulüple yada norveçe açılırsın ne bileyim düşük takımdan bol ne var Tsyle başla sen ama çabukta sıkılma hemen her kupayı kazanıyosun böyle takımlarla :D

KadirGok
Efsanevi kariyerlerinden olan Crystal Palace veya İskandinavya denizlerine in Diaz Hocam :)

Selim Atalay
01.Kasım.2013, 18:44
Bence Trabzonspor ile başla yoksa şansın senle gelmez. Favori takımla başlanmayan bir oyun mu olurmuş :D

davidalaba27
01.Kasım.2013, 19:12
Başarılar hocam PTT 1.Lig'ten Samsunspor'u öneririm.

Lesandro Parleo
01.Kasım.2013, 19:20
önce Trabzonspor ardından San Marino :D

Şimdiden Başarılar Diaz.. ;)

5267
01.Kasım.2013, 19:20
Başarılar Huan'cım (d)

Tuskarr
01.Kasım.2013, 19:25
Başarılar dostum.

19karabulut07
01.Kasım.2013, 19:31
Başarılar müdür :) Jali'yi al 700 K :D

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 19:49
Türkiyede oynamak istersen ; Akhisar
İngiltere : Norwich
Fransa : Stade Rennais
İspanya : Malaga
Almanya : Hoffenheim gibi :) sevdigim takımlar bunlar
Norvich haric diğerleri benim için üst kategoride takımlar ben diplerde takımlar çalıştırmayı seviyorum saolasın (: ayrıca akigolara gelen + oy yazıldı bi yere

Oyunu rehber niteliğinde Trabzonla açarsın güzelce bir kavrayınca Akhisar Erciyes Konya vs. bir kulüple yada norveçe açılırsın ne bileyim düşük takımdan bol ne var Tsyle başla sen ama çabukta sıkılma hemen her kupayı kazanıyosun böyle takımlarla :D
Bakalım bu seride ne kadar başarılı olacaz (: Dediğin gibi nihayetinde ben de yeniyim bu seride öğrenmek gerekecek ki faydalı olalım

Efsanevi kariyerlerinden olan Crystal Palace veya İskandinavya denizlerine in Diaz Hocam :)
Önce biraz pişelim ilk girişi prömiyer ligden yaparsak bizi tenekeye çevirirler :zuhaha

Bence Trabzonspor ile başla yoksa şansın senle gelmez. Favori takımla başlanmayan bir oyun mu olurmuş :D
Kanıma girme Miko :D

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 19:54
Başarılar hocam PTT 1.Lig'ten Samsunspor'u öneririm.
Samsunlular nedense Trabzonsporu sevmiyor bizi taşla sopayla kovalamasınlar :zuhaha

Başarılar Huan'cım (d)
eyv ex forvet :D

önce Trabzonspor ardından San Marino :D

Şimdiden Başarılar Diaz.. ;)
San Marinoyu seçebiliyor muyuz acaba :F Geçen sefer güncellemelerden sonra seçilmiyordu

Başarılar dostum.
eyv hacı abi

Başarılar müdür :) Jali'yi al 700 K :D
Halil fiyatı iyide jali yttegard jenssen falan fm11 serisinden kalma bilinen oyuncular ben bu sene geçen seri oyuncularını bile almayı düşünmüyorum o yüzden jaliye kapımız kapalı yeni cevherler peşindeyiz biliyon iskandinavyada kalite kallavi fiyatı cüzzi oyuncular oluyor hatta bu sene uzakdoğu afrikada yaparım (:

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 19:57
İlk kariyeri favori takımla yapmak adettendir diyerek Trabzonsporu seçmeyi düşünüyorum. Ne çok iyi ne de diplerde klüp hem oyunu biraz öğrenme bakımından hem de kariyeri rehber niteliğinde yapma adına uygun bir seçim gibi..Zira galatasaray ve Fenerbahçenin gerisinde hatta Beşiktaşın da..Kayseri-Eskişehir-Bursa gibi takımlardan da aman aman güçlü olduğu söylenemez. Bence ideal oldu gibi zaten sizler de hak verirsiniz ki başka takım seçsemde aklım yine yeni seriye başlarken Trabzonda olurdu (:

davidalaba27
01.Kasım.2013, 19:58
Samsunlular nedense Trabzonsporu sevmiyor bizi taşla sopayla kovalamasınlar :zuhaha

Hocam aramızda öyle bir şey var ama olsun sizin gibi adam sevilmez mi Trabzonluların içinden iyileride var :)

Juan Diaz
01.Kasım.2013, 20:01
Hocam aramızda öyle bir şey var ama olsun sizin gibi adam sevilmez mi Trabzonluların içinden iyileride var :)
Ben Trabzonlu değilim kardeşim (: hatta karadenizli bile değilim (:
husumete gelince abidik gubidik şeyden düşman kesiliyoruz şu ülkede çok garip..Misal şuan bizimle Fener arasındaki husumet gibi (: Lakin düşmanlık ne klüp ne de klübü sevenlerle en azından benim için.. Belli başlı kişiler ve yaptıklarını komple camiaya yüklüyoruz sıkıntımız bu sapla samanı ayırt edemiyoruz

