PDA

View Full Version : Skoru koruyamama ve kafa toplarında kalecilerin zaafı

ToRoSKaPLaNı
12.Kasım.2013, 06:44
Evet arkadaşlar bu seri ile birlikte yeni sorunlar da gün yüzüne çıktı.Mesela takımım 4-0 öne geçiyor, artık herşey bitti kazandım diyorum ki oyun planını değiştirmediğim halde bir anda rakip takım canavarlaşıyor ve ardı arkası kesilmeyen ataklara başlıyor.Tamam olabilir gerçekte de örnekleri var bu durumun ancak sıklığı beni çileden çıkaran.HEr türlü önlemi almış olmama rağmen önüne geçilmiyor bu durumun.
Bir diğer sıkıntı ise kafa vuruşlarında kaleci zaafları.Her türlü şutu,karşı karşıya pozisyonu kurtaran kalecime kafa toplarında bir haller oluyor ve çok yavaş giden topları bile içeri alıyor.Yani oyunda kafa topundan başka birşeyden korkmuyorum.NE geliyorsa başıma havadan ortalanan toplardan geliyor.Buna da önlem alamadım ve yeni bir güncelleme çıkıncaya kadar rafa kaldırma kararı aldım oyunu.

urwrdskkn
12.Kasım.2013, 09:51
Skoru koruyamamanin baslica sebebi oyun sistemini bozmamaktan gecer ben boyle farkli galibiyetle devam eden maclarda genelde tercihim rolanti oyun oluyor 2 0 devam ediyorsa takim pusuda beklesin diye taktigi kontra olarak yapiyorum

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samasti
13.Kasım.2013, 13:53
Bence takımın 4-0 dan sonra durgunlaşması oyuncuların yorgunluklarından da kaynaklanıyor olabilir. Ligi domine etmeye çalışmak ve bütün maçları iskelet kadro ile yüksek tempo oynamaktan dolayı maçın belli dakikasından sonra oyuncuların oyundan kopuyor olabilir. Bu sadece bir tahmin.. En azından bende öyle oluyor...

ToRoSKaPLaNı
13.Kasım.2013, 16:58
3. ligde oynuyorum.Kadro derinliğim yok denecek kadar az.Kafama göre oyuncu değişikliği yapamıyorum elimdekiler çünkü çok kısıtlı.Bende durumu taktikle kurtarmaya çalışıyorum ama bu seride başarılı olamadım bu durumda.

zargı
13.Kasım.2013, 18:11
defans yapamayıp cok dandık goller yenmesı en dandık oyuncuların bıle messı kesılmesı gercekten cok kotu, muthıs defans yapsanız bıle gol yemekten kurtulamıyorsunuz bunun duzeltılmesı lazım bence

azaptar
14.Kasım.2013, 00:26
2-0 3-0 öndeyseniz Ağzınızla kuş tutsanız o golün gelmesine mani olamazsınız arkadaşlar...:) daha az önce oldu, 2-0 öndeyim antepe karşı, gol yedirtemeyince bana yapay zeka onur kıvraka c.saha dışından çift vuruş kullandırdı(benim kalemin ordaki ceza sahasından) top kısa düştü (malum hata hala düzeltilmedi) ve antebin forveti havadan gelen topa orta sahadan tek vuruşla golü yaptı...Şimdi her şeye bir cevap verebilen değerli forum arkadaşları buna da cevap versin.

zargı
14.Kasım.2013, 04:07
kesinlikle haklısın azaptar bu gozle gorunur bır sorun ve tamamen sacmalık umarım duzeltılır

samasti
14.Kasım.2013, 14:12
sırf bunlar yüzünden oyunu rafa kaldırdım ve oynamıyorum. Güncelleme gelen kadar FİFA 14 takılacağım :)