PDA

View Full Version : Oyuncu Satamama

Bulstrap87
06.Kasım.2013, 11:18
3. kez bastan oyun kurdum oyunum orjinal 14.1.3 versiyonu beşiktaşla kariyer acıyorum sürekli ancak sezon basında hic bir oyuncumu para ile satamıyorum??
kariyer acan arkadaslara baktım oyuncularını satmıslar escudeden bile para kazanan var ben fernandesi 5m a önerdim onda bile isteyen olmadı..
oyuncu satamadıgım icin parada yok kulüpte oyuncu transferi yapamıyorum kesinlikle..
bunun nedeni nedir arkadaslar bu işin bir püf noktası mı var nasıl oyuncu satacagız yoksa bende bir sıkıntı mı var??

birde oyunu baslattıgımda mustafa pektemek yedek takımda ve satılacaklar listesinde baslıyor sizdede durum bu sekilde mi??

sezon basında transfer parası vermeyince man city Psg gibi takımlara giris yaptım onlarda transfer parası vermiyor nasıl iş anlamadım ya :(

Juan Diaz
06.Kasım.2013, 11:51
3. kez bastan oyun kurdum oyunum orjinal 14.1.3 versiyonu beşiktaşla kariyer acıyorum sürekli ancak sezon basında hic bir oyuncumu para ile satamıyorum??
kariyer acan arkadaslara baktım oyuncularını satmıslar escudeden bile para kazanan var ben fernandesi 5m a önerdim onda bile isteyen olmadı..
oyuncu satamadıgım icin parada yok kulüpte oyuncu transferi yapamıyorum kesinlikle..
bunun nedeni nedir arkadaslar bu işin bir püf noktası mı var nasıl oyuncu satacagız yoksa bende bir sıkıntı mı var??

birde oyunu baslattıgımda mustafa pektemek yedek takımda ve satılacaklar listesinde baslıyor sizdede durum bu sekilde mi??

sezon basında transfer parası vermeyince man city Psg gibi takımlara giris yaptım onlarda transfer parası vermiyor nasıl iş anlamadım ya :(
Evet pektemek listede oluyor..diğer soruna gelince oyun kurarken ilk sezon transfer bütçesi verme seçeneğini işaretlemiş olabilir misin ? ve son olarak transfer meselesine gelince ;
Oyuncunun en azla bonservis değerinin 2 katına öner zaten en fazla o kadar öneriyorlar çok aman aman durumlar olmadıkça yani iyi bi oyuncuya başka klüpler teklif yapmayınca sen öneridğinde 2 katına öner ya da baktın olmuyor ;

Örnekle açıklayayım Fernandesiin transfer durumuna gir satlık ve kiralık lstesine koy istenen ücreti de 10 bin yap..ardından ilerle tuşuna basıp tekrar esc tuşuna bas maksat oyun biraz ilerlesin ama çok geçmesin bi kaç saat geçsin yeter..Hemen akabinde fernandesn taliplerine bak epey artmış olması lazım sonra satmayı dene en olmadı baktın yine teklif yok fernandesi kiralık öner önerirken rotasyon kadrosunda olsun de ne aylık ücret iste ne de maaş iste ikiside 0 olsun sonra gelen teklifler kesinlile olacaktır işte o zaman pazarlığa başlayabilirsin %100 maaş + dilinin döndüğü kadar aylık ücret...amacımız önce taliplerini artırmak ardından pazarlamak

riddler1299
06.Kasım.2013, 12:35
ben de fernandes i 15m'a shaktar'a sattım. olcay, escude, franco, veli, sivok hatta sakat ismaile bile talip olan çıktı. çoğunu bonservis bedeline sattım. oyun ilk açıldığında hiç maç yapmadan oyuncu satmayı denersen, olmuyor. hazırlık kampında iyi performans gösteren oyuncuyu hemen istiyorlar, önce fiyat düşürüp ortalığı kızıştırıyorsun, ondan sonra da iyi fiyata satıyorsun

Bulstrap87
06.Kasım.2013, 16:57
transfer bütcesine izin verme secenegine tıklamıs olabilirim o zaman cünkü man city ve psg yide denemistim para yoktu bn aksam bi onu kontrol edeyim en iyisi :)
sezon basında da denedim sezona ilerledikce de satamadım..

Lordinas
06.Kasım.2013, 17:22
Ondan kaynaklanıyordur o :)

Bulstrap87
07.Kasım.2013, 10:24
konu kilitlenebilir cünkü oyunu kurarken baslangıc bütcesi vermeyi isaretlemisim :)

bundan dolayı snırım bütün kulüplerin bütceleri yktu ve oyuncu satısı yapamıyordum simddi kurdum ve fernandesi 16m sterline sattım sezon basında :)

konu kapatılabilir..