PDA

View Full Version : Geni Scout iki bilgisayarda kullanılabilir mi?

huseyin91
04.Kasım.2013, 00:40
Arkadaşlar ben şimdi genie scout aldım, aynı setup ve key dosyasıyla o da yüklese sıkıntı olur mu? aynı anda oynasak ikimiz de kullansak? anlaşılır mı? iptal falan olur mu ? :)

bi yardımcı olursanız ona göre o da satın alacak şimdi. ama kredi kartı muhabbeti biraz sıkıntılı o yüzden bunu sormak istedim.

ua_anil
04.Kasım.2013, 00:59
Key dosyası farklı bilgisayarda hata verip çalışmaz zaten. Program her bilgisayarda farklı bir kod oluşturuyor.

uaemrah
04.Kasım.2013, 01:02
programı nerden aldınız ? fiyatı nedir ?

metinoktay
04.Kasım.2013, 01:25
bu sene fm editör ve diğer uygulama satışları ile iyice top eleven a döndü. açıkçası real time editör ü aldığıma bile pişmanım, sadece 2. uyruk eklenebilir diye almıştım, olmadı tabi :)

huseyin91
04.Kasım.2013, 01:27
denedik olmuyor arkadaşlar, key dosyası olmadan çalışıyor fakat mesela messi 88 yaşında irlandalı ve alaksız özellikli biri olarak çıkıyor.

konuyla alakasız ama sorayım, şu japon ligini nasıl açıyoruz?

sinanes26
04.Kasım.2013, 13:27
bu sene fm editör ve diğer uygulama satışları ile iyice top eleven a döndü. açıkçası real time editör ü aldığıma bile pişmanım, sadece 2. uyruk eklenebilir diye almıştım, olmadı tabi :)

uyruğu komle değiştirebiliyorsun.. oyuncu seçtikten sonra özellikerden ülke bayrağını tıklayınca oyuncu istediğin uyruğa geçiyor