PDA

View Full Version : Taç Atışı !!!

cimperan
20.Kasım.2013, 02:48
tüm Oyuncularda Uzun Taç atma hastalıgımı var bu seride ?? her oyuncumda var gereksiz yere özellik kaplıyor !

http://img.donanimhaber.com/upfiles/1492255/56339bb9-e77b-4998-8cbd-b825ea45264f.png

Kaka Leite
20.Kasım.2013, 02:56
Birincisi sorunu anlamadım.

İkincisi ise tercüme etmeye çalışacak olursam her oyuncuda uzun taç atma özelliği tabii ki de yok.

Zaten senin SS attığın ekrana bakıyorum. Dilersen Hedef Neresi kısmını değiştirebilirsin. ''Uzun'' yazan yeri kısa yaparak tacı daha kısa kullanmalarını sağlayabilirsin.

Ya da otomatik yapıp o an ki en uygun durumu gerçekleştirmelerini sağlayabilirsin.

O ekran oyuncunun özelliklerini değil senin taktiğinin özelliklerini yansıtır. Sen o ekrandaki seçili şeyleri değiştirebilirsin, oyuncunun özellikleri profilinden belli olur.

cimperan
20.Kasım.2013, 03:16
anlamamışsın hiç beni ben oyuncularda olan uzun taç özelliğinin yüksek olmasından bahsediyorum bence sadece bek oyuncularında olması yeterliyken takımın yarısından cogunda bu özellik cok fazla

Kaka Leite
20.Kasım.2013, 03:20
anlamamışsın hiç beni ben oyuncularda olan uzun taç özelliğinin yüksek olmasından bahsediyorum bence sadece bek oyuncularında olması yeterliyken takımın yarısından cogunda bu özellik cok fazla
Hmm harbiden sende bir sıkıntı var yalnız :n:

Benim kariyere baktım şimdi yok böyle bir şey. Yalnız o da senden kaynaklanıyor en yakın olan Gabriel Barbosa'ya baktım şimdi oyunun başında uzun taç özelliği 5 sende 17 olmuş.

Antremanda geliştirmiş olabilir misin ?

cimperan
20.Kasım.2013, 12:41
hayır bireysel olarak sadece bek oyuncularıma veriyorum uzuntaç çok garip :D

cimperan
20.Kasım.2013, 13:00
Buna ne sebep olabilir sizce ?? kafayı yemek üzereyim :D

fotosuki
20.Kasım.2013, 16:21
Oyun orjinal mi?

cimperan
20.Kasım.2013, 19:43
tabiki orjinal oyun

ReaList
20.Kasım.2013, 19:54
Sanırım oyuncularının bir çoğu regen ?

Oyuna sonradan aktif olan Regenlerde anlamsız bir şekilde tüm Duran Toplar abartılı bir şekilde yüksek oluyor. Eğer dikkat edersen Duran Toplar ve Kornerler hemen hemen herkeste muazzam derecelerde. Sanırsın herkes David Beckham veya Pierre v. Hooijdonk. Bu regenlerde olan bir sorun ve maalesef bir kaç seridir mevcut.

Önder HOCA
20.Kasım.2013, 22:57
regenlerde oluyor öyle ama seteve-g gözümden kaçmadı değil :D

takımda sadece 3 tane türk var :D yamaya bak :D

cimperan
21.Kasım.2013, 01:04
editörle ugrasmayı seviyorum fakat edit yapmıyorum oyuncuların hepsi regen diyebilirim süper ligde dünyanın en iyi kulüpleri oynuyor datayı paylaşmayı düşündüm fakat sonradan vazgeçtim