PDA

View Full Version : Muslera'yı Bu Fiyata Satmalı mıyım?

Flawless Victory
13.Kasım.2013, 16:43
Chelsea Muslera için 22 milyon TL teklif etti, ben de 72 milyon TL istedim. Kabul ettiler. Sizce satmalı mıyım? Satarsam yerine daha az paraya kimi almalıyım? Onur Kıvrak yerini doldurabilir mi?

Ayberk Tuncer
13.Kasım.2013, 16:53
72 milyon TL mi? Satmayıp da ne yapacaksın hocam :D O paraya öküz alırık.

LaigLeNoiR
13.Kasım.2013, 16:54
Satılabilir yerine 40 trilyona sağlam kaleci alırsın.

mustinho03
13.Kasım.2013, 16:55
Sat gitsin yeri doldurulamicak oyuncu yoktur hem reel hem oyunda

Flawless Victory
13.Kasım.2013, 17:12
Onur'u alayım dedim. Maaş bütçesini yükseltmiyor yönetim. Adam 9 milyon istiyor yıllık. Sinan Bolat'ı aldım. İdare eder mi sizce? Yoksa yabancı bir kaleci mi alayım? Tavsiyeleriniz?

Az istedim Chelsea'den ya tüh. :)

5267
13.Kasım.2013, 17:22
Avro'ya çevirince kaç oluyor bakabilirmisin ?

Ayberk Tuncer
13.Kasım.2013, 17:23
Onur'u alayım dedim. Maaş bütçesini yükseltmiyor yönetim. Adam 9 milyon istiyor yıllık. Sinan Bolat'ı aldım. İdare eder mi sizce? Yoksa yabancı bir kaleci mi alayım? Tavsiyeleriniz?

Az istedim Chelsea'den ya tüh. :)

30 milyon euro civarı fiyat. Hiç de az değil. Brezilya, Arjantin, Rusya'ya sürekli scout gönderip iyi bir regen kaptın mı değme keyfine.

Juan Diaz
13.Kasım.2013, 17:51
Daha ilk sezonda Sergio Romero sözleşmesi bitiyor ben bile Onuru satıp Romeroyu koyayım diyordum ki sende Muslera zaten yabancı sinan yerine yine bi yabancı alabilirdin Sinan bana göre pek güven vermeyen bir kaleci

mogutcu
13.Kasım.2013, 18:24
Ben Sociedada ilk sezon sonunda 9 Milyon Euro ya Ter stegeni almışdım.

ozkankrdrl
13.Kasım.2013, 18:49
Oha arkadaş ben 30 milyon liraya sattım muslerayı.Yerine onur kıvrak ı almıştım :)

Flawless Victory
13.Kasım.2013, 22:38
Vay arkadaş ya. Maaş bütçesini yükseltmediler. Paramız da var üstelik. Ben de Sinan BOLAT ve bir yabancı kiralık kaleci ile sezonu götüreceğim. Onur'u alsaydım süper olacaktı. Çok saçma olmuş param varken bütçeyi istediğim gibi kullanamıyorum.

Ayberk Tuncer
13.Kasım.2013, 22:41
Vay arkadaş ya. Maaş bütçesini yükseltmediler. Paramız da var üstelik. Ben de Sinan BOLAT ve bir yabancı kiralık kaleci ile sezonu götüreceğim. Onur'u alsaydım süper olacaktı. Çok saçma olmuş param varken bütçeyi istediğim gibi kullanamıyorum.

Geçmiş deneyiminiz ne?

Flawless Victory
13.Kasım.2013, 22:51
Oyuna girerken otomatik yapmış olmam lazım. Sözleşme imzalarken sanırım bu konuyu yönetim ile görüşüyoruz. Ben de onu hızlı geçmişim. Maaş ile ilgili talebim olmayınca düşük tuttular.

