PDA

View Full Version : Büyük Türkiye Yaması - affluence

affluence
17.Kasım.2013, 06:47
81 Ligin 1. Amatör ligleri, 81 İlin Süper Amatör Ligleri, BAL, Spor Toto 3. Lig, Spor Toto 2. Lig, PTT 1. Lig, Spor Toto Süper Lig

İlinizin Kendi amatör takımları ile kendi liglerinde oynamak istemezmiydiniz?
İl-il amatör ligler ve doğru düzenlenmiş bölgesel amatör lig!!!

Siz sormadan cevap vereyim; 2. Sezona geçildiğinde takımlar yine olması gerektiği liglerde oluyor!

2011 Yılından beridir her sene çıkardığım detaylı Türkiye Ligleri yamasını FM 2014 için de yaptım.

Geçen seneki yamamda editörden kaynaklanan bazı sorunlar vardı (son sürümümde düzeltmiştim). Bu seneki editör (yoğun baskılarım sonucu :P) daha düzgün çalışır halde olduğu için kesinlikle bir sorunla karşılaşmadım.

Yamanın Özellikleri

Ligler

Spor Toto Süper Lig

Para Ödülleri Düzenlendi
TV Ödülleri Düzenlendi
Gerçekçi Yabancı Sayısı

PTT 1. Lig

Para Ödülleri Düzenlendi
TV Ödülleri Düzenlendi
Gerçekçi Yabancı Sayısı

Spor Toto 2. Lig

Para Ödülleri Düzenlendi
TV Ödülleri Düzenlendi
Gerçekçi Yabancı Sayısı

Spor Toto 3. Lig

Para Ödülleri Düzenlendi
TV Ödülleri Düzenlendi
Gerçekçi Yabancı Sayısı
24 Yaş Kontenjan Sınırı

Bölgesel Amatör Lig

11 BAL Grubu
Her Biri Kendi Bölgesel Grubunda 161 Takım
Gerçekçi Yabancı Sayısı
24 Yaş Kontenjan Sınırı

Türkiye Süper Amatör Lig

Her Bir İle Özel 81 Yerel Lig (Ör: Adana Süper Amatör, Kars 1. Amatör, Trabzon 1. Amatör, İstanbul Süper Amatör ...vb)
Her Biri Kendi İlinin Grubunda 800'den fazla Takım
Tüm Takımların Renkleri Doğrudur
Tüm Takımların Stadları Eklenmiştir
Gerçekçi Yabancı Sayısı
24 Yaş Kontenjan Sınırı

Türkiye 1. Amatör Lig

Yakında...

TFF 19 Yaş Altı Ligi

Yakında...

TFF A2 Ligi

Ziraat Türkiye Kupası

Para Ödülleri Düzenlendi
TV Ödülleri Düzenlendi
Bütün turlar gerçeğe uygun şekildedir.

BAL Dahil tüm TFF Ziraat Kupası Takımları.

link: http://dosya.turksportal.net/files/2014-Turkish-Mega-Patch-By-Affluence.rar

Kurulum; İndirdiğiniz RAR dosyasının içeriğini ''Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data'' klasörüne yerleştirip yeni bir oyun kurmanız gerekmektedir.

Not: Hata alanların alttaki linkteki sıkıştırılmış dosyaları veri paketiyle aynı yere atmaları gerekmektedir.

http://dosya.turksportal.net/files/TurkishMegaPatch2014ByAffluence2.rar

http://dosya.turksportal.net/files/images/2014-Turkish-Mega-Patch-By-Affluence(1).jpg
http://dosya.turksportal.net/files/images/2014-Turkish-Mega-Patch-By-Affluence(2).jpg
http://dosya.turksportal.net/files/images/2014-Turkish-Mega-Patch-By-Affluence(3).jpg
http://dosya.turksportal.net/files/images/2014-Turkish-Mega-Patch-By-Affluence(4).jpg

E.Cartman
17.Kasım.2013, 22:13
Paylaşım için teşekkürler.

