PDA

View Full Version : Full sürüme yükselmedi

koraybahce
01.Kasım.2013, 23:08
Merhaba arkadaşlar. Benim oyunum hala güncellenmedi. 14.1.1 versiyonda ve sağ altta hala BETA yazıyor. Oyunu Aral Game den aldım ve doğal olarak full versiyon kodu gelmedi. Ama Turksportal ın giriş sayfasında tam sürümle ilgili haberde kod girmeye gerek yok güncelleme ile full sürüm oluyor diyor. Benim ne yapmam lazım şimdi full sürüm yapmak için. Bende mi bir sorun oldu yoksa oyunun kutusunun gelmesini mi beklemeliyim üzerindeki şifreyi girmek için? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

5267
01.Kasım.2013, 23:09
Bende Aral'dan aldım, kargoyu bekleyecez.Kod kutuda çünkü :(

BLAZİN1903
01.Kasım.2013, 23:56
destek_9:
merhaba ! Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
ahmet:
iyi akşamlar 3 sat önce fm 2014 steam key satın aldım
ahmet:
fakat oyun beta gözüküyor full sürüme geçmiyor ?
destek_9:
hm
ahmet:
yani ?
destek_9:
kodları
destek_9:
steamden aktif ettinizmi
ahmet:
evet oyunu indirdim steam üzerinden ama oyun beta
destek_9:
bizden aldıgınız kodları yükledinizmi
ahmet:
sizden 18:35 de sadece 1 kod aldım o kodu steama yükledim aktif edildi oyun pc ye indi ama oyun beta full olmuyor.
destek_9:
kaç tl ye almıştınız
ahmet:
39
destek_9:
şuan bilgi aldık kodlarla ilgili bir sıkıntı olmuş geri iade almamızı söylediler
destek_9:
39 tl lik ödeme bildirimi yapınız
destek_9:
bilgileri rasgele doldurun isim soyma
destek_9:
FM 14 İADE yazın
ahmet:
tama teşekkür ederim ilginiz için
destek_9:
rica ederim kusra bakmayın

koraybahce
02.Kasım.2013, 02:21
destek_9:
merhaba ! Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
ahmet:
iyi akşamlar 3 sat önce fm 2014 steam key satın aldım
ahmet:
fakat oyun beta gözüküyor full sürüme geçmiyor ?
destek_9:
hm
ahmet:
yani ?
destek_9:
kodları
destek_9:
steamden aktif ettinizmi
ahmet:
evet oyunu indirdim steam üzerinden ama oyun beta
destek_9:
bizden aldıgınız kodları yükledinizmi
ahmet:
sizden 18:35 de sadece 1 kod aldım o kodu steama yükledim aktif edildi oyun pc ye indi ama oyun beta full olmuyor.
destek_9:
kaç tl ye almıştınız
ahmet:
39
destek_9:
şuan bilgi aldık kodlarla ilgili bir sıkıntı olmuş geri iade almamızı söylediler
destek_9:
39 tl lik ödeme bildirimi yapınız
destek_9:
bilgileri rasgele doldurun isim soyma
destek_9:
FM 14 İADE yazın
ahmet:
tama teşekkür ederim ilginiz için
destek_9:
rica ederim kusra bakmayın

Anlamadım muhabbeti. Bu bahsettiğin firma kim?

5267
02.Kasım.2013, 12:23
+ Ön Sipariş etmiş olduğum Football Manager 2014 oyunu çıkalı nerdeyse 3 gün oldu biz hala kargo bekliyoruz, rezillik.

Merhaba,

- Çıkış tarihi ertelenmesi yurt dışı kaynaklı olduğu için gecikmelere neden olmaktadır. Dağıtımını biz yaptığımız için ürüne şuan hiçbir perakende mağazasında bulunmamaktadır. Siparişiniz dün kargoya verilmiştir. Kargo takip numaranız ........'dir. Aşağıdaki linke tıklayarak kargo takibinde bulunabilirsiniz.

----------------------------------------------------

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

2 Dakikada cevap verdi Aral helal :)

Ouzy
02.Kasım.2013, 15:48
Arkadaşlar lütfen yardım edin, ben de yaklaşık bir hafta önce internetten steam key satın aldım ve beta'yı oynamaya başladım. Oyun çıktığında full sürüme geçecek deniyordu ama oyunun 14.1.3 versiyonu çıkmasına rağmen benim oyunum 14.1.1 ve hâlâ beta yazıyor. Ne yapmalıyım?

riddler1299
02.Kasım.2013, 16:57
steam hesabını, mail adresini kontrol ettin? yeni kod yollamış olabilirler

perf
02.Kasım.2013, 20:37
Arkadaşlar lütfen yardım edin, ben de yaklaşık bir hafta önce internetten steam key satın aldım ve beta'yı oynamaya başladım. Oyun çıktığında full sürüme geçecek deniyordu ama oyunun 14.1.3 versiyonu çıkmasına rağmen benim oyunum 14.1.1 ve hâlâ beta yazıyor. Ne yapmalıyım?

beta kodla full olmuyor mesela ben kutulu aldım araldan bugün kutu bana ulaşana kadar betada takılmaya devam ettim yani 2. bir kod gerekiyor uzun lafın kısası steamden almadıysan tabi steamden aldıysan o otomatik halleder zaten

Ouzy
03.Kasım.2013, 18:10
beta kodla full olmuyor mesela ben kutulu aldım araldan bugün kutu bana ulaşana kadar betada takılmaya devam ettim yani 2. bir kod gerekiyor uzun lafın kısası steamden almadıysan tabi steamden aldıysan o otomatik halleder zaten

Ben buna inanmıyorum açıkçası. Ne yani, beta kodu farklı mı satılıyor? Mantıken otomatik olarak full sürüme geçmesi lazım oyunun.

Turksportal ekibinden yardım bekliyorum.

perf
03.Kasım.2013, 19:36
Ben buna inanmıyorum açıkçası. Ne yani, beta kodu farklı mı satılıyor? Mantıken otomatik olarak full sürüme geçmesi lazım oyunun.

ister inan ister inanma olan bu ve evet farklı iki kodidi... birbirinin aynı olsa niye bekliyim dimi? istiyorsan si dan biri gelsin sonuç aynı...

ErayG
08.Kasım.2013, 19:11

Yardım bekleyecek bir şey yok. Ben de sanalsaray'dan aldım ama oyun güncellenmedi. beta kodu çıktı. adamlar ile iletişime geçip para iadesi aldık