GaNgStaLoVe
13.Kasım.2013, 23:00
ben oyunu herzaman para birimini euro olarak oynuyorum daha gercekci gibime geliyor.. muslerayi cok iyi fiyata satmissin , kaleye dida yi 1 sezonluk idareten alabilirsin serbest oyuncu konumunda. Ben chelsea yi yonetiyorum yedek kaleci olarak muslerayi aldim 12 MN euro ya.

conchis
14.Kasım.2013, 00:43
Oncelikle selamlar, ilk kez yaziyorum bu forumda.

Soruya gelince; Ben olsam hemen satarim. Zaten kendi oyunumda barcelona 28m euro verince sattim. Yerine ikinci sezonun basinda 10m euro'ya Ter Stegen'i aldim. Ilk geldiginden itibaren Muslera'dan daha iyi kaleci, sonraki yillarda oyunun en iyi kalecilerinden biri haline geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Maas butcesine gelince, transfer sayfasindan maas ve transfer butceleri oranini degistiremiyormusunuz? Eger o ayar aktif degil ise, birilerine kontrat onerdiginiz icin aktif olmayabilir.

Önder HOCA
14.Kasım.2013, 00:49
aynen yabancı kaleci için stegen, para vermem diyorsanız valdes bedavaya geliyor zaten

Goofy
14.Kasım.2013, 00:53
O fiyata satmayacaksın da turşusunu mu kuracaktın, müthiş teklif almışsın :)

Gncl1905
14.Kasım.2013, 01:18
Ben Muslera'ya talip bile bulamamıştım açtığım kariyerde. Nasıl 30'a falan sattınız anlamadım.

conchis
14.Kasım.2013, 01:22
Ben kendim pazarlamadim. Ilk sezon sonunda sampiyon olup, Sampiyonlar Ligi'nde gruptan ciktim. Sezon sonunda Barcelona teklif yapti. Herhalde Valdez'in boslugunu Muslera ile doldurmak istediler.

Ayberk Tuncer
14.Kasım.2013, 04:10
Oyuncuyu düzenli oynattıktan sonra mutlaka iyi fiyatlara satılıyor yetenekli oyuncular.

Flawless Victory
14.Kasım.2013, 07:45
Ayrıca başta 22 falan verdiler, sürekli fiyat artırıp nabız yokla dedim. En son 37 verdiler. Ben de 70 yapayım belki verirler dedim. Hakikaten oldu.

Ilk sezonda şl gruplarından çıkmamın etkisi oldu galiba. Ter steigeni çoktan almışlardı değeri fazlaydı. Sinan'dan memnunum ligde. Ligde 2. Sezon 3te 3 yaptım. ŞL'nde de iyi oynar inşallah.

Tapatalk'tan gönderildi.

samasti
14.Kasım.2013, 14:09
çok iyi fiyat tebrikler.. Bence Onur'dan sonra alınacak en iyi kalecidir Sinan. Doğru tercih yapmışsın. En azından kalede Türk oyuncu oynatacağından yabancı kontenjanından etkilenmeyeceksin.

ozkankrdrl
14.Kasım.2013, 15:11
çok iyi fiyat tebrikler.. Bence Onur'dan sonra alınacak en iyi kalecidir Sinan. Doğru tercih yapmışsın. En azından kalede Türk oyuncu oynatacağından yabancı kontenjanından etkilenmeyeceksin.

Onur'dan sonra alınabilecek en iyi kaleci Sinan belki ama.Galatasaray'ın kalesini koruyabilecek bir kaleci değilmiş.Ben Muslera'yı sattığımda Sinan'a güvendim .Çok basit goller yiyordu.Çıldırtıyordu beni.Baktım olmuyor Onur Kıvrak ı almıştım.

amorti
14.Kasım.2013, 15:55
Ayrıca başta 22 falan verdiler, sürekli fiyat artırıp nabız yokla dedim. En son 37 verdiler. Ben de 70 yapayım belki verirler dedim. Hakikaten oldu.