The Special One
01.Kasım.2013, 20:20
başarılar üstad :)

tevez15
01.Kasım.2013, 20:52
hocam bencede oyunu kavramak taktik oturtmak için trabzonla başla bi sonraki kariyerde yeni maceralar ararız benim tavsiyem sırp liginden crvena zvezda alt yapısı olağan üstü taraftarlar çok ateşli falan çok sarıyo

resoag
01.Kasım.2013, 20:56
Juan Akigoyu alsana alsana :D

Burak Akmanoğlu
01.Kasım.2013, 21:05
Başarılar :)

Goofy
01.Kasım.2013, 21:25
Öncelikle başarılar, Türk ligleri pek zevkli olmuyor bence, sen başka sulara yelken aç :)

urwrdskkn
01.Kasım.2013, 21:38
Başarılar Ex Seravelleli

BaGa TaRKaN
01.Kasım.2013, 21:42
Umarım Bu Sefer Biliyorsundur Kimi Alacağını :icon_twisted:

Sürpriz Yaşamak İstemiyorum Sen Anladın Onu ;;)

omersal
01.Kasım.2013, 22:05
İngiltere : Crewe
İspanya : Deportivo
İtalya : Livorno
Türkiye : Maraş , Fethiye
Almanya : Braunschweig
Fransa : Rennes(altyapısı fm13teki gibiyse)

önerilerim :)

wladcas
01.Kasım.2013, 23:52
Üstad Nice al bir altyapı dersi ver bize.Bossetti ve Maupay ile 15 sene forvet almazsın artık :0:

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 00:12
başarılar üstad :)

hocam bencede oyunu kavramak taktik oturtmak için trabzonla başla bi sonraki kariyerde yeni maceralar ararız benim tavsiyem sırp liginden crvena zvezda alt yapısı olağan üstü taraftarlar çok ateşli falan çok sarıyo

Juan Akigoyu alsana alsana :D

Başarılar :h:

Öncelikle başarılar, Türk ligleri pek zevkli olmuyor bence, sen başka sulara yelken aç :h:

Başarılar Ex Seravelleli

Umarım Bu Sefer Biliyorsundur Kimi Alacağını :icon_twisted:

Sürpriz Yaşamak İstemiyorum Sen Anladın Onu ;;)

İngiltere : Crewe
İspanya : Deportivo
İtalya : Livorno
Türkiye : Maraş , Fethiye
Almanya : Braunschweig
Fransa : Rennes(altyapısı fm13teki gibiyse)

önerilerim :h:

Üstad Nice al bir altyapı dersi ver bize.Bossetti ve Maupay ile 15 sene forvet almazsın artık :0:
Öncelikle sağaloasınız. Takım tavsiyeleri dikkate alınacaktır. Not ettim. İlk kariyer gerek oyunu öğrenme gerekse doğru olduğunu ve faydalı olacağını düşündüğüm şeyleri paylaşmak adına orta halli bir klüp olan tuttuğum takım Trabzonsporla başlamaya karar verdim. Diaz olarak beni bilirsiniz ki yüksek popülaritesi hatta orta halli takımlarla çalışmayı pek sevmem. Ama takdir edersinizki ne olursa olsun insanın aklı takımında kalıyor. başka takım çalıştırsak da bu böyle ama ilk kariyeri yukarda saydığım sebeblere binayen Türkiye ligi ve favori takımımla başlamayı ve ardından normal Diaz usulü kariyerlerle devam ederiz. bundan sonraki takımım ise Djurgarden..Baga abiye sözüm var (: ardından da muhtemelen bi San Marino gelecek

19karabulut07
02.Kasım.2013, 00:25
Kardeşim kanatsız oynaycaksan ofansif bekde Caner'i tek geçerim ama seninde dediğin gibi top kapma olayı biraz sıkıntıorayı çözersen o kanadı çökertir ileri geri

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 00:29
Kardeşim kanatsız oynaycaksan ofansif bekde Caner'i tek geçerim ama seninde dediğin gibi top kapma olayı biraz sıkıntıorayı çözersen o kanadı çökertir ileri geri

Geçen seneki taktikleri oturtmaya çalışacam 3lü stoper hattıyla caneri alırsam caner olcan ofansif sol beki götürür gibi hem de yerli gayet güzel olur düşüncesindeyim.

davidalaba27
02.Kasım.2013, 01:21
TS'de başarılar hocam uzun soluklu güzel bir kariyer olur :)

Canaries
02.Kasım.2013, 02:00
Her ne kadar TS ile aramız iyi olmasa bile başarılar hocam :)

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 02:18
TS'de başarılar hocam uzun soluklu güzel bir kariyer olur :)
inş bakalım hele bi alışalım fm14e (:

Her ne kadar TS ile aramız iyi olmasa bile başarılar hocam :h:
Dediğim gibi aramız kötü diyoruzda neden kötü diye sormuyoruz itiraf etmeliyimki en samimi arkadaşlarım genelde fenerbahçeli keşke bazı şahıslar camianızda olmasa neyse mevzuyu dallandırmayalım kısaca kimseyle husumetim yok