Ayberk Tuncer
17.Kasım.2013, 22:47
Para ödülleri konusunda yaptığınız değişiklikleri daha detaylı anlatabilir misiniz? Teşekkürler emeğinize.

LUIZ
17.Kasım.2013, 22:56
Teşekkürler

affluence
17.Kasım.2013, 23:35
Para ödülleri konusunda yaptığınız değişiklikleri daha detaylı anlatabilir misiniz? Teşekkürler emeğinize.

Takimlarin galibiyet, beraberlik, lige katılım, tv ücretieri ve tff'nin katkı paylarını (bal takımları yol yardımı gibi) yeniden elden geçirdim. Tabiki lige katılım ve katkı payı gibi seçenekler editörde yok. Bu yüzden bu ücretleri diğer ücret seçeneklerine ilave ettim. (Mesela ligden düşen takıma verilen para)

Vieri
17.Kasım.2013, 23:42
güzel çalışma elinize sağlık

lakin1907
17.Kasım.2013, 23:48
Ellerinize sağlık, sizi geçen seneden tanıyorum çok iyi iş çıkarıyorsunuz. Yabancı sayılarında ne gibi değişiklikler yapıldı?

affluence
18.Kasım.2013, 00:51
Ellerinize sağlık, sizi geçen seneden tanıyorum çok iyi iş çıkarıyorsunuz. Yabancı sayılarında ne gibi değişiklikler yapıldı?

Yabancı sayısında bir değişiklik yok. Şuan tff'nin uyguladığı kural geçerli. Sadece bal ve süper amatör lig için uygulanan yabancı sınırı gerçekçi olarak yamada mevcut.

SAİT71
18.Kasım.2013, 02:07
Ben forumda ilk kez görüyorum bu konuyu. Daha önce denk gelmemişim demek ki önceki yıllarda. Bir kaç gün önce aklımdan böyle birşey geçirmiştim ama çok fazla takım falan olur diye düşünmüştüm. Çok büyük bir çalışma teşekkürler.

xwerswoodx
18.Kasım.2013, 18:23
ellerine sağlık :)

Ayberk Tuncer
19.Kasım.2013, 03:44
Yalnız tekrar belirteyim, muhteşem iş.

GFBaTu_KhaN
19.Kasım.2013, 10:54
Öncelikle emeğine sağlık mükemmel bir çalışma olmuş. Benim daha önceden de açtığım bir konu vardı bölgesel lig takımlarına gerçek oyuncuları eklemek adına böyle bir düşüncen varsa şayet elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışırım. Maçkolikten olsun tffden olsun bilgilere çok rahat erişebiliriz.

kaanbjk07
19.Kasım.2013, 12:19
Büyük iş yapıyorsun hocam, ellerine sağlık.

Bulstrap87
19.Kasım.2013, 13:29
bu çalışma için teşekkür ederim emegine saglık..

riddler1299
19.Kasım.2013, 16:04
emeğinize sağlık, bir sorum olacak. süper amatör ligden süper lige kadar yükselme imkanı var değil mi?

urwrdskkn
19.Kasım.2013, 16:34
emeğinize sağlık, bir sorum olacak. süper amatör ligden süper lige kadar yükselme imkanı var değil mi?

tabiki yükselirsin

affluence
19.Kasım.2013, 16:40
Rica ederim arkadaşlar. İnşallah 1-2 haftaya ufak değişikliklerle beraber, 1.amatör lig ve 19 yaş altı turnuvalarını da ekleyeceğim.

affluence
21.Kasım.2013, 18:27
Şimdiye kadar herhangi bir hata veya crash alan oldu mu arkadaşlar?

riddler1299
22.Kasım.2013, 11:39
açtığım her oyunda bir hafta yada 10 gün sonra crash yaptı.
farklı takımlarla farklı ligderde oyun açtım sorun aynı

fermanager
22.Kasım.2013, 20:40
emegine saglik

Urias
23.Kasım.2013, 19:38
gerçekten harika bir yama emeğine sağlık kardeşim. istanbul için bir alt ligler de olur mu ilerde ne yazık ki mahallem orda :)

affluence
23.Kasım.2013, 20:57
açtığım her oyunda bir hafta yada 10 gün sonra crash yaptı.
farklı takımlarla farklı ligderde oyun açtım sorun aynı

