PDA

View Full Version : finansal fair play

GaNgStaLoVe
13.Kasım.2013, 14:57
arkadaşlar chelsea ile kariyere başladım transferlerim biraz fantastik uçuk rakamlılar , bu kurala gôre gelecek sezon avrupa cezası gelebilirmi yoksa daha etkin değilmi bu kural

MoisHaLe
13.Kasım.2013, 15:05
2016 ya kadar bir şey yapılmayacağı yazıyor. açıkçası pek sınırı aşmadığımdan net bir şey de diyemeyeceğim.

Ayberk Tuncer
13.Kasım.2013, 15:18
Her ay gelen yönetim güncellemesinde, sezon sonu ne kadar zarar edebilme imkanınız bulunduğu ve sezon sonu tahmini kâr-zarar durumunuz yazılıyor.

GaNgStaLoVe
13.Kasım.2013, 15:47
Her ay gelen yönetim güncellemesinde, sezon sonu ne kadar zarar edebilme imkanınız bulunduğu ve sezon sonu tahmini kâr-zarar durumunuz yazılıyor.

farkindayim ama sezon sonu zararim fazla olursa ceza alirmiyim onu bilmek istiyorum

sui generis
13.Kasım.2013, 16:32
Tamamiyle kendi tahminlerime göre yazıyorum. Bu finansal fair play'in oyuna süs olarak konulduğunu düşünüyorum. Hiç kimsenin bundan ceza alacak duruma gelmesine kulüp yönetimi izin vermez oyunda. Bu yüzden oyunda avrupadan men cezası vs verileceğine inanmıyorum.

GaNgStaLoVe
13.Kasım.2013, 16:40
Tamamiyle kendi tahminlerime göre yazıyorum. Bu finansal fair play'in oyuna süs olarak konulduğunu düşünüyorum. Hiç kimsenin bundan ceza alacak duruma gelmesine kulüp yönetimi izin vermez oyunda. Bu yüzden oyunda avrupadan men cezası vs verileceğine inanmıyorum.

aslinda guzel mantikli bi kural, oyun daha gercekci oluyor fakat avrupaya katilma cezasi degilde transfer yapma cezasi daha uygun olurdu . Bakalim sezon sonunda gorecez neler olacak :0:

Aydin
13.Kasım.2013, 16:57
Oyunun kodlarında bu cezalar mevcut. Sezon başında mali fair play kurallarının uygulanmaması durumunda olacakların yazdığı bir ekran geliyordu ve yanlış hatırlamıyorsam -dediğin gibi- ingiltere premier liginde bu kuralların uygulanması 2016'dan itibaren geçerli oluyordu.