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 02:21
Oyunumuzu indirip kurduk şükür daha detaylı açıklamalar vs yarından itibaren eklerim şuan taktiksel çalışmalar yapmakla beraber oyuncu avına çıkmış bulunmaktayım ve bilirsiniz ki Diaz ava çıktımı tekrar dönmesi zaman alır (: Lakin bu sefer erken biticek av mevsimi zira geçen seride zokorayı epey sağlam fiyata okutuyordum keza yanına birkaç oyuncuyu daha ekledimmi transfer harçlığım çıkıyordu..Geçen sezon geçirilen berabet sezon bizi iyice dibe vurdurmuş..Zokoranın ederi 600 binlerde colman 3 milyon bile değil kısaca borçlu oldugumuz gibi satıp para kazanacak adam da yok..işler epey kesat nasıl bir yol izlicem bende merak ediyorum

19karabulut07
02.Kasım.2013, 02:52
Aynen Zokora deli para bırakıyordu bu seride bide Maluda falanda deli maaş alıyor işin zor ayrıca kanatsız oynarken yıllık 3,5 mn € verdiğin Maluda'yı nasıl değerlendireceğin bende soru işareti

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 02:55
Aynen Zokora deli para bırakıyordu bu seride bide Maluda falanda deli maaş alıyor işin zor ayrıca kanatsız oynarken yıllık 3,5 mn € verdiğin Maluda'yı nasıl değerlendireceğin bende soru işareti
Bildigin orta sıra takımı olmusuz bursa kasımpasa falan cok cok daha güçlüler..geçen sezon berabet olunca değerlerde inmiş baya..ben böyle beklemiyodum resmen enkaz almısım (: Maloudayı Emreyle beraber çift forvet oynatıcam..orta açma pas falan varya komple forvet destek oynatırım muhtemelen..el mahkum oyuncu yok henriqe batu kütüklükde birbiriyle yarısır jankoda sakat

19karabulut07
02.Kasım.2013, 03:17
Bildigin orta sıra takımı olmusuz bursa kasımpasa falan cok cok daha güçlüler..geçen sezon berabet olunca değerlerde inmiş baya..ben böyle beklemiyodum resmen enkaz almısım (: Maloudayı Emreyle beraber çift forvet oynatıcam..orta açma pas falan varya komple forvet destek oynatırım muhtemelen..el mahkum oyuncu yok henriqe batu kütüklükde birbiriyle yarısır jankoda sakat

Aynen iyi düşündün forvetde iş yapar bide Mali fair play var bu kariyer çok sarıcak :)

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 03:30
Aynen iyi düşündün forvetde iş yapar bide Mali fair play var bu kariyer çok sarıcak :)
inş sararda başarılı olabiliksek bari (: Diaz Diaz olalı böyle zulüm görmedi..transfer gelir yüzdem %25 oyuncular para etmiyor ben ki transfer dönemlerinde hele hele ilk 1-2 sezon en az 10-15 adam alırdım takımı komple yenilerdim görünen o ki bu sefer alabilirsek 3-4 oyuncu yoksa oda yok :D şimdi fellik fellik 100-200 binlik adam arıyorum :p

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 12:44
Çok ivedi cevaplar isticem sizden Mustafa Pektemek 2milyona satılık listesinde sizde de listede oluyor mu ? Biraz beklesem düşer mi fiyatı yoksa satlık listesinden kaldırıyolar mı ? önce bunu öğrenmek istiyorum akabinde Pektemek faideli olur mu zira gecen seride verim alamamıştım birkaç kez aldığımda..

19karabulut07
02.Kasım.2013, 14:14
Çok ivedi cevaplar isticem sizden Mustafa Pektemek 2milyona satılık listesinde sizde de listede oluyor mu ? Biraz beklesem düşer mi fiyatı yoksa satlık listesinden kaldırıyolar mı ? önce bunu öğrenmek istiyorum akabinde Pektemek faideli olur mu zira gecen seride verim alamamıştım birkaç kez aldığımda..

Mustafa'yı kesinlikle al bizim kariyerde Pinto 25 Pektemek 23 gol attı BJK & TS maçını izledim , MEssi gibi oynamıştı , sakın kaçırma

Burak Akmanoğlu
02.Kasım.2013, 14:24
Trabzonspor'da başarılar :)

urwrdskkn
02.Kasım.2013, 14:27
E Hadi Başlayıver Gari

krasafcik
02.Kasım.2013, 18:44
Başarılar Dilerim Diaz.

NermBst
02.Kasım.2013, 19:38
Başarılar . Başlıyacakmısın :)

Ronaldinho 10
02.Kasım.2013, 19:45
Trabzon'la basarilar o zaman :0: :)

orhuncet
02.Kasım.2013, 20:28
Şuanda Trabzonsporu yönetiyorum başarılar senden bir kaç şey öğrenirim İnşallah :)

19karabulut07
02.Kasım.2013, 20:54
Andila Jali'yi kesin al 700 K'ya alıyorsun sene sonu 11 mn€ 'ya istersen satıyosun ve üst düzey oynuyor

Laz61g
02.Kasım.2013, 20:57
Diaz hocam jaliye benim kariyerde 11 mn teklif geldide satmadım daha doğrusu topçu kalmıcaktı satamadım :D jaliyi al gerisini düşünme her türlü oynuyo.