Editor ile düzeltilen databaselerde bazılarında hata ve crash meydana geliyor. bir dahak update'de bunu düzelticekler. Malesef yapacak bir şey yok.

affluence
23.Kasım.2013, 20:59
gerçekten harika bir yama emeğine sağlık kardeşim. istanbul için bir alt ligler de olur mu ilerde ne yazık ki mahallem orda :)

Bir dahaki fm 14 update'i ile birlikte 1. amatör takimlarını da ekliyeceğim inşallah

Senin mahallen hangisi?

xthexserhat
25.Kasım.2013, 06:07
ptt 1. ligde her sene mi 4 takım düşüyor peki? onu nasıl ayarladın acaba?

ozgur825
25.Kasım.2013, 22:37
oynadığım takımı görmemle almam bir oldu ama defalarca denememe rağmen 10-15 gün ilerledikten sonra crash dump hatası aldım malesef, gelecek sürümü bekliyorum, teşekkürler.

Urias
26.Kasım.2013, 16:50
Bir dahaki fm 14 update'i ile birlikte 1. amatör takimlarını da ekliyeceğim inşallah

Senin mahallen hangisi?

istanbul'dan esenkent. bu arada aynı hata bende de oluştu bekleyeceğiz artık

affluence
28.Kasım.2013, 04:16
Evet arkadaşlar yeni update hatayı çözmüştür. herkese hayırlı olsun :)

ozgur825
29.Kasım.2013, 22:09
ilk maçımı yaptım oldu.

Urias
03.Aralık.2013, 18:12
2014 yılına giriş yaptım yani yarım sezon oldu, bir sıkıntı ile karşılaşmadım. teşekkürler

hopper35
20.Aralık.2013, 05:44
1.amatör ne zaman eklenir yamaya

affluence
21.Aralık.2013, 00:40
1.amatör ne zaman eklenir yamaya

Bir hafta/on güne kadar eklerim heralde.

Senin Petkim'i de ekleyalim bakalım...

hopper35
21.Aralık.2013, 01:46
Bir hafta/on güne kadar eklerim heralde.

Senin Petkim'i de ekleyalim bakalım...

çok sağolasın bir haftadır oyuna başlıycam başka takımla başlamayayım diye bekliyorum.en kötü süper amatörden bir takımı petkimspor diye değiştirtmek için oyun öncesi editörüne sahip olanlardan yardım istiyordum.1 hafta daha bekleyeyim o zaman.

World Hollow o1
26.Aralık.2013, 01:25
Çok mükhemmel olmuş ya gerçekten emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler. Bursa Süper Amatör ligi görünce şok oldum çok çok teşekkürler. :)

verletzen
26.Aralık.2013, 06:12
efsane olmuş insanı heyecanlandırıyor

şuan herkes süper amatörden takım alıp 10 sene içinde süperligde şampiyon oolma hayalleri kuruyor :)

affluence
26.Aralık.2013, 14:49
Oyunu beyenen herkese teşekkürler.

İnşallah bir kaç güne 1. amatör'ü de ekleyeceğim. (Her ne kadar detaylı editör saç baş yoldursada)

Şu an için 1. amatör'de yer alacağı kesinleşen iller;

İSTANBUL
ANKARA
İZMİR
BURSA
MUĞLA

hopper35
26.Aralık.2013, 19:53
şimdiden eline sağlık 1.amatörü bekliyorum

Dennis Bergkamp
27.Aralık.2013, 12:58
Şu zamana kadar yapılan yamalar hep Süper Amatör'e kadar olduğundan alacak takım bulamadım fakat Ankara 1.Amatör işin içine girerse sonunda memleketimin takımıyla FM keyfi yaşayabileceğim demektir.Şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum yamayı.

