PDA

View Full Version : yorumcular

zargı
16.Kasım.2013, 03:58
arkadaslar Galatasarayı yonetıyorum ve bırsey cok dıkkatımı cektı mac yorumcuları asırı derecede sacma yorumlar yapıyor psg ile deplasmanda berabere kalmak gibi basarılı sayılacak bir sonuc alıyorum sadece bu macta degıl genelde benden cok guclu takımlara karsı basarılı sonuclar aldıgımdada aynı sey oluyor yorumcu kalkıp sacmalıgın danıskası olan bır yorumla GS rahat kazanmalıydı hayal kırıklıgı dıyor ben bole sacmalık gormedım sızınde dıkkatınızı cektımı bılmıyorum

Rosato
16.Kasım.2013, 04:02
Kaçıncı sezondasın ve takımın bundan önceki başarıları neler? Belki form tablondan dolayı böyle yorumlar yapılıyordur. Mesela ligde ve Avrupa'da galibiyet oranın yüksekse favori gözüküyorsun.

zargı
16.Kasım.2013, 05:57
yok birader ligde fırtınayızda avrupada psg ile real madrıd ıle aynı sevıyeyı bırak adamların bır futbolcusu benim takım degerınde psg nin kadroyu gorsen dedıgımı anlarsın adam berabere kalmama sasırmakla kalmamıs galıbıyet beklıyormus hemde deplasmanda:D bu arada 3. sezonum 2 lig sampıyonlugu, 1türkiye kupası ve 1yarı fınal var sampıyonlar lıgınde baska bisey yok cok sacma yani fınal bile oynasam sans eserı yıne kadro olarak beklentı fazla adamda:D

xwerswoodx
16.Kasım.2013, 06:08
Berabere biten maçlarda

XXX bu maçı YYY için kazandı demesi olayı var bide :D

zargı
16.Kasım.2013, 16:15
cok sacma yaa cok bunları duzeltırler ınsallah yamada adam reali deplasmanda yenemememin hayal kırıklıgı oldugunu dusunuyo:D

GeNç KaRTaL
16.Kasım.2013, 16:39
Basını neden bu kadar ciddiye alıyorsunki? Tabii böyle bir saçmalık insanı ister istemez rahatsız eder ama devam et butonuna "basın" gitsin.:)

marlo41
16.Kasım.2013, 18:58
Basını neden bu kadar ciddiye alıyorsunki? Tabii böyle bir saçmalık insanı ister istemez rahatsız eder ama devam et butonuna "basın" gitsin.:)

Para verdiğimiz bir firmanın her sene oyununu tanıtırken ısrarla " Basın ilişkileri gerçeğe daha yakınlaştırıldı." diyerek reklam yaptığı için olmasın ?

GeNç KaRTaL
16.Kasım.2013, 19:49
Para verdiğimiz bir firmanın her sene oyununu tanıtırken ısrarla " Basın ilişkileri gerçeğe daha yakınlaştırıldı." diyerek reklam yaptığı için olmasın ?

Arkadaşın bahsettiği maç ekranındaki ufak yorum kısımı yanlış anlamadıysam,oyunda o kadar çok hata varken o hata o kadar da büyütülecek bir şey değil bence.Bunu belirtmek istemiştim ama dediğin gibi insan para vererek oynadığı bir oyunda ufak da olsa böyle saçmalıkları görmek istemiyor.Ben Fm 12'den sonra hiç oynamadım oyunu.Eskisi gibi ilgimi çekmiyor oyun,bir de buradaki oyunun içinde gerçekleşen saçmalıklarla ilgili yorumları okuyunca tamamen soğuyorsun oyundan.

Rosato
16.Kasım.2013, 20:55
Kötü ya da ortalama oynayan bir oyuncu için mesela Burak Yılmaz bu maçı Galatasaray için kazanıyor yazıyor. Çeviri hatası olsa bu sene düzeltilirdi, oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum.

zargı
17.Kasım.2013, 01:28
dedigin gibi genc kartal defans butun futbolcuların messı kesılmesı varken bunlar devede kulak ama merak etmıstım yasayan varmı dıye adam reale fark atmamı beklıyor yaa bole yapay zekaya ben:D:D:D