Ilk sezonda şl gruplarından çıkmamın etkisi oldu galiba. Ter steigeni çoktan almışlardı değeri fazlaydı. Sinan'dan memnunum ligde. Ligde 2. Sezon 3te 3 yaptım. ŞL'nde de iyi oynar inşallah.

Tapatalk'tan gönderildi.

Hafif hafif artirarak nabiz yoklarken pesin fiyattan mi anlastiniz yoksa bu 70 milyonda 12-24-48 taksit gibi durumlar var mi?

PaVLeNKo
15.Kasım.2013, 12:35
Chelsea Muslera için 22 milyon TL teklif etti, ben de 72 milyon TL istedim. Kabul ettiler. Sizce satmalı mıyım? Satarsam yerine daha az paraya kimi almalıyım? Onur Kıvrak yerini doldurabilir mi?

Hemen sat bence..Bir daha öyle bir teklif gelmez..

samasti
15.Kasım.2013, 12:43
Onur'dan sonra alınabilecek en iyi kaleci Sinan belki ama.Galatasaray'ın kalesini koruyabilecek bir kaleci değilmiş.Ben Muslera'yı sattığımda Sinan'a güvendim .Çok basit goller yiyordu.Çıldırtıyordu beni.Baktım olmuyor Onur Kıvrak ı almıştım.

Onur'dan sonra en iyi kaleci Sinan fakat baktın olmuyor en iyisi olan Onur'u almak lazım, sende onu yapmışsın :)

davidvilla
15.Kasım.2013, 12:48
Kur TL olunca benim dengeler şaşıyor ya.

Ama rakamsal olarak güzel gözüküyor sat bence de

Flammable
15.Kasım.2013, 13:33
Oyunun Muslera için biçtiği ortalama satış fiyatı bu galiba.
Ben ikinci sezonumun başında 35 milyon euro dan kulüplere önerdim.
Milan 16,5 ,Barcelona ve AS Monaco 26,5 milyon euro teklif etti,direkt Barca ya 26,5 milyon euroya verdim.

serorio
15.Kasım.2013, 15:38
Ben Muslera'yı hep 20mn euro'ya bırakıyorum lan yanlış yapmışım meğer.

brsozcan
18.Kasım.2013, 15:20
bende de musleraya teklif yaptı barcelona fakat 10mn€ gibi düşük bir fiyatta kalınca anlaşamadık sonra gitti erayı kiraladı as kaleci için:icon_confused:.

E.Cartman
18.Kasım.2013, 15:22
bende de musleraya teklif yaptı barcelona fakat 10mn€ gibi düşük bir fiyatta kalınca anlaşamadık sonra gitti erayı kiraladı as kaleci için:icon_confused:.

İnsan gerçekten hayret ediyor :D

husoo18
18.Kasım.2013, 18:39
bende musleraya teklifte bulunan olmadı selçuk yekta semih falan istediler :)

53Erdogan
19.Kasım.2013, 01:00
İlk sezonun sonunda çok teklif geldi. Ben de 30 a sattım Schalke'ye

Rosato
19.Kasım.2013, 01:09
Hocam sakın ola Onur'u alayım deme. Oyunda çok kötü bir performans sergiliyor. Ben Sivaspor kariyerimde Cenk'i satıp Onur'u aldım kaleye, 20 maçta 35 gol yedim aynı defans hattıyla, bin pişman oldum. Farklı bölgelerden yabancıları satıp kontejyana yer açmanı öneririm.

PrimeMusic
19.Kasım.2013, 01:44
çok iyi fiyatmış :D

GeorgeWeah
19.Kasım.2013, 02:35
Muslera her takıma lazım. Oynadığında performans verir, transfer olduğunda maddi gelir. :)

caner485
19.Kasım.2013, 12:13
Ben 15 mil €'ya satmıştım barçaya bedava gitmiş desene :)