Komando5430
27.Aralık.2013, 20:01
hocam bu editör yamalarının hangisini kullanalım ilk verdigin linki mi yoksa ikinci linkimi

affluence
27.Aralık.2013, 20:35
hocam bu editör yamalarının hangisini kullanalım ilk verdigin linki mi yoksa ikinci linkimi

İlkini indirmen yeter. Zaten yılbaşından önce yeni yamayı yayınlayacağım. İstersen onu bekle.

World Hollow o1
27.Aralık.2013, 21:47
1. Amatör geliyor mu.?

hopper35
27.Aralık.2013, 22:04
Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü Mezar.1.amatör yamasını beklediğim kadar :)

affluence
27.Aralık.2013, 22:28
beyler sakin olun. pazar günü yamayı yayınlarım heralde:P

World Hollow o1
01.Ocak.2014, 13:35
Pazar günü denmiş ama daha eklenmemiş müsait olunmadı heralde.

Arkadaşlar Bursa Süper Amatör Lig'den Fethiye İ.Y 'unun ismini Gülbahçespor olarak değiştirebilecek bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

fmhastasi
01.Ocak.2014, 18:16
1.amatör hocam

affluence
01.Ocak.2014, 22:54
beyler 1. amatörü bitirdim ama a2 ligi ve 19 yaş altı liglerini de eklemek istiyorum. neredeyse bitmek üzere. biraz sabır. yapmışken en iyisini yapalım bari.

World Hollow o1
02.Ocak.2014, 13:39
Sade 1.Amatör lig yamasını paylaşamazmısınız acaba şimdilik?

Danger90
03.Ocak.2014, 18:47
eline sağlık teşekkürler

affluence
04.Ocak.2014, 06:01
beyler buyrun 1. amatör linki:

http://www.filefactory.com/file/6urbrg8j04qr/2014%20TMP%20By%20Affluence%20V.2%20%20%28advanced %20rules%29.dbc

ikinci versiyonla gelenler:

19 adet 1. amatör lig.

adana
ankara
Antalya
aydın
bursa
denizli
diyarbakır
eskişehir
hatay
İstanbul
izmir
kayseri
Kocaeli
konya
Kütahya
manisa
mersin
muğla
samsun

süper amatör'deki bursa, İstanbul ve izmir illeri artık tek bir başlıkta ve çoklu gruplarda

bölgesel amatör'e çıkış maçlarında kendi ilinize yakın takımlar ile oynama. (ör; istanbul takımları ile van takımları eşleşmeyecek)

reserve lig ve 19 yaş altı oldukça sade. bir dahaki versiyon da düzenleyeceğim.

World Hollow o1
04.Ocak.2014, 09:02
Emeğine sağlık başka yokmuydu upload edebileceğin site gitmişssin en ilginc siteye eklemişsin hocam ya :)

World Hollow o1
04.Ocak.2014, 09:18
Bir alt lig daha oluşturulmadı heralde?
Takımlar Süper Amatör lig'de gözüküyor pek anlamadım ama emeğine sağlık diğer yamadaki kayıtlı oyuna devam etmek gerek :)

xx37xx
05.Ocak.2014, 19:38
Yamayı yapan arkadaşa teşekkür ediyorum büyük bir emek gerçekten. fakat bende her 2 linkteki dosyayı da denememe rağmen birinde temmuzda birinde ağustosta takıldı kaldı

shogun.
05.Ocak.2014, 21:44
Eline saglık baya emek vermissin ama cok fazla sorun var keske hic finansa hic bulasmasaydın.
-İlk olarak hem advanced hemde temelden para ödülü girmissin buda sampiyon olana 40 milyon euro gibi bi rakam kazandırıyor ikinciyede aynı sekilde girdigin paranın iki katı odeniyor.
-Tv gelirine sabit girince 3 büyüklerle diger takımların farkı kalmamıs resmen sene sonuna dogru 3 büyükler finansal krize giriyor.
-1 lige girdigin mac basına galibiyet primi ile 3 lige hatta BALa girdigin galibiyet primi aynı buda 3uncu lig takımlarının muthis zengilesmesine yol acıyor.