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 21:10
Trabzonspor'da başarılar :)

E Hadi Başlayıver Gari

Başarılar Dilerim Diaz.

Başarılar . Başlıyacakmısın :h:

Trabzon'la basarilar o zaman :0: :h:
Beklettiğimin farkındayım k.bakmayın arkadaşlar ama oyuna bi türlü oturma fırsatı bulamadım hasta ve büyük ziyareti yapalım bu hafta sonu dedim (:
---------------------------------------------------------------------------------------
Ben Trabzonu almadan önce biraz dişli diye uzak bakıyodum ama takım resmen enkaz..Biraz da oyunu inceliyorum falan taktik falan komple yenilenmiş onları anlamaya çözmeye çalışıyorum o yüzden biraz sancılı giriş oldu ama an itibari ile oturup becerebilirsek not aldıgım oyuncuları alıp başlıyoruz inş tekrardan k.bakmayın

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 21:15
Şuanda Trabzonsporu yönetiyorum başarılar senden bir kaç şey öğrenirim İnşallah :)
inş kardeşim ama inan şuan bende anlamaya çalışıyorum yenilenmiş falan (:

Mustafa'yı kesinlikle al bizim kariyerde Pinto 25 Pektemek 23 gol attı BJK & TS maçını izledim , MEssi gibi oynamıştı , sakın kaçırma
2milyon büyük para gelmeye başladı gözüme..Şuan Bambayı gençler ve kasımpaşa istiyor kasımpaşadan Bambaya karşlık ademi istedim gençlerden ise özgür ileri+para istedim 2side tamam dedi kararsızım ademi alıp pektemeki almasam cepte 2 lira kalıcak diğer yandan özgürü geçen seneden biliyorum bakalım ne yapacaz :)

Andila Jali'yi kesin al 700 K'ya alıyorsun sene sonu 11 mn€ 'ya istersen satıyosun ve üst düzey oynuyor

Diaz hocam jaliye benim kariyerde 11 mn teklif geldide satmadım daha doğrusu topçu kalmıcaktı satamadım :D jaliyi al gerisini düşünme her türlü oynuyo.
Orta saham baya kalabalık bu arada Abulkadir yedek kadroda direk as takıma aldım muhtemelen Colmanı satıyorum Zokorada yolcu..yerlerine belediyeden mahmutu monte edecem sanırım elimde soner ve abdukladirde var..Göbek zayıf kalıyo gibi ama mali durum belimizi büküyor..Jali'nin pm leri içime sinmedi herif savaşçı orta saha rolüne çok uygun sıkı markajı var ama top kapma pozisyon alma agresiflik yeterli düzeyde degil..Shalkeden Annan satlık listesinde gücüm yeterse bonservisi bişey değilde yıllık çok istiyor masaya bir kez daha oturucaz Annanı bekliyorum

Laz61g
02.Kasım.2013, 21:18
Abdülkadiri bende kullanıyorum geçen sene kiralandığı için iyi gelişiyo güzelde oynuyo ne eksik ne fazla tam takım oyunu.

Juan Diaz
02.Kasım.2013, 21:24
Abdülkadiri bende kullanıyorum geçen sene kiralandığı için iyi gelişiyo güzelde oynuyo ne eksik ne fazla tam takım oyunu.
Bende orta saha çok çok önemli..takımda belkide tüm yük orta göbekteki 2liye kalıyor altından kalkacağını düşünüyorum..Soner-A.kadir-Mahmut ve muhtemelene birini daha alıcam para denkleştirirsem Jaliye ben bi daha göz atayım (:

Laz61g
02.Kasım.2013, 21:26
Bende orta saha çok çok önemli..takımda belkide tüm yük orta göbekteki 2liye kalıyor altından kalkacağını düşünüyorum..Soner-A.kadir-Mahmut ve muhtemelene birini daha alıcam para denkleştirirsem Jaliye ben bi daha göz atayım (:

dediğim gibi 11 milyon teklif geldi satmadım o kadar iyi oynuyo basmadık yer bırakmıyo birde bedava adam arıyosan ofansif ortasaha olarak kalaba var iyi paraya satılabiliyo sonradan bizim bütçe yetmedi ona :D

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 03:40
dediğim gibi 11 milyon teklif geldi satmadım o kadar iyi oynuyo basmadık yer bırakmıyo birde bedava adam arıyosan ofansif ortasaha olarak kalaba var iyi paraya satılabiliyo sonradan bizim bütçe yetmedi ona :D
Yine çok acayip deliğanlular buldum imkansızlıklarda bile olsam sınır tanımıyom yakında tvlerde programım çıkar "Diazla diyar diyar" :zuhaha

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:19
http://img849.imageshack.us/img849/4553/39al.jpg

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:23
http://img833.imageshack.us/img833/893/vq5t.jpg

Selim Atalay
03.Kasım.2013, 04:23
Bombalar patlıyor :D

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:25
Bombalar patlıyor :D
Paramız çıkışmazsa bombalar elimizde patlayacak (:

