PDA

View Full Version : Defans Problemi

kral_67
11.Kasım.2013, 14:06
Sevgili Sigames Ronaldo'yu, Messi'yi izleyip izleyip oyun yapıyorsunuz Allah rızası için 2 ay bizim ligi bi izleyinde sonra bi güncelleme yapın.

Sanırım oynayan herkeste ortak problem bu.

Savunmayı ne kadar iyi oyunculardan kursanızda hatta geriye yaslan, katı savunma uygula desenizde rakip kanat oyuncularından(Özellikle AMR/L) oynayan adamlardan biri muhakkak 2-3 kişiyi çalımlayıp gol atıyor.

Kimse çıkıpta taktik falan diye bize yutturmaya kalkmasın abiler resmen skandal bir bug var oyunda.

MoisHaLe
11.Kasım.2013, 14:22
Sevgili Sigames Ronaldo'yu, Messi'yi izleyip izleyip oyun yapıyorsunuz Allah rızası için 2 ay bizim ligi bi izleyinde sonra bi güncelleme yapın.

Sanırım oynayan herkeste ortak problem bu.

Savunmayı ne kadar iyi oyunculardan kursanızda hatta geriye yaslan, katı savunma uygula desenizde rakip kanat oyuncularından(Özellikle AMR/L) oynayan adamlardan biri muhakkak 2-3 kişiyi çalımlayıp gol atıyor.

Kimse çıkıpta taktik falan diye bize yutturmaya kalkmasın abiler resmen skandal bir bug var oyunda.

haklısın sezon boyunca en kral defansla bile ligde en az 20-25 gol yeniyor yani. delirmemek içten bile değil

tgun89
11.Kasım.2013, 14:30
bu sorundan bende muzdaribim arkadaşlar. ayrıca şöyle de bir durum var. sezona galatasaray ile fırtına gibi başlıyorum. sonra sezonun 2. yarısı takımda bir düşme yaşanıyor. herhangi bir sakatlık kondisyon sorunu olmamasına rağmen önüne geçene yeniliyorum. ilk sezon şampiyonluk gitti 12 puan farktan. 2. sezon 1 puan fark ile şampiyon oldum

ultRAPatron
11.Kasım.2013, 18:16
hay çok yaşa sen konuyu açan arkadaş. gerçekten berbat savunma yerlerde Galatasarayla oynuyorym akhisar elini kolunu sallayarakk altı pasa kadar gelip gol atıyor defans izliyor geri geri gidiyor bu ne saçma sapan iştir ? birde gittik oyunu orjinal aldık yazıklar olsun akhisar 5 şut kaleyi bulan 3 2si gol

dyzo
11.Kasım.2013, 22:24
bek oyuncularına savunma rolu verip, topa dal gibi sert oynayacakları direktifler verin. ben bi nebze çözdüm ama çok kırmızı kart yiyorum o ayrı :)

kemalb
12.Kasım.2013, 13:08
Maçta önde olduğum zaman geriye yaslanıyorum defans çizgisini geride kuruyorum kontra oynuyorum..Ona rağmen savunma arkasına çok rahat top atıp gol yapıyorlar...