Su haliyle su yamayı oynamak vakit kaybı üzgünüm.

affluence
06.Ocak.2014, 00:59
Eline saglık baya emek vermissin ama cok fazla sorun var keske hic finansa hic bulasmasaydın.
-İlk olarak hem advanced hemde temelden para ödülü girmissin buda sampiyon olana 40 milyon euro gibi bi rakam kazandırıyor ikinciyede aynı sekilde girdigin paranın iki katı odeniyor.
-Tv gelirine sabit girince 3 büyüklerle diger takımların farkı kalmamıs resmen sene sonuna dogru 3 büyükler finansal krize giriyor.
-1 lige girdigin mac basına galibiyet primi ile 3 lige hatta BALa girdigin galibiyet primi aynı buda 3uncu lig takımlarının muthis zengilesmesine yol acıyor.

Su haliyle su yamayı oynamak vakit kaybı üzgünüm.

Spor toto süper Lig'de şampiyon olan takım kupayı kaldırma ödülü olarak 15 milyon tl. kazanıyor. ayrıca galibiyet, beraberlik, geçmişteki şampiyonluk sayısına göre dağıtılan prim ve tv ödülleriyle birlikte, şapiyonluğu kazanan takım30-40 milyon Euro kazanıyor. Mesela 2011'de Fenerbahçe toplamda 65 milyon tl. (o zamanki kurla neredeyse 30-35 milyon Euro), 2012'de Galatasaray 75 milyon tl. para kazanmıştı.

Ayrıca alt liglerdeki galibiyet ve beraberlik primleri tff'nin kendi sitesinde de olan rakamlardır. 1. lig galibiyet primi ile 3. ligde ki primler aynı değildir. bir daha bak bence.

NOT: Ayrıca en son yayınladığım v.2'yi oynuyorsan, o henüz tam bitmedi. v.3'ü bekle.

affluence
06.Ocak.2014, 02:01
Versiyon 3 yayında.

Bu Versiyonla eklenenler.

TFF A2 LİGİ
19 YAŞ ALTI LİGİ

Link: http://www.filefactory.com/file/h2b1e7fiath/TMP%2014%20By%20Affluence%20v.3.dbc

İyi oyunlar.

GFBaTu_KhaN
09.Ocak.2014, 18:46
Merhaba,
Versiyon 3'ü indirdiğimiz anda BAL olsun 3.lig olsun A2 ligi olsun hepsine ulaşabiliyormuyuz acaba ? Yoksa her biri için ayrı ayrı yamayı mı indirmemiz gerekiyor ?

affluence
09.Ocak.2014, 18:49
Merhaba,
Versiyon 3'ü indirdiğimiz anda BAL olsun 3.lig olsun A2 ligi olsun hepsine ulaşabiliyormuyuz acaba ? Yoksa her biri için ayrı ayrı yamayı mı indirmemiz gerekiyor ?

sadece v.3'ü kullanman yeter. spor toto süper lig ile 1. amatör lig arası (toplam 7 kademe) tüm liglerde oynayabiliyorsun.

fmhastasi
11.Ocak.2014, 15:10
indirdim hocam fakat cok gec acılıyor oyun kurulumunda bekliyorum inşallah oynadıgım takım vardır.