Selim Atalay
03.Kasım.2013, 04:27
Paramız çıkışmazsa bombalar elimizde patlayacak (:

hahaha :D sen halledersin yine :D

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:29
hahaha :D sen halledersin yine :D
Halledecek durum yok cidden işler çok kötü bu seride..para yoksa takasla işleri halletmeye çalışırdım ama bu seride takasda zorlaşmış daha doğrusu oyuncularımızı isteyen yokki takasa girelim..velhasıl kelam ülkeleri fellik fellik geziyom yine tüm takımlara tek tek bakmaca (: nerde kelepir adam var çökecem sabaha kadar 3-5 oyuncu bulurum heralde

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:31
Bu arada Caner transferi yatar vazgeçtim..Klübüyle 1.1 milyon sterline anlaşmıştım lakin ufak bi hesap kitap neticesinde vazgeçtim..Yıllık ücret + imza bedeli + temsilci parası tuzlu geldi..Sol bek arayışları hızlandı...

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 04:38
Birkaç haber daha vereyim. Takımın belkide en iyi profile sahip 2 oyuncusuyla yolları ayırmak üzereyim..ve bu sadece başlangıç şuan görüşme halinde olan sanırım 6-7 oyuncum var..Esas önemli kısım ise bizim ilgilendiklerimiz :p Süpriz bir golcünün peşindeyim Akhisar Belediyesinin kiralık teklifi yaptıgı haberini gördüm yukarda akan bilgiler arasında nasıl unuturum yea diyerek gidip yumuldum hemen :D Onun dışında yine çok yağız birkaç delüğanlunun peşindeyim..Haa çok çılgın bir başka forvet daha gündemimizde bu arada :0:

Selim Atalay
03.Kasım.2013, 04:44
Bombaları merakla bekliyorum. Maaşı yüksek olanları takımdan satabilirsek ne güzel olur :)

Burak Akmanoğlu
03.Kasım.2013, 05:45
Caner'den ben çok memnunum :)

tevez15
03.Kasım.2013, 11:37
diaz hocam sol bek arıyosan arama caner o parayı fazlasıyla çıkartır bu seri çok iyi caner

davidalaba27
03.Kasım.2013, 12:55
Şener Caner Mahmut iyi olur :)

3842
03.Kasım.2013, 13:52
Başarılar Juan abey. Juventus gibi oynayacaksın anladığım kadarıyla, Galatasaray'ı yenemezsin koçum haberin olsun ;)

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 17:12
Bombaları merakla bekliyorum. Maaşı yüksek olanları takımdan satabilirsek ne güzel olur :)
Şuan çok süpriz 2 adam daha listede şayet rakip klüplerle sözleşme konusunda anlaşırlarsa inanılmaz bir rahastlama olacak kimin gideceğini tahmin et :p

Caner'den ben çok memnunum :h:

diaz hocam sol bek arıyosan arama caner o parayı fazlasıyla çıkartır bu seri çok iyi caner

Şener Caner Mahmut iyi olur :h:
Ben sizin kadar emin değilim taktiğim gereği kanatısz oynuyorum yani beklerim ofansif bek Caner hücumda çok etkili olur ancak savunması çok zayıf top kapma markaj ve pozisyon alma bilgileri yetersiz mali açıdan da tuzlu geldi zaten diyeceksiniz ki 1 milyonun lafı olur u evet oluyor (: taksitli transfer yapmıyorum birde caneri yıllık ücretide fazla şuan için

Başarılar Juan abey. Juventus gibi oynayacaksın anladığım kadarıyla, Galatasaray'ı yenemezsin koçum haberin olsun :1:
Eyv kardeşim (: şuan için asarım keserimli konuşmaya hiç gerek yok acemi sayılırım bakalım hangi komu neye yarıyor flan hele anlayaım diğer yandan takımı değiştiriyom alışma süreci taktik oturması cart curt bu sene tek hedef yeniden avrupaya katılabilmek (:

Juan Diaz
03.Kasım.2013, 17:14
Canerin ardından Mustafa Pektemekden de vazgeçtiğimizi borsaya bildiriyorum...

Laz61g
03.Kasım.2013, 21:43
Diaz hocam sürpriz golcüyü öğrenmek istiyoruz merakta koyma bizi :)

5267
03.Kasım.2013, 21:45
Oyundan bi ss göremedik 70 mesaj oldu :D

Juan Diaz
04.Kasım.2013, 01:14
FIRTINADA GİDENLER BELLİ OLDU !!!

Mustafa Yumlu = 700 bin + 1 oyuncu karşılığı Gençlerbirliği
Sol Bamba = Aylık 100 bin karşılığı Kasımpa (Kiralık)
Olcan Adın = 6 milyon PSV
Didier Zokora = 1.2 milyon St. Etienne
Gustavo Colman = Aylık 200 bin Lille (Kiralık)
Volkan Şen = Aylık 115 bin Sassoulo (Kiralık)
Alanzinho = 1 milyon Bursaspor
Paulo Henrique = Aylık 200 bin Vitesse (Kiralık)
Bosingwa = Aylık 200 bin Leverkusen (Kiralık)

Gelenler birazdan henüz masada olduklarım var..

