PDA

View Full Version : sadece kendi takımına staffsız başlama

bluepaw
13.Kasım.2013, 21:48
bu özellik var mı oyunda?

E.Cartman
13.Kasım.2013, 21:53
Yok. Zaten reelde de durum böyle. Elbet o kulüpte birileri bulunuyor işe başlandığında. Mesela Taffarel Galatasaray'daki görevine devam ediyor şu anda.

Flammable
15.Kasım.2013, 12:42
Takımın başına ilk geçtiğinde tarihi ilerletmeden tüm ekibini ücretsiz kovabilirsin.
Hepsi otomatik olarak kontrat feshetme teklifini kabul edecek veya hiç tazminat istemeyecek ya da çok küçük bir rakam talep ederek ayrılacaktır.
Örnek olarak tarihi ilerlettikten sonra kovduğunda 100 bin isteyecekken baştan kovarsa 3-5 k ya gidecektir.

emmre
15.Kasım.2013, 16:48
Takımın başına ilk geçtiğinde tarihi ilerletmeden tüm ekibini ücretsiz kovabilirsin.
Hepsi otomatik olarak kontrat feshetme teklifini kabul edecek ve ya hiç tazminat istemeyecek ya da çok küçük bir rakam talep ederek ayrılacaktır.
Örnek olarak tarihi ilerlettikten sonra kovduğunda 100 bin isteyecekken baştan kovarsa 3-5 k ya gidecektir.

Bunu bilmiyordum bilseydim baştan kovardım tüm personeli

bluepaw
16.Kasım.2013, 02:34
Hepsi otomatik olarak kontrat feshetme teklifini kabul edecek veya hiç tazminat istemeyecek ya da çok küçük bir rakam talep ederek ayrılacaktır.

bu eski serilerde vardı fakat fm 14'te yok. ilk gün kovsanız daha çok para istiyorlar hatta

xwerswoodx
16.Kasım.2013, 06:10
bu eski serilerde vardı fakat fm 14'te yok. ilk gün kovsanız daha çok para istiyorlar hatta

Kovarsanız ister, karşılıklı fesh edin istemez. Ama eğer oyuna direk başladıysan isteyebilir ama bir takıma transfer olduysan yani takım değiştiysen başkan zaten kontratlarını fesh edebileceklerini söylüyor, eğer bug olmadıysa tabi.

Zafonte
16.Kasım.2013, 12:54
en temizi editorden takımı temizleyip başlamak