PDA

View Full Version : Kariyere işsiz başlamak

equinox_cs
10.Kasım.2013, 01:38
Bir türlü iş bulamıyorum arkadaşlar. Bir sene işsiz gezdim fakat seri a premier lig bundesliga ve la ligada küme düşme gözüyle bakılan takımlar dahil kimse iş başvurumu kabul etmiyor. Hayır itibarımı da yüksek seçtim uluslararası futbolcu seçtim ama iş yok malesef.
Evde çocuklar aç tüp bitti, para kazanmam gerekiyor. Ne yapmalıyım sizce?

ErayG
10.Kasım.2013, 03:30
Bir sonraki kariyerimde işsiz başlamayı düşünüyordum ama bütün hevesimi baltaladınız hocam :D

2. lig takımlarında şansınızı deyin bence

MoisHaLe
10.Kasım.2013, 04:21
Deneyimi eğer otomatik yaptıysan ondan olabilir.

equinox_cs
10.Kasım.2013, 17:44
hayır uluslararası futbolcu yaptım dikkat ettim dediğin kısma

jAsain
10.Kasım.2013, 17:53
devre arasına kadar bekle, o zaman geliyor bir kaç tane, bende geldi ama mülakatta başarılı olamamıştım :D

orhuncet
10.Kasım.2013, 23:25
Aslında çok iyi ya :D hemen teklif gelmiyor güzel :D

serorio
11.Kasım.2013, 13:32
ben hep böyle başlarım. en son oyunumdan da örnek vereyim.

ilk sezon boyunca teklif alamadım, 2014-2015 sezonunun başında kasımpaşaspor kurtar bizi hoca diyerek beni işe aldı. 3 ay sonra istifa ettim, iki ay geçti ocak başında elazığspor, hoca bizi kümede tutsan tutsan sen tutarsın dedi. kümede tuttum istifa ettim. mustafa denizli beşiktaş'tan emekli oldu 2015-2016 sezonunda işe alındım. avrupa liginden elendik ama ligde ikinci sırada galatasaray'î takip ediyorduk. yönetimden maaş ve transfer bütçesi istedim. aksi halde galatasaray'ı yakalayamayacağımızı söyledim.

maaş konusunda anlaşamadık. ardından görüşmeyi basına sızdırdım. neden böyle yaptın dediler, tepkimi anlasınlar dedim. beni kovarsanız, taraftar isyan eder dedim. dinlemediler. kovuldum :D

şimdi 2016-2017 sezonundayım samsunspor'un başındayım.,

bu arada 2014'te kayserispor
2015'te karabükspor şampiyon oldu. :/

dyzo
11.Kasım.2013, 21:40
bence hemen iş bulamamak çok iyi olmuş. diğer serilerde işsiz başlayınca devre arasına kadar neredeyse tüm takımların teknik direktörleri kovuluyordu ve buda oyunun zevkini kaçırıyordu.