Juan Diaz
04.Kasım.2013, 01:15
Diaz hocam sürpriz golcüyü öğrenmek istiyoruz merakta koyma bizi :)

En kötü bu gece yarısı komple eklicem açıklamalı ve bi özür yazısı ile beraber (:

orhuncet
04.Kasım.2013, 01:17

Harbiden :D

Laz61g
04.Kasım.2013, 01:18
Olcan ne fiyata gitmiş be helal hocam :)

19karabulut07
04.Kasım.2013, 13:08
Bu Olcan 6mn ( pound )mu ? eğer öyleyse sağlam kazık atmışsın :) 6 x 2,85 :17,1 Milyon TL

çok fena para girişi sol bek olarak Mehmet Sedef'e de bir bak istersen ucuz ve bu yıl götürür seni ama şunu söyleyim kanatsız oynayacaksan Caner'den daha iyisi yok ayrıca şu Levin Öztunalı'ya bak Juan oda çok iyi

sowkay
04.Kasım.2013, 13:11
Olcanı iyi okutmuşuz diazım :zuhaha

Ronaldinho 10
04.Kasım.2013, 14:43
Olcan'i iyi paraya satmissin :D

orhuncet
04.Kasım.2013, 18:16
Bütün takım satılmış zaten yerine gelebilcek oyuncular kim olcak acaba bende baya merak ettim

wladcas
05.Kasım.2013, 10:06
Dostum gidenler çok iyi de bakalım gelenler yerlerini doldurabilecek mi ?

Juan Diaz
05.Kasım.2013, 10:07
Harbiden :D
yalancı çoban olduk iyice :(

Olcan ne fiyata gitmiş be helal hocam :)

Olcanı iyi okutmuşuz diazım :zuhaha

Olcan'i iyi paraya satmissin :D
Normalde kiraık gönderdiklerimi de satacaktım lakin pek istediğim rakamlar gelmedi bende kiraladım..Olcanıda kiralayacaktım da rakam cazip geldi. Transfer gelirinden payım %10 yani olcandan bana çerez parası kaldı gibi bişi (:

Bu Olcan 6mn ( pound )mu ? eğer öyleyse sağlam kazık atmışsın :) 6 x 2,85 :17,1 Milyon TL

çok fena para girişi sol bek olarak Mehmet Sedef'e de bir bak istersen ucuz ve bu yıl götürür seni ama şunu söyleyim kanatsız oynayacaksan Caner'den daha iyisi yok ayrıca şu Levin Öztunalı'ya bak Juan oda çok iyi
evet Paund kullanıyorum para birimi olarak. Levini not alayım. Caner iyide malyeti yüksek geldi bana yıllık istediği rakam imza parası ve temsilci falan bonservisiyle beraber 2.5 falan buluyordu. Sol beke canavar gibi 2 adam aldım ama paylaşamıyorum ki ):

Bütün takım satılmış zaten yerine gelebilcek oyuncular kim olcak acaba bende baya merak ettim
Aldık aldık tüm imkansızlıklara rağmen bi 10-12 oyuncu aldık yine (:

----------------------------------------------------------------
Yalancı çoban gibi oldum lakin hani derler ya başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez diye heh aynen öyle oldu gibi.. Oyuna başlangıcım zaten sancılı olmuştu yeni seride acemiyim diye ağırdan aldım gerek oyuncu bulma satma gerek taktik oluştururken ince eleyip sık dokudum..Şimdilerde ise ttnetin maduruyum..Hafta sonu memlekete gitmiştim dün itibari ile de hastanede kontrolüm vardı. Ben evin anahtarını halamlara bıraktım ev taşımıştım internet bağlantısı için. Dün geldim halen bıraktığım gibi.. Evimde net yok şu sıralar..Telefonda da hat değişikliği yaptım cumartesi günü 2-4 gün içinde mesaj gelir kullanıma başlarsınız denildi o da halen yok.. Telefonun mobil paketini de kullanamıyorum..Şirket USB portlarını kapattı evden atıp burdan paylaşamıyorum..Hepinizden yine yeni yeniden özür diliyorum..Düzenim inş 1 hafta içinde tamamen oturur bu süre zarfında da imkan buldukça güncelleyeceğim..
------------------------------------------------------------------

Belki SS paylaşımı olamayacak ama bilgilerimizi paylaşabiliriz. Zira oyunda gördüğüm eksiklikler ve kendi eksikliklerim anlayamadıklarım falan birçok soru oluştu şimdiden..

Juan Diaz
05.Kasım.2013, 10:11
Dostum gidenler çok iyi de bakalım gelenler yerlerini doldurabilecek mi ?
Yerlerini doldurmak adına değil kadroyu daha da güçlendirmek adına hamleler yaptım yani ben inanıyorum bebelere (: Anlayacağın üzere yine gençlere yumulduk

Selim Atalay
05.Kasım.2013, 13:19
Trabzonspor zaten öyle her seride bi sancı çekiyoruz arkadaş :D gerçektede oyundada bi yüzümüz gülmüyor kolay kolay :D

Juan Diaz
05.Kasım.2013, 13:23
Trabzonspor zaten öyle her seride bi sancı çekiyoruz arkadaş :D gerçektede oyundada bi yüzümüz gülmüyor kolay kolay :D
Sıkıntıyı Trabzon değil ben çekiyorum ya (:

