PDA

View Full Version : Galatasaray

zargı
06.Kasım.2013, 19:37
arkadasla oyunda galatasarayın transfer butcesı cok dusuk oda yetmıyomus gıbı hıcbır futbolcu turkıyeye gelmıyo bır yandan yabancı kısıtı turkıye ligi cekilmez hale geldi lutfen yardım edin fikirlerinizi bekliyorum

raulbravokan
06.Kasım.2013, 19:57
Eldeki oyuncuları satabilirsin eboue - amrabat - sneijder - dany piyasası olan oyuncular satılığa çıkarınca alıcısı oluyor .

xthexserhat
06.Kasım.2013, 20:57
kardeş ben mevcut kadroya hiç takviye yapmadan şampiyon olmuştum ve de şampiyonlar liginde grupları geçip elenmiştim. ayrıca devre arasına kadar yönetim transfer bütçeni yükseltiyor zaten yani bende öyle olmuştu ben de sadece ömer toprağı almıştım. ertesi sezona paradan geçilmiyor takım bence biraz sabırlı olmalısın:):)

Lordinas
06.Kasım.2013, 22:00
kasada 9 milyon euro para vardı 11 milyon a januzaj ı alayım dedim para yoktu 2 milyon eksikti. yönetimden transferi yapmasını istedim hallettiler. kasa - 9 milyon a döndü... ne oldu ne bitti hiç anlamış değlim......

zargı
06.Kasım.2013, 23:40
bi bana uyuz heralde gs yonetımı ne ıstesem yapmıyorlar fatıh terım gıbı olucam sonunda:D:D:D

kral_67
07.Kasım.2013, 00:35
Galatasaray ile oynuyorsan ilk sezon transfer falan hiçbişey yapmayacaksın devre arasına gelene kadar zaten bir ek transfer bütçesi açıyorlar ama devre arasına kadar koy 4-4-1-1 i yürü aynen.
ikinci sezona başlamadan gayet güzel bir transfer bütçesi geliyor.

zargı
07.Kasım.2013, 01:18
kardesım devre arasındayım suan butce falan yok hala

kral_67
07.Kasım.2013, 01:27
bende artırmışlardı bütçeyi devre arası şener'i almıştım Bursa'dan.
zaten ilk sezon bişey yapılmıyor pek.
Şener - Eboue değişikliği ile yabanıyı devre arasında rahatlatıyorsun biraz.
ikinci sezon Muslera - Onur, Şedcu - Ömer Toprak değişikliklerini yapıp yabancı kontenjanı açabilirsen rahatlıyor takım epey.
Drogba'nın sözleşmesinide yenileme Burk Yılmaz'da epey iyi götürüyor.
3 tane kontenjan açtığın vakit takım yürüyor işte.
Başka türlü çok zor hakikaten.

Ergün Teber - Erkan Zengin ikilisinin sözleşmeleri bitiriyor onları kaçırma yedek olarak çok iş görüyorlar.

barahir
07.Kasım.2013, 01:43
Oyun başındaki bütçeleri şöyle düşünün.

Oyun başlarken size gerçekte tüm transferleri yapmış olarak veriyor takımı. Bundan dolayı da ilk sezonki transfer bütçesi, gerçekte yapılan transferler yansıtıldığından normalden düşük başlıyor hep. Ancak sezon ortasından itibaren ek bütçelerle beraber normale dönüş başlıyor.