PDA

View Full Version : Maaş bütçem var ama teklif yükseltemiyorum

emreozel
17.Kasım.2013, 03:11
Maaş bütçem 66 milyon takımdaki oyuncuların maaşı 56 milyon tutuyor yani 10 milyon uygun bütçem var ama serbest bir oyuncuyu transfer etmek istiyorum 2.2 milyondan fazlaya izin vermiyor bunun sebebi nedir?Bunu nasıl çözebilirim?

urwrdskkn
17.Kasım.2013, 03:17
10 milyon açığın olması maksimum 10 milyon vereceği anlamına gelmiyor kulübün belirlediği bir yıllık ücret(kullanıyorsan aylık veya haftalık ücret) Var atıyorum Maaş bütçesi barajın 15 milyon ama sana der 6 milyon maksimum oyuncuya verebilirsin senin şu anda 10 milyonluk bir maaş bütçesi artın var ama kulübün sana verdiği maksimum rakam 2.2 milyon olarak belirlemiş onun için yapacak birşeyin yok

emreozel
17.Kasım.2013, 03:18
10 milyon açığın olması maksimum 10 milyon vereceği anlamına gelmiyor kulübün belirlediği bir yıllık ücret(kullanıyorsan aylık veya haftalık ücret) Var atıyorum Maaş bütçesi barajın 15 milyon ama sana der 6 milyon maksimum oyuncuya verebilirsin senin şu anda 10 milyonluk bir maaş bütçesi artın var ama kulübün sana verdiği maksimum rakam 2.2 milyon olarak belirlemiş onun için yapacak birşeyin yok

Değiştirme ihtimalimiz yok mu?

urwrdskkn
17.Kasım.2013, 03:19
yönetimden rica ettireceksin

MoisHaLe
17.Kasım.2013, 11:55
birde maaş bütçesini yönetim oyuncunun durumuna göre de kısıtlıyor misal mesut özil i getireceksin diyelim 7-8 e kadar müsade ederken bizim ligden bir oyuncu getireceğinde en fazla ortalama bir maaşa izin veriyor. tek bende böyle değildir heralde )

serwan
17.Kasım.2013, 12:00
Bu bütçe olayı biraz sıkıntılı.. Aslında gerekli bi taraftan ama uygulamada sıkıntılar var. Adam belki yönetime göre çok iyi olmayabilir ama tam benim aradığım oyuncu. Ya da bonservis bedeli olmadan imza attırmaya çalışıyorum ama yönetim engel oluyor..
Bu tip durumlarda adamın kadro durumunu kilit oyuncuya çekip en yüksek maaşı seçiyorum ve maaşı pazarlık edilemez olarak işaretliyorum. Güzel bi yıllık artış oranı, çeşitli primler vs. verip bağlamaya çalışıyorum. Tabi bunlar zamanla sıkıntı yaratabiliyor. Adam iki maç oynamayınca ben gidiyorum hacı diye dikiliyor karşınıza.
Yönetimden rica etmek de ayrı bi seçenek tabi.
Yine de dengeleri bozmamak adına çok fazla aşmamak lazım bu rakamları.

Aydin
17.Kasım.2013, 16:41
Kısa bir süre içince birden fazla oyuncuya teklif yaptığınız zaman, sona kalan tekliflere daha az para ayrılır.

Direkt olarak sadece bir oyuncu için teklif yapmana rağmen sınırlı bütçe ayrılıyorsa, yönetimle alakalı olabilir belki ama birden fazla teklif yaptıysan durum yukarıda söylediğim gibi.

cengavs
20.Kasım.2013, 06:21
maaş yetmiyorsa yapacak bir şey yok fakat prim ve en önemlisi menejerine parayı yüksek ver kabul etme olanağı artıyor, ayrıca şöyle bir çözüm üretiyorum ben maş bütçem yetmediği zaman 5 lig maçından sonra maaş artışı çok işe yarıyor

Sadixx
20.Kasım.2013, 09:23
Yönetim sana güvenmiyor. Bütün bütçeyi verirlerse batırırsın takımı diye korkuyor olabilirler. E haklılarda ben olsam batırırdım takımı :) .

husoo18
21.Kasım.2013, 02:02
yıllık maaş artışını kullan o zaman ikna edebiliyorsun

LifeYourself
21.Kasım.2013, 09:01
Yıllık maaş artışı cidden bir çözüm fakat dikkat etmek lazım.O maaş fazla artabiliyor 4-5 senelik sözleşmelerde can yakar ^^
Sana tavsiyem transfer döneminde tüm transferlerini yaptıktan sonra transferleri kabul et.O zamana kadar diğerlerini ertele.O zaman hepsine eşit para verebiliyordun hatırladığım kadarıyla.Tabi şöyle bir sıkıntı doğabilir.Sen alırsın adam daha bütçem var dersin.Hepsi takıma geldiğinde bir bakmışsın batmışsın^^