PDA

View Full Version : Kaleci aranıyorr

husoo18
20.Kasım.2013, 21:28
Galatasaray kariyerimde 2. sezondayım Muslera'yı sattım Aykut sözleşme yenilemedi sizce kimi almalıyım?? Aklımda Valdes var (yaşlı ama su an boşta) ve Stegen var sizin önerilerinizi de bekliyorum :icon_wink:

LUIZ
20.Kasım.2013, 21:32
Timo Horn vardı köln'de onu alabilirsin stegende iyi tabi stegende olur

caner485
20.Kasım.2013, 21:38
Bas 7 bucugu al onuru hem yerli hem perfonmansı iyi

SacrificeGGTC
20.Kasım.2013, 21:53
Türk olarak Sinan Bolat'ı alabilirsin. €1M almıştım ben 2. sezon. Yabancı önerim ise Jan Oblak

Ronaldinho 10
20.Kasım.2013, 22:08
Onur Kivrak, Ter-Stegen ve Rui Patricio (eger gelmek istiyorsa)

Önder HOCA
20.Kasım.2013, 22:52
al gitsin valdesi 4-5 sene götürür seni

xthexserhat
20.Kasım.2013, 22:57
Jeronimo Rulli yi alabilirsin mükemmel bir kaleci oluyor ilerde. Oyuna estudiantes takımında başlıyor.

Bu da benim Göztepe kariyerimdeki hali (yıl 2021)
http://n1311.hizliresim.com/1h/n/ur06b.png

husoo18
21.Kasım.2013, 02:00
valdesi aldım sözleşme konusunda çok sıkıntı çıkardı ama :) yedekte eray mı kalsa sinanı mı alsam bilemedim bir de sağ bek ve stoper lazım koray günteri bi türlü bulamıyorum :/

SacrificeGGTC
21.Kasım.2013, 03:42
Sağ bek olarak Levin Öztunalı'yı öneririm. MC olarak oynasada yaşı küçük olduğu için DR'ye çabuk alışıyor.

conchis
21.Kasım.2013, 17:11
Keske Ter Stegen alsaydin, oyunun en iyi kalecisi oluyor. Ayrica oyunun basinda bile Muslera'dan daha iyi. Eger bu cocuktan daha iyi kaleci varsa, ben henuz bulamadim.

Koray Gunter'e gelince, buyuk ihtimalle bir yerlere kiralik gitmistir o yuzden satin alamadigin icin Asistan'in filtresine takiliyordur. Koray Gunter'i alabilmek icin 1 temmuzda hemen teklif goturmek sart. Dortmund'a dondugu gibi hemen yine kiralik gidiyor her sezon.

Sag Bek olarak Levin Oztunali fena bir secim degil evet, ama fiyati biraz tuzlu.

husoo18
24.Kasım.2013, 03:46
Keske Ter Stegen alsaydin, oyunun en iyi kalecisi oluyor. Ayrica oyunun basinda bile Muslera'dan daha iyi. Eger bu cocuktan daha iyi kaleci varsa, ben henuz bulamadim.

Koray Gunter'e gelince, buyuk ihtimalle bir yerlere kiralik gitmistir o yuzden satin alamadigin icin Asistan'in filtresine takiliyordur. Koray Gunter'i alabilmek icin 1 temmuzda hemen teklif goturmek sart. Dortmund'a dondugu gibi hemen yine kiralik gidiyor her sezon.

Sag Bek olarak Levin Oztunali fena bir secim degil evet, ama fiyati biraz tuzlu.

tavsiyelerin için tşkr ederim dostum :)

LifeYourself
24.Kasım.2013, 14:29
Keşke yabancı kontenjanını kaleciye harcamasaydın.Onur Kıvrak götürürdü^^

Rind-i Şeyda
24.Kasım.2013, 14:36
Ter stegen'i tek geçmek lazım bu seride. Elle kontrol antremanı verince canavara dönüşüyor.

husoo18
24.Kasım.2013, 15:24
Keşke yabancı kontenjanını kaleciye harcamasaydın.Onur Kıvrak götürürdü^^

onur'un benim takıma karşı performansı iyi değildi o yüzden korktum onu almaya :)

husoo18
24.Kasım.2013, 15:25
Ter stegen'i tek geçmek lazım bu seride. Elle kontrol antremanı verince canavara dönüşüyor.

şu antrenmanları çözemedim ben ya öncelikle personellere önem veririm ben bu oyunda hepsi 4.5-5 yıldız personeller ama gelişim göremiyorum oyuncularda :S özellikle şu taktik uyumu bir türlü yükselmiyor