Dennis Bergkamp
11.Ocak.2014, 16:21
Hocam emeğine sağlık ama bir şey soracağım.1.Amatör Küme yaması tam olarak eklenmemiş sanırım.Ankara'da 5 tane grup olmasına rağmen 3 tane gözüküyor şu an ve takımların çoğu yanlış.

http://www.aaskf.org.tr/1-amator-kume-puan-tablosu/?leagueengine=matches&lid=71&sid=120&wid=18

Yukarıdaki linkte takımlar ve gruplar var.Fakat buradaki takımların çoğu oyunda yok yada yanlış ligde.Mesela Yeni Yol Spor normalde Ankara Süper Amatör'de olması gerektiği halde oyunda 1.Amatör'de filan.Böyle yanlışlıklar var.Memleketimin takımını alabileceğim diye çok heyecanlı bir şekilde açmıştım oyunu ama oyunda olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı yaşadım açıkçası :)

affluence
11.Ocak.2014, 19:20
Hocam emeğine sağlık ama bir şey soracağım.1.Amatör Küme yaması tam olarak eklenmemiş sanırım.Ankara'da 5 tane grup olmasına rağmen 3 tane gözüküyor şu an ve takımların çoğu yanlış.

http://www.aaskf.org.tr/1-amator-kume-puan-tablosu/?leagueengine=matches&lid=71&sid=120&wid=18

Yukarıdaki linkte takımlar ve gruplar var.Fakat buradaki takımların çoğu oyunda yok yada yanlış ligde.Mesela Yeni Yol Spor normalde Ankara Süper Amatör'de olması gerektiği halde oyunda 1.Amatör'de filan.Böyle yanlışlıklar var.Memleketimin takımını alabileceğim diye çok heyecanlı bir şekilde açmıştım oyunu ama oyunda olmadığını görünce büyük hayal kırıklığı yaşadım açıkçası :)

bu yama oyunun kendi db'indeki takımlar ile yapıldı. ekstra takım eklenmedi. 1. amatör oluşturabilecek kadar takımı olan şehirlerin 1. amatör'ü eklendi sadece. o sebeple bire bir grup ve takım bekleme dostum :P

snake1905
12.Ocak.2014, 05:30
hoca eline emeğine sağlık.. ben geçen seneden başlamıştım amatör liglere.. bu sene de yayınlanmasına sevindim.. yorumlarda finansla ilgili sıkıntılar gördüm ama sanırsam düzeltilmiş.. geçen seneki finans konusunda muhteşemdi yani gerçekçilik olarak.. bu sene de yine Samsun 1.Amatör den devam.. :D

Berkerguney
12.Ocak.2014, 20:38
File Factory engellenmiş indiremiyorum..

affluence
13.Ocak.2014, 20:12
versiyon 3'ü filefactory'den indiremeyenler için yeni link:

https://www.mediafire.com/?gppsdgtajyltuld

William Rookwood
29.Ocak.2014, 23:58
İlk mesajdaki linkten indirdim yamayı. 10-15 gün geçtikten sonra crash yiyorum sürekli ve oyuna tekrar girdiğimde de aynı şey oluyor.

affluence
30.Ocak.2014, 19:48
İlk mesajdaki linkten indirdim yamayı. 10-15 gün geçtikten sonra crash yiyorum sürekli ve oyuna tekrar girdiğimde de aynı şey oluyor.

en son mesajımdaki versiyon 3'ü indir. her hangi bir hata almazsın.

William Rookwood
31.Ocak.2014, 03:10
3. versiyonunu indirdim ancak oyunda 3-4 gün ilerledikten sonra yine crash veriyor.

affluence
31.Ocak.2014, 20:58
3. versiyonunu indirdim ancak oyunda 3-4 gün ilerledikten sonra yine crash veriyor.

oyunu update yapman gerekli. fm 14'ün ilk sürümünde hata vardı. en son update'te sorunsuz çalışır.

Makaveli1907
01.Şubat.2014, 02:20
Her ikisini indirememe rağmen 16 temmuzda hata veriyor "ciddi bir sorunla karşılaşıldı" hatasını veriyor yama çok güzel lütfen bir çaresini bul.Türkiye ve İspanya liginden takımlar denedim hep aynı tarih hep aynı hata.

affluence
01.Şubat.2014, 17:21
Her ikisini indirememe rağmen 16 temmuzda hata veriyor "ciddi bir sorunla karşılaşıldı" hatasını veriyor yama çok güzel lütfen bir çaresini bul.Türkiye ve İspanya liginden takımlar denedim hep aynı tarih hep aynı hata.

