PDA

View Full Version : gençleri kiralık göndermek ya da göndermemek

bluepaw
07.Kasım.2013, 08:36
gençlerin gelişimi için hangisi daha iyi, kiralık gönderip oynamaları mı yoksa yedek takımda veya u19'da maçlara çıkmaları ve takımın antremanlarına katılmaları mı. çünkü alt yapı antrönerleri de iyi bir şekilde geliştirebiliyor gençleri?

bhll
07.Kasım.2013, 11:46
Takımın tesisleri iyi ise kalması arada bir şans bulması güzel, ben beykan kiralık iken sordum nasıl gelişmen diye. Adam bu kadar berbat antreman sahaları olan bir kulüpte nasıl gelişmemi bekliyorsunuz diye atar yapmıştı=)

ErayG
07.Kasım.2013, 12:34
Takımın tesisleri iyi ise kalması arada bir şans bulması güzel, ben beykan kiralık iken sordum nasıl gelişmen diye. Adam bu kadar berbat antreman sahaları olan bir kulüpte nasıl gelişmemi bekliyorsunuz diye atar yapmıştı=)

Arkadaşın dediği gibi tesislerin iyi ise takımda kalmalarında, arada şans vermende fayda var. En azından potansiyeli yüksek olanları.. He illa kiralık göndereceksen tesisleri iyi olan bir kulübe yollamalısın

Spe1907
07.Kasım.2013, 13:25
A takımda azda olsa şans bulacaksa kalsın aksi takdirde bence kişiliği eğer gelişime müsaitse kiralık yolla değilse önce tutoring ile gerekli özellikleri arttır sonra kirala. Düzgün bir kişiliği olsun + ilk 11de oynayacağı bi takıma gitsin her türlü gelişir.