Selim Atalay
05.Kasım.2013, 13:25
Sıkıntıyı Trabzon değil ben çekiyorum ya (:

İlerleyen zamanlarda maaş bütçesini dengeleyemediğimiz vakit yani maddi krize sürükleniyoruz hele başkanda destek çıkmayınca :D

Juan Diaz
05.Kasım.2013, 13:42
İlerleyen zamanlarda maaş bütçesini dengeleyemediğimiz vakit yani maddi krize sürükleniyoruz hele başkanda destek çıkmayınca :D
Malouda dahil yüskek mayış alanların alayını gönderdim şu gidenler kısmında Malouda eksik onu da Romaya kakaladım :p Transfer mantığımı ise biliyon nerde genç kelepir orda Diaz inş mali durumu toparlarız biraz başarılı olursak para aqar kasaya

Selim Atalay
05.Kasım.2013, 13:44
Malouda dahil yüskek mayış alanların alayını gönderdim şu gidenler kısmında Malouda eksik onu da Romaya kakaladım :p Transfer mantığımı ise biliyon nerde genç kelepir orda Diaz inş mali durumu toparlarız biraz başarılı olursak para aqar kasaya

Aynen aynen en iyisi o zaten çok money alıyor namussuzlar :D

walcott07
05.Kasım.2013, 13:51
çok money :zuhaha

davidalaba27
05.Kasım.2013, 18:25
Abi çok iyi paralarla yollamışsın transferlerini bekliyorum :)

WesleyGorkem
05.Kasım.2013, 18:33
Başarılar takipteyim..

urwrdskkn
05.Kasım.2013, 19:04
Olcanı Kakalamışsın :D Helal Sana Ex Seravelle li

Juan Diaz
05.Kasım.2013, 19:13
Abi çok iyi paralarla yollamışsın transferlerini bekliyorum :)

Başarılar takipteyim..

Olcanı Kakalamışsın :D Helal Sana Ex Seravelle li
Yav belirttiğim sebeplerden ötürü güncelleyemiyorum şimdilik işler sıkıntılı biraz..Teşekkür ediyorum sizlere ama bu oyuncu alım satım yada oyuncu tavsiyesi bakımından önerilerde bulunabilirim güncelleyemiyorum ama yardımcı olabilrim sizlere

Juan Diaz
06.Kasım.2013, 14:02
Fırsat olduğunda burada güncelleyeceğim ama belirttiğim sebeplerden ötürü sıkıntıdayım diğer yandan oyunda devre arasına kadar ilerledim ve oyunu durdurdum yeni bir update gelene dek oynamyorum size tavsiyem siz de oynamayın inanılmaz çok bug var oyunda....biraz adam edilsin yoksa kariyeri hiç etmeye gerek yok..Sizlerden ricam şuan bilgisayarında fm 13 olan arkadaş yada arkadaşlar varsa bi zahmet bi geri dönüş yapsınlar bana

sowkay
07.Kasım.2013, 14:38
İtalyaya dön diaz. Amatör bi takımın soyunma odalarına pas pas atıyorum, karın tokluğuna. Gel sende gel.

19karabulut07
07.Kasım.2013, 15:13

Şu Maluda'yı nasıl gönderdiysen Çağrı'yada anlat adam dünden beri dert yanıyo gönderemedi :)

Juan Diaz
07.Kasım.2013, 15:35
İtalyaya dön diaz. Amatör bi takımın soyunma odalarına pas pas atıyorum, karın tokluğuna. Gel sende gel.
San Marino kariyeri aklımda yapıcam ama önce kendi takımımla bi çalışayım sonra gurbete çıkarım (:

Juan Diaz
07.Kasım.2013, 15:36
Şu Maluda'yı nasıl gönderdiysen Çağrı'yada anlat adam dünden beri dert yanıyo gönderemedi :)
Maloudayı listeden kaldırsın oyunda biraz ilerlesin 1 gün falan sorna maloudayı satlık + kiralık listesine koysun istenilen ücreti 10 bin lira yapsın yine ilerlesin hemen esc ile oyunu durdursun yani oyunda birkaç saat geçmiş olsun Malunun talipleri artmış olur ondan sonra maloyu klüplere önersin ancak kiralık olarak ardından kadro durumunu rotasyon ve istenilen maaşı %0 ayarlayıp önericek..sonra tekliflerin glemesi lazım ardından maaşını yüzde 100 yapıp aylık oranı 40 50 bin den paarlık yapsın ama maaşı kesin %100 olsun anlaşıncada artık gerisi malunun gidip gitmemesine kalmış (:

Juan Diaz
07.Kasım.2013, 18:52
Bu bir deneme mesajıdır (:
@Halil bundan mı bahsediyordun hacı abi ?
Younes Belhanda Özellikler İçin Tıkla (http://i.imgur.com/RsZQ5wy.jpg)

urwrdskkn
07.Kasım.2013, 19:02
İlginç Mesaj Juan Artık Şu Kariyerini Güncellesen :D

5267
07.Kasım.2013, 19:04
Yolculuk bir başlayamadı ... :D

Juan Diaz
07.Kasım.2013, 19:08
İlginç Mesaj Juan Artık Şu Kariyerini Güncellesen :D