1-football manager 14'ü update et. (14.2.0 veya 14.2.1)
2-benim yaptığım yamanın 3. versiyonunu indir (link:http://www.mediafire.com/download/gppsdgtajyltuld/TMP+14+By+Affluence+v.3.dbc)
3-yeni bir oyun aç.

Makaveli1907
01.Şubat.2014, 19:26
Çok sağol deneyeceğim :)

affluence
03.Mart.2014, 23:53
yamayı yeni update (14.3.0) ile çalıştırmak isteyenler, linkten yeni versiyonu indirsin.

link: https://www.mediafire.com/?tr32yfbosy2s9k7

ustamfa
04.Mart.2014, 16:16
yamayı yeni update (14.3.0) ile çalıştırmak isteyenler, linkten yeni versiyonu indirsin.

link: https://www.mediafire.com/?tr32yfbosy2s9k7

emeğine sağlık kardeş. yeni kayıta başlamak için bende bunu bekliyordum

DeathMyMahony
07.Mart.2014, 13:38
Ellerine sağlık :)

karacengo
09.Mart.2014, 02:59
Öncelikle eline sağlık.

Ben 3. ligde bi takımla yabancı sınırlaması olmadan oynamak istiyorum bu mümkün müdür? Bu şekilde yapılan AB Yamasını indirdim ama ikisi birlikte olmadı. Bu yamanın yabancı sınırlaması olmadan yapılması mümkün mü? Eğer yapılabiliyorsa yapar mısın? Çok makbule geçer...

William Rookwood
12.Mart.2014, 00:13
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=119606

Bu sorunla karşılaşan var mı? 3. Lig'de değilde özellikle Amatör liglerde yedek takım kadrosu olmadığı için profesyonel liglerde de olmuyor. Yedek takım maçlarını ana kadromla yapıyorum. Bunuda geçtim ana ligde aldığım kupalarda müzeme eklenmiyor ve 2. olan takıma gidiyor şampiynluklar.

affluence
12.Mart.2014, 18:52
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=119606

Bu sorunla karşılaşan var mı? 3. Lig'de değilde özellikle Amatör liglerde yedek takım kadrosu olmadığı için profesyonel liglerde de olmuyor. Yedek takım maçlarını ana kadromla yapıyorum. Bunuda geçtim ana ligde aldığım kupalarda müzeme eklenmiyor ve 2. olan takıma gidiyor şampiynluklar.

1- Öncelikle hangi ligde, hangi takımla şampiyon oldun? (Eğer play-off'lu bir ligde isen şampiyonluk ünvanı play-off şampiyonunun oluyor. bal veya süper amatör böyle.)
2- Yedek takımın olması için en az 2. lig'de olup katılım sorusunu yanıtlaman gerekli.
3- Kadronda yedek ligine yetecek kadar oyuncu olmalı ve hangi oyuncunun hangi kadroda oynayacağını belirlemen gerekli.
4- herhangi bir hata ile karşılaşmamak için oyunu en son sürüme güncelle ve yamanın son versiyonu ile yeni bir oyun aç.

William Rookwood
12.Mart.2014, 19:55
1- Öncelikle hangi ligde, hangi takımla şampiyon oldun? (Eğer play-off'lu bir ligde isen şampiyonluk ünvanı play-off şampiyonunun oluyor. bal veya süper amatör böyle.)
2- Yedek takımın olması için en az 2. lig'de olup katılım sorusunu yanıtlaman gerekli.
3- Kadronda yedek ligine yetecek kadar oyuncu olmalı ve hangi oyuncunun hangi kadroda oynayacağını belirlemen gerekli.
4- herhangi bir hata ile karşılaşmamak için oyunu en son sürüme güncelle ve yamanın son versiyonu ile yeni bir oyun aç.

İstanbul Süper Amatör'de Küçükçekmecespor ile başladım. 3. lige kadar herhangi bir sorun yoktu fakat 2. Lig ve PTT Birinci Lig'de ki şampiyonluklarım kulübe verilmedi. Birde yedekler maçını as takımım yapıyordu.

