PDA

View Full Version : tablet menajerlik

fmhastasi
11.Kasım.2013, 13:57
bilgisayar özellikleri düşük

tablet almak istiyorum.16 gb ram var fakat menajerlik yüklenebilirmi tablete arkadaşlar cevap bekliyorum

fmhastasi
11.Kasım.2013, 14:01
dizüstüde alabilirim

tgun89
11.Kasım.2013, 14:21
bilgisayar özellikleri düşük

tablet almak istiyorum.16 gb ram var fakat menajerlik yüklenebilirmi tablete arkadaşlar cevap bekliyorum

16 gb ram değildir o :D disk kapasitesidir. football manager handheld versiyon var ama sanırım o daha çıkmadı.

Ayberk Tuncer
11.Kasım.2013, 15:51
Tablete bildiğimi Football Manager 14 yüklenemez. Football Manager 2014 tabletin işletim sisteminde çalıştırılamaz. Dolayısıyla linux, windows veya mac os'e sahip bir dizüstü yahut masaüstü bilgisayara sahip olmak zorundasınız. Tablette veya telefonda ancak Football manager handheld oynayabilirsiniz. Bu daha kırpılmış daha detaysız bir menajerlik oyunudur. Onun da 2014 yılı için hazırlananı henüz piyasaya sürülmüş değil.

fmhastasi
11.Kasım.2013, 15:53
teşekkür ederim

ErayG
11.Kasım.2013, 17:51
Android için Football Manager Handheld 2013 diye bir oyun çıkmıştı iOS için de çıkmıştır büyük ihtimal. PC'de ki FMC moduna benzer özellikleri vardı. Google play'de bulabilirsin.

Ekleme: Ayberk Tuncer bahsetmiş oyundan.

Zafonte
12.Kasım.2013, 15:10
yanlış bilgilendirmeyin Windows 8 li tabletler de gayet oynanabilir

Ayberk Tuncer
12.Kasım.2013, 16:31
yanlış bilgilendirmeyin Windows 8 li tabletler de gayet oynanabilir

birebir aynı işletim sistemi olmadığı için oynanamıyor diye biliyorum. yanılıyor olabilirim. kaynak gösterebilirseniz sevinirim.

fmhastasi
12.Kasım.2013, 16:45
birebir windows 7 mi 8 mi bilmiyorum.alacağım tablet 750 tl.apple.acaba fiyatı ne kadar en ucuz windows 8 'in

fmhastasi
12.Kasım.2013, 16:45
kaynak varsa sevinirim

Ayberk Tuncer
12.Kasım.2013, 16:59
birebir windows 7 mi 8 mi bilmiyorum.alacağım tablet 750 tl.apple.acaba fiyatı ne kadar en ucuz windows 8 'in

hocam apple'ınki ios işletim sistemi. üç çeşit tablet işletim sistemi var. android, ios ve windows 8.
windows 8 aynı zamanda masaüstü ve dizüstülerde de kullanılıyor. eğer masaüstü ve dizüstü windows 8'i ile tablet windows 8'i aynıysa orada da oynayabilirsiniz. ben aynı değil diye biliyorum. araştırmak gerekli.

fmhastasi
12.Kasım.2013, 17:02
hocam bilgisayarcı oynanır dedi.ama bilmiyorum.iös ve androidde yok sizin dediğinize göre.

Ayberk Tuncer
12.Kasım.2013, 17:06
hocam bilgisayarcı oynanır dedi.ama bilmiyorum.iös ve androidde yok sizin dediğinize göre.

genel olarak okuduklarım "fm 14'ü oynayabileceğin ama tabletlerin pc'lere göre güçsüz olmasından dolayı çok kısıtlı ligleri, 2d maç motorunda oynayabileceğin yönünde."

fmhastasi
12.Kasım.2013, 17:10
bilgisayarcı uçarak oynarsın dedi.

ErayG
12.Kasım.2013, 17:19

Windows destekli bir uygulama sadece Windows işletim sisteminde çalışır. Ne Android ne de iOS çalıştıramaz. Hatta Linux ve ya Mac'de bile çalışmaz. Daha önce dediğimiz gibi oyunun bu işletim sistemleri için uyarlanmış (kırpılmış) "handheld" sürümlerini oynayabilirsiniz ancak.

fmhastasi
12.Kasım.2013, 17:37
Windows destekli bir uygulama sadece Windows işletim sisteminde çalışır. Ne Android ne de iOS çalıştıramaz. Hatta Linux ve ya Mac'de bile çalışmaz. Daha önce dediğimiz gibi oyunun bu işletim sistemleri için uyarlanmış (kırpılmış) "handheld" sürümlerini oynayabilirsiniz ancak.
windows destekli

Homer J.S
12.Kasım.2013, 19:28
bilgisayarcı uçarak oynarsın dedi.

Hocam sen o bilgisayarcıya sor bakalım nasıl karar vermiş bilgisayarcı olmaya, uçarak mı?

E.Cartman
12.Kasım.2013, 19:55
Android tabanlı bir tablet veya iPad alırsan Handheld versiyonlarını oynayabilirsin sadece. Windows tablet konusunda net bir bilgim yok ancak Windows tablet alana kadar gidip bir Ultrabook falan alsan daha çok işini görür.