Yolculuk bir başlayamadı ... :D
Ya burada güncelleyemiyorum ama evde devam ediyorum falan net bağlı olmayınca saçma sapan bir hal aldı işlerim daha bismillah demeden kapatıcam heralde net ne zaman bağlanıcak ttnet mağduru olarak bilemiyorum boş boş konuda duruyor açıkçası biraz kendimi yalancı coban gibi hisettim kapatıp net bağlanınca sıfırdan başlamayı düşünüyorum

19karabulut07
07.Kasım.2013, 19:10
Bu bir deneme mesajıdır (:
@Halil bundan mı bahsediyordun hacı abi ?
Younes Belhanda Özellikler İçin Tıkla (http://i.imgur.com/RsZQ5wy.jpg)

Bu kardeşim özelden atı ver

The Special One
08.Kasım.2013, 00:12
bir ilerleme olmamış kariyerde sıkıntı yok :D

resoag
08.Kasım.2013, 00:33
Olcan 6 mı :( , hocam Allah rızası için bana oyuncuları kaça satacağımı söyle :D

Yagizz1903
08.Kasım.2013, 00:46
Başarılar takipteyim. ;)

egebartu
08.Kasım.2013, 09:43
San Marino kariyeri aklımda yapıcam ama önce kendi takımımla bi çalışayım sonra gurbete çıkarım (:
1Dakka ya San marino şu anda benim tarafından yönetiliyor ve halk bizden memnun:D sen devam et tsden ben daha dünya kupasına gidicem:D

Juan Diaz
08.Kasım.2013, 10:08
bir ilerleme olmamış kariyerde sıkıntı yok :D
öylede daha tek caps olmadan 4 sayfa biticek sıfırdan hem oyun hem burda senkronize gitmek istiyorum böyle pek olmadı

Juan Diaz
08.Kasım.2013, 10:09
Olcan 6 mı :( , hocam Allah rızası için bana oyuncuları kaça satacağımı söyle :D
sen başlarken soracaktın şimdi o paraya satamayabilirsin herşey mevsiminde güzel (:

Başarılar takipteyim. ;)
eyv ama bunu kapatıp yeniden açıcam orda grşrz inş (:

1Dakka ya San marino şu anda benim tarafından yönetiliyor ve halk bizden memnun:D sen devam et tsden ben daha dünya kupasına gidicem:D
şimdilik değil kardeşim sen keyfine bak (:

trinitrotloen
08.Kasım.2013, 10:28
Oyunun Bug'ı saymakla bitmez.
Çaprazdan cezasahasına giren oyuncuların ne kadar dar açıda kalsalarda asla içeriye pas atmaması. çizgiye dahi inmiş olsalarda.
kalecilerin çok fazla koltuk altından topları kaçırması.
Kalecilerin sık sık ceza sahasın dışında topa elle müdahele etmeleri...
Ayağı kırılan oyuncuma müdahele eden oyuncuların Sarı kart dahi görmemeleri...

Her sene olduğu gibi yine oyunun test ekibi 0 çalışmış. umarım toparlarlar şu maç motorunu.

Ama neyse yinede oyun güzel :) umarım oyununu bir an önce aktarabilirsin bize..

Juan Diaz
08.Kasım.2013, 10:51
Oyunun Bug'ı saymakla bitmez.
Çaprazdan cezasahasına giren oyuncuların ne kadar dar açıda kalsalarda asla içeriye pas atmaması. çizgiye dahi inmiş olsalarda.
kalecilerin çok fazla koltuk altından topları kaçırması.
Kalecilerin sık sık ceza sahasın dışında topa elle müdahele etmeleri...
Ayağı kırılan oyuncuma müdahele eden oyuncuların Sarı kart dahi görmemeleri...

Her sene olduğu gibi yine oyunun test ekibi 0 çalışmış. umarım toparlarlar şu maç motorunu.

Ama neyse yinede oyun güzel :) umarım oyununu bir an önce aktarabilirsin bize..
Yeni kariyer açıcam bunun ilk sezonu bitti burada paylaşamadık netsizlik yüzünden ttnet maduru olaraktan (: bu süreçte oyuna alıştık falan yeni kariyeri buradan paylaşmak pek içime sinmedi her ne kadar tek caps almasamda 4.sayfadan sorna başlamak şık durmaz (:
---------------------------------------------------------------------------
oyunda inanılmaz derecede rakip duran toptan go latıyor
çekilen şutların birçoğu rakip üzerine gidiyor aşırı gol kaçırılıyor ancak rakip bu tarz poziyonlarda kesinlikle gol buluyor
direk olayları fazla
sakatlanma yine fazla çeşitli birçok bug var senin söylemlerine ek olarak (: hiç mi uslanılmaz arkadaş her sene aynı şey oluyor

orhuncet
08.Kasım.2013, 20:40
Dediğim gibi FM yi ne olursa olsun oynuyoruz :D Yeni kariyer hangi takımla yine Trabzonla olucak heralde ?

dAleksic
08.Kasım.2013, 21:08
Takipdeyim Juan. Yeni kariyer açınca da tribünde yerimi alacağım :)