Sertax
20.Nisan.2014, 07:23
Bu editör yamasıyla Türkiye´den herhangi bir takımla 2018´e kadar gelen var mı? Kasımpaşa´yla 2018-2019 sezonuna kadar geldim ancak o tarihten sonra lig nedense başlamıyor. Bayağı fikstür yok işte. Avrupa Ligi ve lig kupası maçları hariç lig maçları yapılmıyor. Psv´ye geçtim orada bir sorun yok. Acaba yamadan dolayı mıdır?

William Rookwood
20.Nisan.2014, 15:52
Bu editör yamasıyla Türkiye´den herhangi bir takımla 2018´e kadar gelen var mı? Kasımpaşa´yla 2018-2019 sezonuna kadar geldim ancak o tarihten sonra lig nedense başlamıyor. Bayağı fikstür yok işte. Avrupa Ligi ve lig kupası maçları hariç lig maçları yapılmıyor. Psv´ye geçtim orada bir sorun yok. Acaba yamadan dolayı mıdır?

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=119255&page=12

1 ay sonra 2020 yılına gireceğim. Bende yedek takımın olmaması, maçları yedek takım olmadığı için as takım oynaması ve ikinci ligden sonra kazandığım kupaların 2. olan takıma gitmesi gibi problemler oldu. Fakat Süper Lig'e çıkınca oyun normale döndü. Genel itibariyle yamada bir sorun var. Fakat bahsettiğin sorunu yaşamadım şuana kadar.

Socrates
20.Nisan.2014, 20:03
Gerçekten süper olmuş tebrik ediyorum :D

Cengo
21.Nisan.2014, 12:33
Bütün takımları eklemek istersen gerçek fikstürlerini hazırlayabilirim. Sadece bir öneri.

bySilver
22.Nisan.2014, 07:07
bu kadar geniş kapsamlı bir yamada ila ki sorunlar çıkacaktır ellerine sağlık

ustamfa
12.Mayıs.2014, 18:33
PTT 1.Lig sürekli 19 takımla mı devam ediyor bu yamada?

xx37xx
09.Temmuz.2014, 19:14
bende şu yedeklerle ilgili sorunla karşılaştım süper amatörden ptt 1.lige çıktım yedek takımım yok ana kadro 19ya var ama yedekler liginde as takımım maç yapıyor benimde

Danger90
10.Kasım.2014, 12:38
hocam ben seçiyorum yamanızı ama 2. ligden ötesi gözükmüyor nasıl düzeltebilirim oyunumda orjinal bu hatayı veriyor

http://i.hizliresim.com/3RkrZM.png

McAyALa
18.Kasım.2014, 20:30
hocam ben seçiyorum yamanızı ama 2. ligden ötesi gözükmüyor nasıl düzeltebilirim oyunumda orjinal bu hatayı veriyor

http://i.hizliresim.com/3RkrZM.png

Dostum yeni oyun açarken editör yamalarını iptal et sende 2014/2015 yaması var çünkü

Danger90
19.Kasım.2014, 19:21
Dostum yeni oyun açarken editör yamalarını iptal et sende 2014/2015 yaması var çünkü
hocam dediğiniz gibiymiş gözmden kaçmış ben o yamayıda istiyorum editörden düzenleme şansım yokmu her versini ayrı ayrı aynı takımı ptt ye çıkartarak sorunu çözebilirmiyim

McAyALa
19.Kasım.2014, 22:44
Şansın var hocam düzeltebilirsin. Ama zaman ayırman gerek..

Danger90
20.Kasım.2014, 18:31
Şansın var hocam düzeltebilirsin. Ama zaman ayırman gerek..

biraz uğraştım ama düzelttim hocam şimdi sakaryayı süper lige çıkartmada sıra :)

McAyALa
20.Kasım.2014, 19:59
Hadi hayırlısı olsun. Şimdiden başarılar diliyorum hocam